Direct Athletics - MARKETING ONLY                        HY-TEK's Meet Manager
          NAIA Indoor Track & Field Championships - 3/1/18 to 3/3/18           
                          Pittsburg State University                           
                      School Entries - All Events - Women                      
 
                                AQUI - Aquinas                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Floyd, Analis - Female  SO
      #7 Women 600 Meter Run                    7th    1:37.68         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)           6th    3:57.98         
      #27 Women Distance Medley (2)             2nd   12:05.01         
  2. Goodman, Jordan - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)           6th    3:57.98         
  3. Hunter, Tyra - Female  SO
      #21 Women 60 Meter Hurdles               11th       8.92         
  4. King, Sierra - Female  SO
      #21 Women 60 Meter Hurdles               27th       9.18         
  5. Miller, Alexis - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)           5th    9:34.01         
      #27 Women Distance Medley (1)             2nd   12:05.01         
  6. Noah, Janie - Female  JR
      #15 Women 3000 Meter Run                 10th   10:25.83         
  7. Peregrine, Molly - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)           5th    9:34.01         
  8. Rasch, Meghan - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)           5th    9:34.01         
  9. Russo, Rose - Female  FR
      #1 Women 60 Meter Dash                   23rd       7.84         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)           6th    3:57.98         
 10. Sigafoose, Adri - Female  SR
      #9 Women 800 Meter Run                    1st    2:12.59         
      #13 Women 1 Mile Run                      4th    5:04.33         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)           5th    9:34.01         
      #27 Women Distance Medley (4)             2nd   12:05.01         
 11. Taylor, Whitney - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (6)           5th    9:34.01         
 12. Truss, Courtney - Female  SR
      #3 Women 200 Meter Dash                   9th      25.51         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)           6th    3:57.98         
 13. Ward, Taylor - Female  JR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)           6th    3:57.98         
 14. Winchester, Melissa - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)           5th    9:34.01         
      #27 Women Distance Medley (3)             2nd   12:05.01         
===============================================================================
  1. Aquinas 
      #23 Women 4x400 Meter Relay               6th    3:57.98         
        Floyd, Analis SO          Russo, Rose FR           
        Goodman, Jordan FR        Truss, Courtney SR       
        Ward, Taylor JR                                    
  2. Aquinas 
      #25 Women 4x800 Meter Relay               5th    9:34.01         
        Winchester, Melissa JR    Miller, Alexis JR        
        Rasch, Meghan FR          Sigafoose, Adri SR       
        Peregrine, Molly SR       Taylor, Whitney FR       
  3. Aquinas 
      #27 Women Distance Medley                 2nd   12:05.01         
        Miller, Alexis JR         Floyd, Analis SO         
        Winchester, Melissa JR    Sigafoose, Adri SR       
 
                                 AVIL - Avila                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Carter, Drevon - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)          16th    4:03.07         
  2. Chicas, Nancy - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)          16th    4:03.07         
  3. Maltbia, Breonne - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (6)          16th    4:03.07         
  4. Mercier, Murielle - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)          16th    4:03.07         
  5. Stringer, Tenka - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)          16th    4:03.07         
  6. Thames, Helen - Female  JR
      #5 Women 400 Meter Dash                   9th      58.39         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)          16th    4:03.07         
  7. Yates, Shyrelle - Female  FR
      #35 Women Triple Jump                     9th     11.48m         
===============================================================================
  1. Avila 
      #23 Women 4x400 Meter Relay              16th    4:03.07         
        Thames, Helen JR          Carter, Drevon FR        
        Mercier, Murielle FR      Stringer, Tenka SO       
        Chicas, Nancy FR          Maltbia, Breonne SO      
 
                                 BACO - Bacone                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. White, Dymond - Female  SR
      #39 Women Weight Throw                    8th     17.38m         
 
                                 BAKS - Baker                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Apollo, Caitlin - Female  SR
      #19 Women 3000 Meter Race Walk            9th   16:39.95         
  2. McCollum, Brenda - Female  SR
      #19 Women 3000 Meter Race Walk            6th   15:06.27         
 
                           BEKS - Benedictine (Kan.)                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Minnaert, Maddie - Female  JR
      #41 Women Indoor Pentathlon               4th       3334         
  2. Rose, Keishonda - Female  SR
      #1 Women 60 Meter Dash                   21st       7.83         
      #3 Women 200 Meter Dash                  14th      25.74         
 
                             BEK2 - Bethany (Kan.)                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Harvey, Whitney - Female  SO
      #37 Women Shot Put                       15th     13.69m         
      #39 Women Weight Throw                    6th     17.54m         
 
                             BEIN - Bethel (Ind.)                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Wojciechowski, Danielle - Female  JR
      #31 Women Pole Vault                      1st      4.12m         
 
                             BEK3 - Bethel (Kan.)                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Andres, Jennifer - Female  FR
      #1 Women 60 Meter Dash                   27th       7.85         
 
                           CALU - Calumet-St. Joseph                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Askew, Olivia - Female  SR
      #5 Women 400 Meter Dash                  13th      58.72         
 
                            CARD - Cardinal Stritch                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Petras, Marleigh - Female  SR
      #9 Women 800 Meter Run                   10th    2:19.45         
 
                                CAR1 - Carroll                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bradshaw, Brigid - Female  JR
      #27 Women Distance Medley (3)            13th   12:29.94         
  2. Ehmann, Keely - Female  JR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)           7th    3:58.91         
  3. Endy, Brooke - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)           7th    3:58.91         
      #27 Women Distance Medley (5)            13th   12:29.94         
  4. Fifield, Macala - Female  SR
      #27 Women Distance Medley (1)            13th   12:29.94         
  5. Lacock, Bethany - Female  SR
      #41 Women Indoor Pentathlon               6th       3317         
  6. Mundel, Samantha - Female  JR
      #13 Women 1 Mile Run                      3rd    5:00.85         
      #27 Women Distance Medley (4)            13th   12:29.94         
  7. Porch, Hannah - Female  JR
      #1 Women 60 Meter Dash                   14th       7.74         
      #33 Women Long Jump                      19th      5.58m         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)           7th    3:58.91         
  8. Reid, Janie - Female  SR
      #17 Women 5000 Meter Run                  5th   17:51.62         
      #27 Women Distance Medley (6)            13th   12:29.94         
  9. Sturgess, Rhiannon - Female  SR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)           7th    3:58.91         
      #27 Women Distance Medley (2)            13th   12:29.94         
 10. White, Monica - Female  JR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)           7th    3:58.91         
===============================================================================
  1. Carroll 
      #23 Women 4x400 Meter Relay               7th    3:58.91         
        Porch, Hannah JR          White, Monica JR         
        Endy, Brooke SO           Ehmann, Keely JR         
        Sturgess, Rhiannon SR                              
  2. Carroll 
      #27 Women Distance Medley                13th   12:29.94         
        Fifield, Macala SR        Sturgess, Rhiannon SR    
        Bradshaw, Brigid JR       Mundel, Samantha JR      
        Endy, Brooke SO           Reid, Janie SR           
 
                           CEKS - Central Christian                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Murray, Amanda - Female  JR
      #21 Women 60 Meter Hurdles                8th       8.88         
 
                           CEMO - Central Methodist                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Morgan, Lexanna - Female  JR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               12th       8.93         
  2. Morgan, Pearl - Female  SO
      #5 Women 400 Meter Dash                  15th      58.93         
 
                                 CLIA - Clarke                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Carradine, Erica - Female  SR
      #1 Women 60 Meter Dash                   19th       7.81         
  2. Houston, Mikayla - Female  JR
      #39 Women Weight Throw                    7th     17.49m         
  3. Judkins, Breanna - Female  SO
      #29 Women High Jump                      11th      1.65m         
      #35 Women Triple Jump                    11th     11.46m         
  4. Kyler, Chantel - Female  JR
      #29 Women High Jump                       3rd      1.71m         
  5. Rheingans, Katelynn - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       24th     13.17m         
 
                            COLL - College of Idaho                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellis, Ashtyn - Female  JR
      #15 Women 3000 Meter Run                 13th   10:31.23         
  2. Lancaster, Kiersten - Female  FR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               15th       8.99         
  3. Morse, Hayley - Female  SR
      #37 Women Shot Put                       17th     13.62m         
      #39 Women Weight Throw                   26th     16.11m         
  4. Vitale-Sullivan, Molly - Female  SO
      #17 Women 5000 Meter Run                  1st   17:20.08         
 
                             COL1 - Columbia (Mo.)                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Smith, Nikki - Female  SO
      #3 Women 200 Meter Dash                  20th      25.87         
  2. Spikes, Alexis - Female  FR
      #35 Women Triple Jump                     2nd     11.90m         
  3. Stricker, Abby - Female  JR
      #33 Women Long Jump                       4th      5.86m         
      #35 Women Triple Jump                     5th     11.85m         
  4. Young, Grace - Female  SR
      #15 Women 3000 Meter Run                 11th   10:26.41         
 
