C.F.P.I. Timing & Data - Contractor License              HY-TEK's Meet Manager
               NAIA Indoor Championships - 3/2/2017 to 3/4/2017                
                                 Eastern Tenn.                                 
                      School Entries - All Events - Women                      
 
                                AQUI - Aquinas                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Anderson, Sydney - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)           7th    9:34.36         
      #27 Women Distance Medley (3)             1st   11:59.79         
  2. Brown, Amore - Female  SO
      #21 Women 60 Meter Hurdles               21st       9.09         
  3. DeSira, Tori - Female  SR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               13th       8.92         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)           8th    3:58.44         
  4. Floyd, Analis - Female  SO
      #5 Women 400 Meter Dash                  21st      58.76         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)           8th    3:58.44         
      #27 Women Distance Medley (2)             1st   11:59.79         
  5. Grigg, Kaitlin - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)           7th    9:34.36         
  6. King, Alex - Female  SR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               14th       8.94         
  7. Middaugh, Kathy - Female  SR
      #17 Women 5000 Meter Run                  6th   17:44.65         
  8. Miller, Alexis - Female  SO
      #27 Women Distance Medley (1)             1st   11:59.79         
  9. Noah, Janie - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)           7th    9:34.36         
 10. Peregrine, Molly - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)           7th    9:34.36         
 11. Repesh, Anna - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)           8th    3:58.44         
 12. Shoop, AmyGrace - Female  JR
      #31 Women Pole Vault                     13th      3.54m         
 13. Sigafoose, Adri - Female  JR
      #11 Women 1000 Meter Run                 10th    2:59.83         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)           7th    9:34.36         
      #27 Women Distance Medley (4)             1st   11:59.79         
 14. Spreng, Rachel - Female  JR
      #31 Women Pole Vault                     17th      3.48m         
 15. Truss, Courtney - Female  JR
      #3 Women 200 Meter Dash                  17th      25.83         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)           8th    3:58.44         
===============================================================================
  1. Aquinas - 'A' 
      #23 Women 4x400 Meter Relay               8th    3:58.44         
        Floyd, Analis SO          DeSira, Tori SR          
        Repesh, Anna FR           Truss, Courtney JR       
  2. Aquinas - 'A' 
      #25 Women 4x800 Meter Relay               7th    9:34.36         
        Anderson, Sydney SR       Noah, Janie SO           
        Peregrine, Molly JR       Sigafoose, Adri JR       
        Grigg, Kaitlin SO                                  
  3. Aquinas - 'A' 
      #27 Women Distance Medley                 1st   11:59.79         
        Miller, Alexis SO         Floyd, Analis SO         
        Anderson, Sydney SR       Sigafoose, Adri JR       
 
                                 BACO - Bacone                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. White, Dymond - Female  JR
      #39 Women Weight Throw                    7th     17.34m         
 
                           BEKS - Benedictine (Kan.)                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Buchman, Elise - Female  SR
      #15 Women 3000 Meter Run                 10th   10:26.10         
  2. Leighton, Lucy - Female  SR
      #15 Women 3000 Meter Run                 12th   10:27.36         
  3. Pickert, Meredith - Female  SR
      #19 Women 3000 Meter Race Walk           11th   16:52.45         
 
                             BEK2 - Bethany (Kan.)                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Johnson, Danielle - Female  JR
      #39 Women Weight Throw                   17th     16.30m         
 
                             BEIN - Bethel (Ind.)                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Miller, Jessica - Female  FR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               26th       9.19         
  2. Pennington, Taylor - Female  SR
      #33 Women Long Jump                      13th      5.59m         
  3. Wojciechowski, Danielle - Female  SO
      #31 Women Pole Vault                      1st      4.01m         
 
                                 BIOL - Biola                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaires, Stephanie - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)           4th    9:29.80         
      #27 Women Distance Medley (5)            14th   12:28.60         
  2. Croy, Stephanie - Female  JR
      #17 Women 5000 Meter Run                 17th   18:09.89         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)           4th    9:29.80         
      #27 Women Distance Medley (7)            14th   12:28.60         
  3. Dawson, Lyndee - Female  JR
      #15 Women 3000 Meter Run                  7th   10:17.07         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)           4th    9:29.80         
      #27 Women Distance Medley (4)            14th   12:28.60         
  4. Hunsaker, Hannah - Female  JR
      #11 Women 1000 Meter Run                  4th    2:58.32         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)           4th    9:29.80         
      #27 Women Distance Medley (1)            14th   12:28.60         
  5. Kalpakjian, Carissa - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (8)           4th    9:29.80         
      #27 Women Distance Medley (2)            14th   12:28.60         
  6. LaBare, Paige - Female  FR
      #1 Women 60 Meter Dash                   24th       7.85         
  7. Ledesma, Melissa - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (7)           4th    9:29.80         
      #27 Women Distance Medley (8)            14th   12:28.60         
  8. Murray, Alisa - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)           4th    9:29.80         
      #27 Women Distance Medley (3)            14th   12:28.60         
  9. Prystupa, Sarah - Female  FR
      #31 Women Pole Vault                     22nd      3.44m         
 10. Ransom, Emily - Female  SO
      #17 Women 5000 Meter Run                 14th   18:07.68         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (6)           4th    9:29.80         
      #27 Women Distance Medley (6)            14th   12:28.60         
===============================================================================
  1. Biola - 'A' 
      #25 Women 4x800 Meter Relay               4th    9:29.80         
        Chaires, Stephanie SR     Murray, Alisa SR         
        Hunsaker, Hannah JR       Dawson, Lyndee JR        
        Croy, Stephanie JR        Ransom, Emily SO         
        Ledesma, Melissa SO       Kalpakjian, Carissa FR   
  2. Biola - 'A' 
      #27 Women Distance Medley                14th   12:28.60         
        Hunsaker, Hannah JR       Kalpakjian, Carissa FR   
        Murray, Alisa SR          Dawson, Lyndee JR        
        Chaires, Stephanie SR     Ransom, Emily SO         
        Croy, Stephanie JR        Ledesma, Melissa SO      
 
                                 BREN - Brenau                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Romine, Sydney - Female  FR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               27th       9.20         
 
                             CAKY - Campbellsville                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Martin, Shannon - Female  FR
      #5 Women 400 Meter Dash                  10th      57.61         
  2. Woodard-Johnson, Ja'Zell - Female  SO
      #35 Women Triple Jump                    22nd     11.10m         
 
                            CARD - Cardinal Stritch                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Lewis, Kennaye - Female  SO
      #1 Women 60 Meter Dash                   18th       7.80         
      #3 Women 200 Meter Dash                   3rd      25.00         
  2. Melendez, Amberly - Female  FR
      #19 Women 3000 Meter Race Walk            3rd   14:50.50         
  3. Petras, Marleigh - Female  JR
      #9 Women 800 Meter Run                   11th    2:18.65         
 
                                CAR1 - Carroll                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Barth, Kara - Female  SR
      #5 Women 400 Meter Dash                   7th      57.23         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)           2nd    3:50.75         
  2. Cundith, Terah - Female  JR
      #31 Women Pole Vault                      6th      3.65m         
  3. Ehmann, Keely - Female