                            SCCO - Columbia (S.C.)                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. White-Kennedy, Kelsey - Female  FR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               12th       8.93         
 
                           COM2 - Concordia (Mich.)                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Johnston, Stephanie - Female  SR
      #17 Women 5000 Meter Run                  6th   17:54.87         
  2. Larsen, Elizabeth - Female  SO
      #19 Women 3000 Meter Race Walk           13th   17:27.69         
 
                            CONE - Concordia (Neb.)                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Baack, Anna - Female  FR
      #31 Women Pole Vault                     12th      3.52m         
  2. Eickhoff, Jasmine - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       16th     13.68m         
  3. Fry, Jodi - Female  FR
      #37 Women Shot Put                       20th     13.35m         
  4. Gravo, McKenzie - Female  SO
      #31 Women Pole Vault                      2nd      3.82m         
  5. Larson, Leah - Female  JR
      #35 Women Triple Jump                    19th     11.25m         
  6. Liermann, Samantha - Female  JR
      #37 Women Shot Put                        2nd     14.65m         
      #39 Women Weight Throw                   14th     16.70m         
  7. Ragland, Johanna - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       11th     13.75m         
      #39 Women Weight Throw                   29th     15.82m         
  8. Shaw, Adrianna - Female  SO
      #37 Women Shot Put                        5th     14.37m         
      #39 Women Weight Throw                   16th     16.55m         
  9. Stark, Kara - Female  FR
      #29 Women High Jump                      11th      1.65m         
 
                              COM3 - Cornerstone                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Albus, Sierra - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)          11th    4:00.59         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)          12th    9:43.42         
      #27 Women Distance Medley (1)            10th   12:21.04         
  2. Clum, Makayla - Female  JR
      #5 Women 400 Meter Dash                  16th      58.95         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)          11th    4:00.59         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)          12th    9:43.42         
      #27 Women Distance Medley (2)            10th   12:21.04         
  3. Davis, D'Amaie - Female  FR
      #19 Women 3000 Meter Race Walk           11th   17:06.00         
  4. Drake, Hannah - Female  JR
      #35 Women Triple Jump                    15th     11.38m         
  5. Koetsier, Katlyn - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)          11th    4:00.59         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)          12th    9:43.42         
      #27 Women Distance Medley (3)            10th   12:21.04         
  6. Luedy, Morgan - Female  FR
      #5 Women 400 Meter Dash                  17th      59.00         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)          11th    4:00.59         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)          12th    9:43.42         
      #27 Women Distance Medley (4)            10th   12:21.04         
  7. McConnell, Alexis - Female  FR
      #17 Women 5000 Meter Run                  4th   17:51.07         
  8. Rabe, Ally - Female  SR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)          11th    4:00.59         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)          12th    9:43.42         
      #27 Women Distance Medley (5)            10th   12:21.04         
  9. Richter, Valerie - Female  JR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (6)          11th    4:00.59         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (6)          12th    9:43.42         
      #27 Women Distance Medley (6)            10th   12:21.04         
 10. Smith, Kelli - Female  SO
      #17 Women 5000 Meter Run                 12th   18:09.92         
 11. Sorokin, Amanda - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (7)          11th    4:00.59         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (7)          12th    9:43.42         
      #27 Women Distance Medley (7)            10th   12:21.04         
 12. VanOrder, Mara - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (8)          11th    4:00.59         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (8)          12th    9:43.42         
      #27 Women Distance Medley (8)            10th   12:21.04         
 13. Wittenbach, Gabby - Female  SR
      #39 Women Weight Throw                   13th     16.89m         
===============================================================================
  1. Cornerstone 
      #23 Women 4x400 Meter Relay              11th    4:00.59         
        Albus, Sierra FR          Clum, Makayla JR         
        Koetsier, Katlyn FR       Luedy, Morgan FR         
        Rabe, Ally SR             Richter, Valerie JR      
        Sorokin, Amanda SO        VanOrder, Mara SO        
  2. Cornerstone 
      #25 Women 4x800 Meter Relay              12th    9:43.42         
        Albus, Sierra FR          Clum, Makayla JR         
        Koetsier, Katlyn FR       Luedy, Morgan FR         
        Rabe, Ally SR             Richter, Valerie JR      
        Sorokin, Amanda SO        VanOrder, Mara SO        
  3. Cornerstone 
      #27 Women Distance Medley                10th   12:21.04         
        Albus, Sierra FR          Clum, Makayla JR         
        Koetsier, Katlyn FR       Luedy, Morgan FR         
        Rabe, Ally SR             Richter, Valerie JR      
        Sorokin, Amanda SO        VanOrder, Mara SO        
 
                           CUMB - Cumberland (Tenn.)                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Barnett, Kalea - Female  SO
      #37 Women Shot Put                       25th     13.13m         
 
                              CUKY - Cumberlands                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Allen, Emily - Female  SO
      #29 Women High Jump                      10th      1.66m         
  2. Pope, Ashli - Female  SR
      #1 Women 60 Meter Dash                   12th       7.72         
  3. Wilson, Viktoria - Female  FR
      #1 Women 60 Meter Dash                   23rd       7.84         
 
                            DASD - Dakota Wesleyan                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Lamer, Kamberlyn - Female  JR
      #33 Women Long Jump                      28th      5.47m         
      #35 Women Triple Jump                    24th     11.11m         
      #41 Women Indoor Pentathlon               7th       3311         
 
                             DIND - Dickinson St.                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Herbst, Paitton - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)          13th    9:44.07         
  2. Marshall, Kadara - Female  SO
      #35 Women Triple Jump                    23rd     11.14m         
  3. Smith, Bailey - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)          13th    9:44.07         
  4. Townsend, Lisa - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)          13th    9:44.07         
  5. Wilson, Jacey - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)          13th    9:44.07         
===============================================================================
  1. Dickinson St. 
      #25 Women 4x800 Meter Relay              13th    9:44.07         
        Wilson, Jacey SO          Smith, Bailey FR         
        Townsend, Lisa SO         Herbst, Paitton JR       
 
                                 DOAN - Doane                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Brandl, MacKenzie - Female  FR
      #5 Women 400 Meter Dash                  19th      59.20         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)          17th    4:03.22         
  2. Brown, Shay - Female  JR
      #29 Women High Jump                       8th      1.68m         
  3. Cook, Amanda - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)          17th    4:03.22         
  4. Cook, Ashley - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)          17th    4:03.22         
  5. Dale, Alexis - Female  SO
      #29 Women High Jump                       3rd      1.71m         
  6. Downs, Alyssa - Female  SO
      #31 Women Pole Vault                      7th      3.62m         
  7. Duval, Alyssa - Female  SO
      #1 Women 60 Meter Dash                   15th       7.76         
  8. Grint, Kate - Female  SO
      #37 Women Shot Put                        8th     13.93m         
      #39 Women Weight Throw                    5th     17.65m         
  9. Harsin, Emily - Female  SR
      #5 Women 400 Meter Dash                  14th      58.88         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)          17th    4:03.22         
 10. Hiatt, Maegan - Female  JR
      #31 Women Pole Vault                      7th      3.62m         
 11. Hoins, Jaysa - Female  JR
      #35 Women Triple Jump                    17th     11.33m         
 12. Jurjens, Michaela - Female  FR
      #31 Women Pole Vault                     12th      3.52m         
 13. Lemkau, Delaney - Female  JR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)          17th    4:03.22         
 14. Schindler, Courtney - Female  SO
      #31 Women Pole Vault                     12th      3.52m         
 15. Sintek, Claire - Female  JR
      #29 Women High Jump                       3rd      1.71m         
 16. Stearns, Jordyn - Female  SO
      #37 Women Shot Put                       12th     13.71m         
 17. Williams, Taleah - Female  SO
      #33 Women Long Jump                      18th      5.59m         
===============================================================================
  1. Doane 
      #23 Women 4x400 Meter Relay              17th    4:03.22         
        Harsin, Emily SR          Cook, Amanda SO          
        Cook, Ashley SO           Brandl, MacKenzie FR     
        Lemkau, Delaney JR                                 
 
                                 DORD - Dordt                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bos, Jordan - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)          10th    9:40.55         
      #27 Women Distance Medley (5)             9th   12:20.66         
  2. Brooks, Audrey - Female  SR
      #17 Women 5000 Meter Run                  3rd   17:44.41         
  3. Couch, Olivia - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (8)          10th    9:40.55         
  4. De Schiffart, Erica - Female  SR
      #13 Women 1 Mile Run                      6th    5:05.97         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)          10th    9:40.55         
      #27 Women Distance Medley (4)             9th   12:20.66         
  5. Krysl, Sarah - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)          10th    9:40.55         
      #27 Women Distance Medley (7)             9th   12:20.66         
  6. Pullman, Hailey - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)          10th    9:40.55         
      #27 Women Distance Medley (8)             9th   12:20.66         
  7. Slater, Nicole - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)          10th    9:40.55         
      #27 Women Distance Medley (1)             9th   12:20.66         
  8. Stephens, Jenna - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (6)          10th    9:40.55         
      #27 Women Distance Medley (3)             9th   12:20.66         
  9. Van Wyk, Sarah - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (7)          10th    9:40.55         
      #27 Women Distance Medley (6)             9th   12:20.66         
 10. Wind, Joscelyn - Female  JR
      #41 Women Indoor Pentathlon              14th       3185         
 11. Wnek, Kate - Female  FR
      #27 Women Distance Medley (2)             9th   12:20.66         
 12. Wubben, Danielle - Female  SR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               23rd       9.13         
===============================================================================
  1. Dordt 
      #25 Women 4x800 Meter Relay              10th    9:40.55         
        Bos, Jordan FR            De Schiffart, Erica SR   
        Krysl, Sarah FR           Pullman, Hailey FR       
        Slater, Nicole SR         Stephens, Jenna JR       
        Van Wyk, Sarah JR         Couch, Olivia SO         
  2. Dordt 
      #27 Women Distance Medley                 9th   12:20.66         
        Slater, Nicole SR         Wnek, Kate FR            
        Stephens, Jenna JR        De Schiffart, Erica SR   
        Bos, Jordan FR            Van Wyk, Sarah JR        
        Krysl, Sarah FR           Pullman, Hailey FR       
 
                             EAOR - Eastern Oregon                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Boals, Megan - Female  FR
      #27 Women Distance Medley (3)            11th   12:24.12         
  2. Herbes, Elizabeth - Female  SO
      #27 Women Distance Medley (2)            11th   12:24.12         
  3. Homer, Faith - Female  JR
      #11 Women 1000 Meter Run                  5th    3:00.07         
      #27 Women Distance Medley (1)            11th   12:24.12         
  4. Roelle, Rachel - Female  SR
      #15 Women 3000 Meter Run                  3rd   10:14.68         
      #27 Women Distance Medley (4)            11th   12:24.12         
  5. Wilson, Ebony - Female  FR
      #33 Women Long Jump                      15th      5.62m         
      #35 Women Triple Jump                    13th     11.40m         
      #27 Women Distance Medley (5)            11th   12:24.12         
===============================================================================
  1. Eastern Oregon 
      #27 Women Distance Medley                11th   12:24.12         
        Homer, Faith JR           Herbes, Elizabeth SO     
        Boals, Megan FR           Roelle, Rachel SR        
        Wilson, Ebony FR                                   
 
                            FLOR - Florida Memorial                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Obike, Nekeima - Female  FR
      #35 Women Triple Jump                    11th     11.46m         
 
                                FRIE - Friends                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Allen, Kayla - Female  FR
      #19 Women 3000 Meter Race Walk            7th   15:30.17         
  2. Baker, Chelsea - Female  SR
      #21 Women 60 Meter Hurdles                2nd       8.64         
      #29 Women High Jump                       1st      1.75m         
      #33 Women Long Jump                       6th      5.76m         
      #41 Women Indoor Pentathlon               1st       3776         
  3. Ballard, Nicole - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)           9th    3:59.34         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)           4th    9:28.94         
  4. Belt, Abby - Female  SR
      #39 Women Weight Throw                   25th     16.19m         
  5. Doll, Lauren - Female  SO
      #35 Women Triple Jump                     7th     11.71m         
      #41 Women Indoor Pentathlon               9th       3269         
  6. Engle, Natali - Female  SR
      #1 Women 60 Meter Dash                   13th       7.73         
      #3 Women 200 Meter Dash                   6th      25.03         
      #5 Women 400 Meter Dash                   8th      58.24         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (6)           9th    3:59.34         
  7. Follette, Christa - Female  JR
      #11 Women 1000 Meter Run                 10th    3:02.13         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (7)           4th    9:28.94         
  8. Hundley, Shelby - Female  JR
      #7 Women 600 Meter Run                    3rd    1:35.95         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (8)           9th    3:59.34         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (8)           4th    9:28.94         
  9. Isaacs, Tyann - Female  SR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               19th       9.09         
      #41 Women Indoor Pentathlon              10th       3247         
 10. Reaves, Payton - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)           9th    3:59.34         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)           4th    9:28.94         
 11. Simmons, Kara - Female  SR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (7)           9th    3:59.34         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (6)           4th    9:28.94         
 12. Tenove, Miranda - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)           9th    3:59.34         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)           4th    9:28.94         
 13. Vonada, Bethany - Female  SR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)           9th    3:59.34         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)           4th    9:28.94         
 14. Zahariades, Kara - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)           9th    3:59.34         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)           4th    9:28.94         
===============================================================================
  1. Friends 
      #23 Women 4x400 Meter Relay               9th    3:59.34         
        Zahariades, Kara FR       Ballard, Nicole FR       
        Reaves, Payton SO         Vonada, Bethany SR       
        Tenove, Miranda SO        Engle, Natali SR         
        Simmons, Kara SR          Hundley, Shelby JR       
  2. Friends 
      #25 Women 4x800 Meter Relay               4th    9:28.94         
        Ballard, Nicole FR        Zahariades, Kara FR      
        Vonada, Bethany SR        Reaves, Payton SO        
        Tenove, Miranda SO        Simmons, Kara SR         
        Follette, Christa JR      Hundley, Shelby JR       
 
                                 GOSH - Goshen                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Emery, Siana - Female  SO
      #19 Women 3000 Meter Race Walk           10th   17:00.64         
  2. Gray, Kayla - Female  SR
      #19 Women 3000 Meter Race Walk           12th   17:09.98         
 
                               GRIA - Graceland                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Lovan, Lexus - Female  SO
      #33 Women Long Jump                      21st      5.55m         
 
                               GRAN - Grand View                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Ayers, Ronnoja - Female  SR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)          15th    4:02.84         
  2. Blair, Chantel - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)          15th    4:02.84         
  3. Carrillo, Michelle - Female  SO
      #39 Women Weight Throw                    9th     17.32m         
  4. Davis, LaVon - Female  SO
      #39 Women Weight Throw                    2nd     18.60m         
  5. Flaws, Allie - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (7)          15th    4:02.84         
  6. Hamilton, Dimetrea - Female  SO
      #21 Women 60 Meter Hurdles                9th       8.89         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (8)          15th    4:02.84         
  7. King, Kennedy - Female  SR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)          15th    4:02.84         
  8. Roberts, Katie - Female  SR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)          15th    4:02.84         
  9. Taylor, Amara - Female  FR
      #21 Women 60 Meter Hurdles                7th       8.86         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)          15th    4:02.84         
 10. VanZuuk, Jessica - Female  JR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (6)          15th    4:02.84         
===============================================================================
  1. Grand View 
      #23 Women 4x400 Meter Relay              15th    4:02.84         
        Ayers, Ronnoja SR         Roberts, Katie SR        
        King, Kennedy SR          Blair, Chantel SO        
        Taylor, Amara FR          VanZuuk, Jessica JR      
        Flaws, Allie SO           Hamilton, Dimetrea SO    
 
                                HAST - Hastings                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Collingham, Abigail - Female  SO
      #31 Women Pole Vault                      4th      3.72m         
  2. Cotton, Caitlyn - Female  SO
      #3 Women 200 Meter Dash                  17th      25.80         
  3. Cunningham, Shantinique - Female  JR
      #1 Women 60 Meter Dash                    7th       7.68         
      #33 Women Long Jump                       3rd      5.96m         
      #35 Women Triple Jump                     6th     11.80m         
  4. Darley, Tiersa - Female  FR
      #31 Women Pole Vault                     12th      3.52m         
  5. Lyon, Kelbie - Female  JR
      #37 Women Shot Put                        4th     14.41m         
      #39 Women Weight Throw                    4th     18.29m         
  6. Markle, Reganne - Female  SO
      #33 Women Long Jump                       9th      5.70m         
  7. Nash, Eboni - Female  JR
      #37 Women Shot Put                        7th     13.99m         
      #39 Women Weight Throw                   17th     16.47m         
  8. Olsen, Sara - Female  SR
      #37 Women Shot Put                       14th     13.70m         
      #39 Women Weight Throw                    1st     19.12m         
  9. Parish, Keely - Female  JR
      #39 Women Weight Throw                   17th     16.47m         
 10. Ramaekers, Nicole - Female  SR
      #37 Women Shot Put                       23rd     13.19m         
      #39 Women Weight Throw                   12th     17.06m         
 11. Rosenbaum, Savanna - Female  JR
      #29 Women High Jump                       9th      1.67m         
 12. Stewart, Cali - Female  SO
      #41 Women Indoor Pentathlon              15th       3162         
 
                              INI2 - Indiana Tech                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Allen, Shakirah - Female  SO
      #21 Women 60 Meter Hurdles               16th       9.01         
  2. Alston, Zaquela - Female  FR
      #33 Women Long Jump                      12th      5.66m         
      #35 Women Triple Jump                    18th     11.32m         
  3. Brewer, Doneasha - Female  FR
      #1 Women 60 Meter Dash                    7th       7.68         
      #3 Women 200 Meter Dash                   8th      25.27         
      #33 Women Long Jump                      11th      5.67m         
  4. Brown, Aaliyah - Female  SO
      #1 Women 60 Meter Dash                   15th       7.76         
  5. Colon, Julianna - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)           9th    9:39.91         
  6. Correia, Leondra - Female  SO
      #21 Women 60 Meter Hurdles                1st       8.56         
      #33 Women Long Jump                       2nd      6.01m         
      #41 Women Indoor Pentathlon               2nd       3444         
  7. Deveaux, Antonishka - Female  FR
      #3 Women 200 Meter Dash                   7th      25.17         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)           4th    3:57.74         
  8. Edwards, Lauren - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)           4th    3:57.74         
  9. George, Jalacia - Female  JR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               17th       9.05         
 10. Goings, Monique - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)           4th    3:57.74         
 11. Guijarro, Candella - Female  SR
      #29 Women High Jump                       2nd      1.73m         
 12. Holmes, Tia - Female  SR
      #1 Women 60 Meter Dash                    3rd       7.61         
      #33 Women Long Jump                       1st      6.04m         
 13. Houston, KiMaya - Female  FR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               21st       9.11         
 14. Kennedy, Patience - Female  JR
      #5 Women 400 Meter Dash                   5th      57.62         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)           4th    3:57.74         
 15. Leighton, Mary - Female  FR
      #21 Women 60 Meter Hurdles                5th       8.79         
 16. Lombardo, Alexis - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)           9th    9:39.91         
 17. Lowman, Sherita - Female  SO
      #21 Women 60 Meter Hurdles                3rd       8.73         
      #35 Women Triple Jump                    16th     11.36m         
 18. Ludy, Lenea - Female  FR
      #29 Women High Jump                       6th      1.70m         
 19. Mackey, Te'Reia - Female  SR
      #37 Women Shot Put                       18th     13.40m         
 20. Moody, Ayanna - Female  JR
      #5 Women 400 Meter Dash                   7th      58.23         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)           4th    3:57.74         
 21. Morris, Raven - Female  SO
      #37 Women Shot Put                       27th     13.11m         
 22. Strickland, Laila - Female  FR
      #1 Women 60 Meter Dash                    7th       7.68         
      #3 Women 200 Meter Dash                  10th      25.53         
 23. Tennessee, Dallas - Female  SR
      #33 Women Long Jump                      13th      5.65m         
 24. Theisman, Megan - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)           9th    9:39.91         
 25. Villajos, Sandra - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)           9th    9:39.91         
 26. White, Cheyenne - Female  FR
      #33 Women Long Jump                       5th      5.81m         
      #35 Women Triple Jump                     1st     12.45m         
 27. Williams, Araya - Female  JR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (6)           4th    3:57.74         
 28. Wilson, LaTonya - Female  SR
      #31 Women Pole Vault                     16th      3.51m         
 29. Workman, Kelly - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)           9th    9:39.91         
===============================================================================
  1. Indiana Tech 
      #23 Women 4x400 Meter Relay               4th    3:57.74         
        Edwards, Lauren FR        Kennedy, Patience JR     
        Deveaux, Antonishka FR    Moody, Ayanna JR         
        Goings, Monique FR        Williams, Araya JR       
  2. Indiana Tech 
      #25 Women 4x800 Meter Relay               9th    9:39.91         
        Lombardo, Alexis SO       Theisman, Megan FR       
        Colon, Julianna FR        Villajos, Sandra JR      
        Workman, Kelly SR                                  
 
                            INI3 - Indiana Wesleyan                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Couwenhoven, Erin - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)           8th    9:37.83         
  2. Dunah, Kardia - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)          14th    4:02.79         
  3. Krantz, Jailyn - Female  JR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               22nd       9.12         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)          14th    4:02.79         
  4. Lefebvre, Carlee - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)          14th    4:02.79         
  5. McFarland, Alex - Female  FR
      #1 Women 60 Meter Dash                   20th       7.82         
  6. Ridgway, Julia - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)           8th    9:37.83         
  7. Schoon, Holly - Female  JR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)          14th    4:02.79         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)           8th    9:37.83         
  8. Sprinkles, Jessica - Female  SO
      #9 Women 800 Meter Run                    7th    2:17.26         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)           8th    9:37.83         
  9. VanDyk, Jill - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)           8th    9:37.83         
 10. Wilkins, Carly - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)          14th    4:02.79         
===============================================================================
  1. Indiana Wesleyan 
      #23 Women 4x400 Meter Relay              14th    4:02.79         
        Schoon, Holly JR          Wilkins, Carly SO        
        Dunah, Kardia FR          Lefebvre, Carlee FR      
        Krantz, Jailyn JR                                  
  2. Indiana Wesleyan 
      #25 Women 4x800 Meter Relay               8th    9:37.83         
        Ridgway, Julia FR         VanDyk, Jill FR          
        Couwenhoven, Erin SO      Sprinkles, Jessica SO    
        Schoon, Holly JR                                   
 
                               JAME - Jamestown                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Alexander, Beth - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (6)          13th    4:01.86         
  2. Arellano, Kaiann - Female  SR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               20th       9.10         
      #29 Women High Jump                      11th      1.65m         
      #41 Women Indoor Pentathlon               3rd       3387         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)          13th    4:01.86         
  3. Christenson, Hannah - Female  SR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)          13th    4:01.86         
  4. Haak, Paulina - Female  SR
      #39 Women Weight Throw                   27th     16.05m         
  5. Johnson, Julia - Female  SO
      #35 Women Triple Jump                    19th     11.25m         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)          13th    4:01.86         
  6. Stier, Emily - Female  JR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)          13th    4:01.86         
  7. Voigt, Kylee - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)          13th    4:01.86         
===============================================================================
  1. Jamestown 
      #23 Women 4x400 Meter Relay              13th    4:01.86         
        Voigt, Kylee SO           Johnson, Julia SO        
        Stier, Emily JR           Christenson, Hannah SR   
        Arellano, Kaiann SR       Alexander, Beth FR       
 
                                 JUDS - Judson                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Cisneros, Anali - Female  SO
      #19 Women 3000 Meter Race Walk            1st   13:55.34         
  2. Cisneros, Nayeli - Female  FR
      #19 Women 3000 Meter Race Walk            8th   15:53.86         
 
                           KEIS - Keiser University                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Frimpong, Felicia - Female  SO
      #35 Women Triple Jump                    10th     11.47m         
  2. Malmborg, Josefine - Female  SR
      #9 Women 800 Meter Run                    9th    2:18.35         
 
                                LANG - Langston                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Evans, Janaa - Female  SR
      #33 Women Long Jump                      27th      5.48m         
      #41 Women Indoor Pentathlon              12th       3203         
  2. Mason, Jasmine - Female  SO
      #1 Women 60 Meter Dash                   23rd       7.84         
 
                              LEID - Lewis-Clark                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Adams, Emily - Female  FR
      #27 Women Distance Medley (1)             8th   12:20.11         
  2. Brouwers, Mattie - Female  SR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)           8th    3:59.21         
      #27 Women Distance Medley (5)             8th   12:20.11         
  3. Bryan, Jazzmin - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)           8th    3:59.21         
  4. Jensen, Ariel - Female  SR
      #9 Women 800 Meter Run                    2nd    2:15.01         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)           8th    3:59.21         
      #27 Women Distance Medley (4)             8th   12:20.11         
  5. McManus, Maisie - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)           8th    3:59.21         
  6. Sapp, Jenny - Female  JR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)           8th    3:59.21         
      #27 Women Distance Medley (2)             8th   12:20.11         
  7. Saxton, Rebecca - Female  JR
      #27 Women Distance Medley (3)             8th   12:20.11         
===============================================================================
  1. Lewis-Clark 
      #23 Women 4x400 Meter Relay               8th    3:59.21         
        Brouwers, Mattie SR       Bryan, Jazzmin FR        
        McManus, Maisie FR        Sapp, Jenny JR           
        Jensen, Ariel SR                                   
  2. Lewis-Clark 
      #27 Women Distance Medley                 8th   12:20.11         
        Adams, Emily FR           Sapp, Jenny JR           
        Saxton, Rebecca JR        Jensen, Ariel SR         
        Brouwers, Mattie SR                                
 
                                  LIFE - Life                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Keene, Monique - Female  FR
      #33 Women Long Jump                      26th      5.49m         
 
                             LIKY - Lindsey Wilson                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bright, Safia - Female  SO
      #1 Women 60 Meter Dash                    1st       7.48         
      #3 Women 200 Meter Dash                   4th      24.99         
  2. Gregory, Leia - Female  FR
      #35 Women Triple Jump                    19th     11.25m         
  3. Harris, Annesha - Female  JR
      #33 Women Long Jump                      21st      5.55m         
  4. Pettell, Paige - Female  SO
      #37 Women Shot Put                       10th     13.87m         
 
                           LOYO - Loyola-New Orleans                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Banks, Leah - Female  JR
      #33 Women Long Jump                      23rd      5.54m         
      #41 Women Indoor Pentathlon              13th       3187         
 
                                MADO - Madonna                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Murphy, Christina - Female  FR
      #17 Women 5000 Meter Run                 19th   18:28.71         
  2. Shapic, Alison - Female  SO
      #17 Women 5000 Meter Run                 16th   18:24.72         
 
                             MAI2 - Marian (Ind.)                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Dawson, Hanah - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)          16th    9:47.83         
  2. Dever, Rachel - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)          16th    9:47.83         
  3. Dudley, Monica - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)          16th    9:47.83         
  4. Koehl, Olivia - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)          16th    9:47.83         
  5. Schrope, Kiersten - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)          16th    9:47.83         
===============================================================================
  1. Marian (Ind.) 
      #25 Women 4x800 Meter Relay              16th    9:47.83         
        Dawson, Hanah SO          Dever, Rachel SR         
        Koehl, Olivia JR          Schrope, Kiersten SR     
        Dudley, Monica SO                                  
 
                               MCPK - McPherson                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Braimbridge, Amy - Female  SO
      #5 Women 400 Meter Dash                   6th      57.66         
 
                          MIDA - MidAmerica Nazarene                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bradford, Camry - Female  SO
      #21 Women 60 Meter Hurdles               26th       9.16         
  2. Brown, Bethany - Female  SR
      #15 Women 3000 Meter Run                  6th   10:20.41         
  3. Harris, Dacia - Female  SO
      #21 Women 60 Meter Hurdles               25th       9.14         
      #41 Women Indoor Pentathlon              11th       3210         
 
                                MITN - Milligan                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Ferguson, Amy - Female  FR
      #17 Women 5000 Meter Run                  9th   18:05.95         
  2. Gartman, Sarah-Kate - Female  SR
      #17 Women 5000 Meter Run                  8th   18:02.23         
  3. Haas, Katlyn - Female  SO
      #27 Women Distance Medley (4)            14th   12:30.42         
  4. Maller, Elizabeth - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       25th     13.13m         
      #39 Women Weight Throw                   19th     16.46m         
  5. May, Katie - Female  SR
      #27 Women Distance Medley (2)            14th   12:30.42         
  6. Robinson, Jacquelyn - Female  SR
      #15 Women 3000 Meter Run                  5th   10:19.50         
      #27 Women Distance Medley (3)            14th   12:30.42         
  7. Stone, Erica - Female  SO
      #11 Women 1000 Meter Run                  8th    3:01.16         
      #27 Women Distance Medley (1)            14th   12:30.42         
  8. Wisse, Stephanie - Female  FR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               17th       9.05         
===============================================================================
  1. Milligan 
      #27 Women Distance Medley                14th   12:30.42         
        Stone, Erica SO           May, Katie SR            
        Robinson, Jacquelyn SR    Haas, Katlyn SO          
 
                            MIMO - Missouri Baptist                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Fritz, Jynna - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)          17th    9:48.12         
  2. Little, Ansley - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)          17th    9:48.12         
  3. Lyles, Taylor - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (6)          17th    9:48.12         
  4. Perry, Alexandra - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)          17th    9:48.12         
  5. Reynolds, Faith - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)          17th    9:48.12         
  6. Starrett, Rebecca - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)          17th    9:48.12         
===============================================================================
  1. Missouri Baptist 
      #25 Women 4x800 Meter Relay              17th    9:48.12         
        Starrett, Rebecca JR      Little, Ansley SO        
        Fritz, Jynna SO           Reynolds, Faith JR       
        Perry, Alexandra FR       Lyles, Taylor FR         
 
                            MIM2 - Missouri Valley                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Adams, Dorothy - Female  SR
      #7 Women 600 Meter Run                    9th    1:37.84         
 
                                 MOBI - Mobile                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Huff, Briana - Female  FR
      #5 Women 400 Meter Dash                  11th      58.62         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)          19th    4:03.87         
  2. Jones, Azaria - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)          19th    4:03.87         
  3. Mazza, Sofia - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)          19th    4:03.87         
  4. Shelton, Billie - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)          19th    4:03.87         
===============================================================================
  1. Mobile 
      #23 Women 4x400 Meter Relay              19th    4:03.87         
        Mazza, Sofia FR           Jones, Azaria FR         
        Shelton, Billie FR        Huff, Briana FR          
 
                              MORN - Morningside                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Boer, Payton - Female  JR
      #9 Women 800 Meter Run                    6th    2:17.11         
      #27 Women Distance Medley (1)             3rd   12:11.28         
  2. Fundermann, Emalee - Female  FR
      #27 Women Distance Medley (3)             3rd   12:11.28         
  3. Joseph, Eleka - Female  SR
      #1 Women 60 Meter Dash                   23rd       7.84         
      #27 Women Distance Medley (2)             3rd   12:11.28         
  4. Mumm, Michelle - Female  SR
      #11 Women 1000 Meter Run                  3rd    2:56.97         
      #27 Women Distance Medley (4)             3rd   12:11.28         
  5. Warner, Cassie - Female  JR
      #27 Women Distance Medley (5)             3rd   12:11.28         
===============================================================================
  1. Morningside 
      #27 Women Distance Medley                 3rd   12:11.28         
        Boer, Payton JR           Joseph, Eleka SR         
        Fundermann, Emalee FR     Mumm, Michelle SR        
        Warner, Cassie JR                                  
 
                              MOSD - Mount Marty                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Hoff-Au, Kiana - Female  JR
      #7 Women 600 Meter Run                   10th    1:38.26         
 
                              MOIA - Mount Mercy                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Duos, Receva - Female  SR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               28th       9.19         
  2. Johnson, McKenna - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)          15th    9:44.76         
  3. Mellecker, McKenzie - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)          15th    9:44.76         
  4. Pruett, Molly - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)          15th    9:44.76         
  5. Roth, Mady - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)          15th    9:44.76         
  6. Vander Poel, Kathryn - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)          15th    9:44.76         
===============================================================================
  1. Mount Mercy 
      #25 Women 4x800 Meter Relay              15th    9:44.76         
        Vander Poel, Kathryn JR   Johnson, McKenna FR      
        Mellecker, McKenzie SO    Roth, Mady SO            
        Pruett, Molly SR                                   
 
                         MOO2 - Mount Vernon Nazarene                          
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Keith, Kasey - Female  FR
      #37 Women Shot Put                       19th     13.38m         
 
                              NOWA - Northwest U.                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Estabrook, Sarah - Female  SR
      #13 Women 1 Mile Run                     11th    5:10.13         
      #17 Women 5000 Meter Run                 10th   18:07.39         
  2. Melendez, Amberly - Female  SO
      #19 Women 3000 Meter Race Walk            5th   14:47.10         
 
                          NOIA - Northwestern (Iowa)                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bosch, Katie - Female  SR
      #11 Women 1000 Meter Run                  4th    2:57.02         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)           1st    9:14.54         
  2. Engebretson, Katrina - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)           1st    9:14.54         
  3. Harthoorn, Breanna - Female  SO
      #11 Women 1000 Meter Run                  6th    3:00.45         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)           1st    9:14.54         
  4. Landhuis, Katie - Female  SR
      #9 Women 800 Meter Run                    4th    2:16.92         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)           1st    9:14.54         
  5. Lunn, Sarah - Female  JR
      #15 Women 3000 Meter Run                  9th   10:24.86         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (6)           1st    9:14.54         
  6. Muilenburg, Rebekah - Female  JR
      #7 Women 600 Meter Run                    4th    1:36.74         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)           1st    9:14.54         
===============================================================================
  1. Northwestern (Iowa) 
      #25 Women 4x800 Meter Relay               1st    9:14.54         
        Muilenburg, Rebekah JR    Landhuis, Katie SR       
        Harthoorn, Breanna SO     Bosch, Katie SR          
        Engebretson, Katrina SO   Lunn, Sarah JR           
 
                             OHCH - Ohio Christian                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Williams, Zarria - Female  SO
      #33 Women Long Jump                      15th      5.62m         
  2. Young, Ariel - Female  SO
      #17 Women 5000 Meter Run                  7th   18:01.50         
 
                             OKO2 - Oklahoma City                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Berge, Tyler - Female  JR
      #27 Women Distance Medley (1)             5th   12:15.62         
  2. Cassar, Brooke - Female  SR
      #15 Women 3000 Meter Run                 14th   10:31.56         
      #27 Women Distance Medley (2)             5th   12:15.62         
  3. Hoyer, Sheridan - Female  JR
      #27 Women Distance Medley (3)             5th   12:15.62         
  4. Mayo, Delaney - Female  SO
      #27 Women Distance Medley (6)             5th   12:15.62         
  5. Metoyer, Alexis - Female  JR
      #27 Women Distance Medley (4)             5th   12:15.62         
  6. Olowora, Aminat - Female  JR
      #13 Women 1 Mile Run                      2nd    4:58.28         
      #15 Women 3000 Meter Run                  2nd    9:54.58         
      #27 Women Distance Medley (5)             5th   12:15.62         
===============================================================================
  1. Oklahoma City 
      #27 Women Distance Medley                 5th   12:15.62         
        Berge, Tyler JR           Cassar, Brooke SR        
        Hoyer, Sheridan JR        Metoyer, Alexis JR       
        Olowora, Aminat JR        Mayo, Delaney SO         
 
                            OLIL - Olivet Nazarene                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Beezhold, Alexa - Female  SR
      #11 Women 1000 Meter Run                 11th    3:03.29         
  2. Boerner, Bailey - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)          12th    4:01.49         
  3. Brock, Karalynn - Female  JR
      #17 Women 5000 Meter Run                 17th   18:24.73         
  4. Brown, Anne-Lorraine - Female  SR
      #29 Women High Jump                       6th      1.70m         
  5. Cox, Jennifer - Female  JR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)          12th    4:01.49         
  6. Davis, Kylie - Female  JR
      #37 Women Shot Put                        3rd     14.63m         
      #39 Women Weight Throw                   20th     16.41m         
  7. Heller, Meghan - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)          12th    4:01.49         
  8. McGowan, Meghan - Female  JR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)          12th    4:01.49         
  9. Philson, Jenna - Female  JR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)          12th    4:01.49         
 10. Rinehart, Jezri - Female  JR
      #39 Women Weight Throw                   23rd     16.33m         
 11. Robinson, Madelein - Female  FR
      #37 Women Shot Put                       12th     13.71m         
 12. Vannatta, Carlie - Female  SR
      #37 Women Shot Put                       22nd     13.24m         
      #39 Women Weight Throw                    3rd     18.55m         
 13. Wyatt, Reise - Female  JR
      #39 Women Weight Throw                   22nd     16.36m         
===============================================================================
  1. Olivet Nazarene 
      #23 Women 4x400 Meter Relay              12th    4:01.49         
        Boerner, Bailey FR        McGowan, Meghan JR       
        Heller, Meghan SO         Philson, Jenna JR        
        Cox, Jennifer JR                                   
 
                                 OTTA - Ottawa                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Vaughn, Adia - Female  FR
      #1 Women 60 Meter Dash                   27th       7.85         
 
                                PAMO - Park U.                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Brown, Aaliyah - Female  JR
      #37 Women Shot Put                        6th     14.33m         
  2. Fletcher, Jerosan - Female  SR
      #3 Women 200 Meter Dash                  18th      25.82         
      #5 Women 400 Meter Dash                  12th      58.71         
      #33 Women Long Jump                       8th      5.72m         
 
                               POPA - Point Park                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bartram, Reba - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)          18th    4:03.73         
      #27 Women Distance Medley (1)             4th   12:13.62         
  2. Benitez, Ana - Female  FR
      #35 Women Triple Jump                     3rd     11.88m         
  3. Boyd, Alyssa - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)          18th    4:03.73         
      #27 Women Distance Medley (5)             4th   12:13.62         
  4. Canello, Selena - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (6)          18th    4:03.73         
      #27 Women Distance Medley (3)             4th   12:13.62         
  5. Hanserd, Erica - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)          18th    4:03.73         
      #27 Women Distance Medley (2)             4th   12:13.62         
  6. Olugbakinro, Olukemi - Female  SR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)          18th    4:03.73         
  7. Shields, Anna - Female  JR
      #11 Women 1000 Meter Run                  1st    2:49.95         
      #13 Women 1 Mile Run                      1st    4:46.44         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)          18th    4:03.73         
      #27 Women Distance Medley (4)             4th   12:13.62         
===============================================================================
  1. Point Park 
      #23 Women 4x400 Meter Relay              18th    4:03.73         
        Olugbakinro, Olukemi SR   Hanserd, Erica FR        
        Shields, Anna JR          Bartram, Reba FR         
        Boyd, Alyssa FR           Canello, Selena FR       
  2. Point Park 
      #27 Women Distance Medley                 4th   12:13.62         
        Bartram, Reba FR          Hanserd, Erica FR        
        Canello, Selena FR        Shields, Anna JR         
        Boyd, Alyssa FR                                    
 
                               RIOG - Rio Grande                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Browning, Katie - Female  SR
      #31 Women Pole Vault                     17th      3.50m         
  2. Petty, Tyanna - Female  SR
      #29 Women High Jump                      11th      1.65m         
      #41 Women Indoor Pentathlon               5th       3324         
 
                              SCAD - SCAD Atlanta                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Kearney, Emily - Female  SO
      #15 Women 3000 Meter Run                  1st    9:50.89         
 
                             SHOH - Shawnee State                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Patty, Shae - Female  FR
      #29 Women High Jump                      11th      1.65m         
  2. Smith, Brooke - Female  JR
      #13 Women 1 Mile Run                      8th    5:07.98         
      #15 Women 3000 Meter Run                  7th   10:22.67         
 
                             SIMI - Siena Heights                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Forbes, Julia - Female  SO
      #33 Women Long Jump                      30th      5.45m         
  2. Gardner, Asia - Female  SO
      #1 Women 60 Meter Dash                    6th       7.64         
      #3 Women 200 Meter Dash                   4th      24.99         
  3. Hudson, Haley - Female  JR
      #37 Women Shot Put                        9th     13.90m         
  4. McKinley, Sheila - Female  SR
      #31 Women Pole Vault                      2nd      3.82m         
  5. McKinley, Tasha - Female  SR
      #31 Women Pole Vault                      4th      3.72m         
  6. Moore, Alexis - Female  SO
      #5 Women 400 Meter Dash                  10th      58.52         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)          10th    4:00.12         
  7. O'Neill, Rachel - Female  JR
      #39 Women Weight Throw                   11th     17.07m         
  8. Pekel, Brianna - Female  SR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)          10th    4:00.12         
  9. Pryor, Tyriah - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)          10th    4:00.12         
 10. Rosales, Megan - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)          10th    4:00.12         
 11. Stersic, Delaney - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)          10th    4:00.12         
 12. Taylor, Courtney - Female  JR
      #39 Women Weight Throw                   24th     16.25m         
 13. Williams, Charlena - Female  SR
      #35 Women Triple Jump                    13th     11.40m         
 14. Young-Brooks, Mildrenae - Female  JR
      #3 Women 200 Meter Dash                  13th      25.70         
      #21 Women 60 Meter Hurdles               14th       8.94         
      #33 Women Long Jump                      14th      5.63m         
===============================================================================
  1. Siena Heights 
      #23 Women 4x400 Meter Relay              10th    4:00.12         
        Pekel, Brianna SR         Stersic, Delaney FR      
        Rosales, Megan FR         Moore, Alexis SO         
        Pryor, Tyriah FR                                   
 
                            SOFL - Southeastern U.                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Kaster, Julia - Female  JR
      #17 Women 5000 Meter Run                 13th   18:15.30         
  2. Ogilivie, Kelsi - Female  FR
      #17 Women 5000 Meter Run                 14th   18:17.52         
 
                            SOOR - Southern Oregon                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Blackmore, Kayle - Female  JR
      #27 Women Distance Medley (1)            12th   12:27.78         
  2. Carson, Brooke - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)           3rd    3:57.40         
  3. Crosswhite, Tara - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)           3rd    3:57.40         
      #27 Women Distance Medley (5)            12th   12:27.78         
  4. Daniel, Arianna - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)           3rd    3:57.40         
  5. Greenwade, Savannah - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (6)           3rd    3:57.40         
      #27 Women Distance Medley (2)            12th   12:27.78         
  6. Perkinson, Jessa - Female  SR
      #15 Women 3000 Meter Run                  4th   10:14.72         
      #27 Women Distance Medley (4)            12th   12:27.78         
  7. Soderstrom, Erika - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)           3rd    3:57.40         
  8. Sprauer, Loghan - Female  JR
      #41 Women Indoor Pentathlon              16th       3152         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)           3rd    3:57.40         
  9. Weber, Braana - Female  SO
      #27 Women Distance Medley (3)            12th   12:27.78         
===============================================================================
  1. Southern Oregon 
      #23 Women 4x400 Meter Relay               3rd    3:57.40         
        Carson, Brooke FR         Crosswhite, Tara FR      
        Daniel, Arianna SO        Sprauer, Loghan JR       
        Soderstrom, Erika SO      Greenwade, Savannah SO   
  2. Southern Oregon 
      #27 Women Distance Medley                12th   12:27.78         
        Blackmore, Kayle JR       Greenwade, Savannah SO   
        Weber, Braana SO          Perkinson, Jessa SR      
        Crosswhite, Tara FR                                
 
                              SOLA - Southern-NO                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bolton, Argyana - Female  SO
      #3 Women 200 Meter Dash                   2nd      24.80         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)           1st    3:47.19         
  2. Brooks-Gillings, Oshin - Female  SR
      #3 Women 200 Meter Dash                  19th      25.86         
  3. Green, Shantae - Female  SR
      #7 Women 600 Meter Run                    2nd    1:35.70         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)           1st    3:47.19         
  4. Hinds, Kimone - Female  FR
      #1 Women 60 Meter Dash                    3rd       7.61         
      #3 Women 200 Meter Dash                   3rd      24.83         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (7)           1st    3:47.19         
  5. Hylton, Shadae - Female  SR
      #5 Women 400 Meter Dash                   1st      54.10         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)           1st    3:47.19         
  6. Peart, Xuxa - Female  FR
      #5 Women 400 Meter Dash                   4th      57.40         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)           1st    3:47.19         
  7. Pennie, Chantal - Female  SR
      #1 Women 60 Meter Dash                   21st       7.83         
      #3 Women 200 Meter Dash                  12th      25.68         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (6)           1st    3:47.19         
  8. Scott, Kerry Ann - Female  SO
      #1 Women 60 Meter Dash                   10th       7.70         
  9. Smikle, Kimona - Female  JR
      #5 Women 400 Meter Dash                   3rd      57.30         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)           1st    3:47.19         
===============================================================================
  1. Southern-NO 
      #23 Women 4x400 Meter Relay               1st    3:47.19         
        Green, Shantae SR         Hylton, Shadae SR        
        Peart, Xuxa FR            Smikle, Kimona JR        
        Bolton, Argyana SO        Pennie, Chantal SR       
        Hinds, Kimone FR                                   
 
                          SOKS - Southwestern (Kan.)                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Blattner, Kari - Female  JR
      #7 Women 600 Meter Run                   11th    1:38.33         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)           7th    9:34.79         
  2. Milch, Megan - Female  JR
      #29 Women High Jump                      11th      1.65m         
  3. Muzny, Sydney - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)           7th    9:34.79         
  4. Needham, Taylor - Female  SR
      #7 Women 600 Meter Run                    5th    1:37.19         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)           7th    9:34.79         
  5. Vogele, Justine - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)           7th    9:34.79         
  6. Walser, Bailey - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)           7th    9:34.79         
===============================================================================
  1. Southwestern (Kan.) 
      #25 Women 4x800 Meter Relay               7th    9:34.79         
        Walser, Bailey JR         Needham, Taylor SR       
        Vogele, Justine JR        Blattner, Kari JR        
        Muzny, Sydney FR                                   
 
                              SPMI - Spring Arbor                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Kuenzer, Bethany - Female  SR
      #31 Women Pole Vault                      7th      3.62m         
  2. Maschino, Sarah - Female  FR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               23rd       9.13         
  3. Tovar, Katrina - Female  JR
      #31 Women Pole Vault                     10th      3.57m         
 
                              STAM - St. Ambrose                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Adams, Sarah - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)           6th    9:34.57         
  2. Delgado, Cassandra - Female  JR
      #19 Women 3000 Meter Race Walk            2nd   14:11.45         
  3. Dickes, Jenny - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (7)           6th    9:34.57         
  4. Gunn, Chloe - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (8)           6th    9:34.57         
  5. Hammer, Abby - Female  SR
      #7 Women 600 Meter Run                    6th    1:37.44         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)           6th    9:34.57         
  6. Hosford, Brandi - Female  SR
      #35 Women Triple Jump                     8th     11.61m         
  7. Knobloch, Keeley - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (6)           6th    9:34.57         
  8. Lamourt, Lauren - Female  SO
      #35 Women Triple Jump                    22nd     11.21m         
  9. Lopez, Jenny - Female  SR
      #19 Women 3000 Meter Race Walk            4th   14:39.70         
 10. Newhoff, Katharine - Female  JR
      #19 Women 3000 Meter Race Walk            3rd   14:28.02         
 11. Paisley, Karyn - Female  SR
      #17 Women 5000 Meter Run                 15th   18:21.27         
 12. Plumb, Ashley - Female  JR
      #13 Women 1 Mile Run                     10th    5:09.75         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)           6th    9:34.57         
 13. Reilley, Corrie - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)           6th    9:34.57         
 14. Sears, Abby - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)           6th    9:34.57         
===============================================================================
  1. St. Ambrose 
      #25 Women 4x800 Meter Relay               6th    9:34.57         
        Plumb, Ashley JR          Adams, Sarah SO          
        Reilley, Corrie JR        Sears, Abby SO           
        Hammer, Abby SR           Knobloch, Keeley JR      
        Dickes, Jenny SO          Gunn, Chloe JR           
 
                           STFR - St. Francis (Ill.)                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Baftiri, Sabrina - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)           3rd    9:25.70         
      #27 Women Distance Medley (6)             7th   12:18.31         
  2. Bruno, Eva - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)           3rd    9:25.70         
      #27 Women Distance Medley (5)             7th   12:18.31         
  3. Conroy, Taylor - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)           3rd    9:25.70         
      #27 Women Distance Medley (1)             7th   12:18.31         
  4. Corona, Laisha - Female  FR
      #17 Women 5000 Meter Run                 18th   18:28.59         
  5. Crosson, Catherine - Female  SR
      #11 Women 1000 Meter Run                  7th    3:00.83         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)           3rd    9:25.70         
      #27 Women Distance Medley (3)             7th   12:18.31         
  6. Knott, Ashlee - Female  SR
      #13 Women 1 Mile Run                      7th    5:07.11         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (6)           3rd    9:25.70         
      #27 Women Distance Medley (4)             7th   12:18.31         
  7. Mayforth, Celina - Female  FR
      #7 Women 600 Meter Run                    8th    1:37.72         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (8)           3rd    9:25.70         
      #27 Women Distance Medley (7)             7th   12:18.31         
  8. Moody, Jenna - Female  SR
      #1 Women 60 Meter Dash                   11th       7.71         
      #5 Women 400 Meter Dash                   2nd      57.11         
      #27 Women Distance Medley (2)             7th   12:18.31         
  9. Navarrete, Veronica - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)           3rd    9:25.70         
 10. Rodriguez, Bre - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (7)           3rd    9:25.70         
      #27 Women Distance Medley (8)             7th   12:18.31         
===============================================================================
  1. St. Francis (Ill.) 
      #25 Women 4x800 Meter Relay               3rd    9:25.70         
        Baftiri, Sabrina FR       Bruno, Eva FR            
        Navarrete, Veronica FR    Conroy, Taylor SO        
        Crosson, Catherine SR     Knott, Ashlee SR         
        Rodriguez, Bre SO         Mayforth, Celina FR      
  2. St. Francis (Ill.) 
      #27 Women Distance Medley                 7th   12:18.31         
        Conroy, Taylor SO         Moody, Jenna SR          
        Crosson, Catherine SR     Knott, Ashlee SR         
        Bruno, Eva FR             Baftiri, Sabrina FR      
        Mayforth, Celina FR       Rodriguez, Bre SO        
 
                            SMKS - St. Mary (Kan.)                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Moreno, Lorena - Female  SR
      #13 Women 1 Mile Run                      5th    5:05.95         
      #15 Women 3000 Meter Run                 12th   10:26.45         
  2. Nealy, Tisian - Female  SO
      #3 Women 200 Meter Dash                  14th      25.74         
 
                                 TAYL - Taylor                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Berends, Alexandra - Female  JR
      #11 Women 1000 Meter Run                  9th    3:01.79         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)          11th    9:41.62         
      #27 Women Distance Medley (1)             6th   12:17.19         
  2. Blagg, Rachel - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)          11th    9:41.62         
      #27 Women Distance Medley (3)             6th   12:17.19         
  3. Bluemel, Taylor - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)          11th    9:41.62         
      #27 Women Distance Medley (5)             6th   12:17.19         
  4. Craig, Anna - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)          11th    9:41.62         
  5. Crosby, Marjorie - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)          11th    9:41.62         
      #27 Women Distance Medley (6)             6th   12:17.19         
  6. Gimre, Mae Elizabeth - Female  JR
      #15 Women 3000 Meter Run                  8th   10:23.57         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (7)          11th    9:41.62         
      #27 Women Distance Medley (7)             6th   12:17.19         
  7. Harden, Sarah - Female  FR
      #13 Women 1 Mile Run                      9th    5:09.49         
      #27 Women Distance Medley (4)             6th   12:17.19         
  8. Robinson, Sarah - Female  JR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               29th       9.20         
  9. Sakeuh, Plenseh-Tay - Female  JR
      #21 Women 60 Meter Hurdles                6th       8.84         
      #33 Women Long Jump                       6th      5.76m         
 10. Souzis, Anna - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (6)          11th    9:41.62         
      #27 Women Distance Medley (8)             6th   12:17.19         
 11. Wood, Miriam - Female  JR
      #27 Women Distance Medley (2)             6th   12:17.19         
===============================================================================
  1. Taylor 
      #25 Women 4x800 Meter Relay              11th    9:41.62         
        Blagg, Rachel JR          Berends, Alexandra JR    
        Bluemel, Taylor SO        Crosby, Marjorie JR      
        Craig, Anna FR            Souzis, Anna JR          
        Gimre, Mae Elizabeth JR                            
  2. Taylor 
      #27 Women Distance Medley                 6th   12:17.19         
        Berends, Alexandra JR     Wood, Miriam JR          
        Blagg, Rachel JR          Harden, Sarah FR         
        Bluemel, Taylor SO        Crosby, Marjorie JR      
        Gimre, Mae Elizabeth JR   Souzis, Anna JR          
 
                           TNWE - Tennessee Wesleyan                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Lawhorn, Rachel - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       21st     13.25m         
 
                           TRIL - Trinity Christian                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Van Ryn, April - Female  FR
      #17 Women 5000 Meter Run                  2nd   17:35.37         
 
                              UNKY - Union (Ky.)                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Adams, Ta'Leah - Female  SO
      #39 Women Weight Throw                   28th     15.95m         
  2. Roberts, Chanel - Female  SR
      #37 Women Shot Put                        1st     14.86m         
      #39 Women Weight Throw                   15th     16.58m         
 
                              SOSC - USC-Beaufort                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Cooper, Maiya - Female  SR
      #1 Women 60 Meter Dash                   17th       7.77         
  2. McKeever, Iyana - Female  FR
      #33 Women Long Jump                      17th      5.61m         
 
                           STA1 - Valley City State                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Johnson, Megan - Female  SO
      #33 Women Long Jump                      29th      5.46m         
  2. Robertson, Bryeann - Female  FR
      #37 Women Shot Put                       28th     13.10m         
 
                                VANG - Vanguard                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Chan, Amanda - Female  FR
      #29 Women High Jump                      11th      1.65m         
 
                                VITE - Viterbo                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Reilly, Samantha - Female  SR
      #39 Women Weight Throw                   10th     17.23m         
 
                            WAYL - Wayland Baptist                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Briscoe, Telecia - Female  SO
      #21 Women 60 Meter Hurdles                4th       8.76         
      #33 Women Long Jump                      25th      5.50m         
  2. Cano, Tiffany - Female  JR
      #9 Women 800 Meter Run                    5th    2:16.98         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)           2nd    9:23.23         
      #27 Women Distance Medley (1)             1st   12:02.60         
  3. Daniels, Patrice - Female  SR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)           2nd    3:55.59         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)           2nd    9:23.23         
      #27 Women Distance Medley (4)             1st   12:02.60         
  4. Hill-Johnson, Cheyenne - Female  FR
      #1 Women 60 Meter Dash                    5th       7.63         
      #3 Women 200 Meter Dash                  11th      25.54         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)           2nd    3:55.59         
  5. Jemeli, Jackline - Female  JR
      #17 Women 5000 Meter Run                 11th   18:09.27         
  6. Johnson, Devin - Female  SO
      #1 Women 60 Meter Dash                    1st       7.48         
      #3 Women 200 Meter Dash                   1st      24.78         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)           2nd    3:55.59         
  7. Owens, Tiona - Female  JR
      #33 Women Long Jump                      30th      5.45m         
      #35 Women Triple Jump                     4th     11.87m         
  8. Parker, Karis - Female  SR
      #21 Women 60 Meter Hurdles                9th       8.89         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (6)           2nd    3:55.59         
      #27 Women Distance Medley (7)             1st   12:02.60         
  9. Pavez, Tanya - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (6)           2nd    9:23.23         
      #27 Women Distance Medley (5)             1st   12:02.60         
 10. Rogers, Monique - Female  FR
      #3 Women 200 Meter Dash                  16th      25.75         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)           2nd    3:55.59         
 11. Sosa, Silvia - Female  SR
      #11 Women 1000 Meter Run                  2nd    2:53.22         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (7)           2nd    3:55.59         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)           2nd    9:23.23         
      #27 Women Distance Medley (6)             1st   12:02.60         
 12. Williams, Elizabeth - Female  SO
      #9 Women 800 Meter Run                    3rd    2:16.34         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)           2nd    9:23.23         
      #27 Women Distance Medley (2)             1st   12:02.60         
 13. Williams, Ja'Ianna - Female  SR
      #7 Women 600 Meter Run                    1st    1:33.99         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)           2nd    3:55.59         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)           2nd    9:23.23         
      #27 Women Distance Medley (3)             1st   12:02.60         
===============================================================================
  1. Wayland Baptist 
      #23 Women 4x400 Meter Relay               2nd    3:55.59         
        Johnson, Devin SO         Hill-Johnson, Cheyenne FR
        Rogers, Monique FR        Williams, Ja'Ianna SR    
        Daniels, Patrice SR       Parker, Karis SR         
        Sosa, Silvia SR                                    
  2. Wayland Baptist 
      #25 Women 4x800 Meter Relay               2nd    9:23.23         
        Williams, Elizabeth SO    Williams, Ja'Ianna SR    
        Sosa, Silvia SR           Cano, Tiffany JR         
        Daniels, Patrice SR       Pavez, Tanya JR          
  3. Wayland Baptist 
      #27 Women Distance Medley                 1st   12:02.60         
        Cano, Tiffany JR          Williams, Elizabeth SO   
        Williams, Ja'Ianna SR     Daniels, Patrice SR      
        Pavez, Tanya JR           Sosa, Silvia SR          
        Parker, Karis SR                                   
 
                                WECA - Westmont                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bowers, Dana - Female  JR
      #31 Women Pole Vault                      4th      3.72m         
  2. Caldera, Alyssa - Female  FR
      #7 Women 600 Meter Run                   12th    1:38.57         
      #27 Women Distance Medley (2)            15th   12:31.88         
  3. Geisinger, Hope - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)          14th    9:44.33         
      #27 Women Distance Medley (3)            15th   12:31.88         
  4. Herrera, Madison - Female  SR
      #33 Women Long Jump                      20th      5.57m         
  5. Jensen, Casey - Female  FR
      #27 Women Distance Medley (1)            15th   12:31.88         
  6. Jensen, Janna - Female  SR
      #27 Women Distance Medley (4)            15th   12:31.88         
  7. Mohroff, Kristen - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)          14th    9:44.33         
  8. Parks, Emily - Female  SO
      #9 Women 800 Meter Run                    8th    2:17.44         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)          14th    9:44.33         
  9. Underhill, Chena - Female  SO
      #31 Women Pole Vault                     11th      3.55m         
 10. White, Abigail - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)          14th    9:44.33         
===============================================================================
  1. Westmont 
      #25 Women 4x800 Meter Relay              14th    9:44.33         
        Geisinger, Hope SR        Parks, Emily SO          
        Mohroff, Kristen FR       White, Abigail SR        
  2. Westmont 
      #27 Women Distance Medley                15th   12:31.88         
        Jensen, Casey FR          Caldera, Alyssa FR       
        Geisinger, Hope SR        Jensen, Janna SR         
 
                             CARE - William Carey                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bese, Younis - Female  JR
      #1 Women 60 Meter Dash                   18th       7.79         
  2. Frazier, Kierra - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)           5th    3:57.74         
  3. Jefferson, Kameron - Female  JR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)           5th    3:57.74         
  4. Jones, Brittany - Female  FR
      #33 Women Long Jump                       9th      5.70m         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)           5th    3:57.74         
  5. Russell, Jaden - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)           5th    3:57.74         
  6. Washington, Brittany - Female  FR
      #5 Women 400 Meter Dash                  18th      59.13         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)           5th    3:57.74         
===============================================================================
  1. William Carey 
      #23 Women 4x400 Meter Relay               5th    3:57.74         
        Washington, Brittany FR   Frazier, Kierra FR       
        Jefferson, Kameron JR     Russell, Jaden SO        
        Jones, Brittany FR                                 
 
                             WIM2 - William Woods                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Houston, Anna - Female  JR
      #41 Women Indoor Pentathlon               8th       3306         
  2. Scrivner, Madelyn - Female  SR
      #39 Women Weight Throw                   21st     16.38m         
 
                              YONE - York (Neb.)                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Dugan, Ashley - Female  SR
      #33 Women Long Jump                      24th      5.51m         
  2. Nielsen, Camery - Female  SR
      #29 Women High Jump                      11th      1.65m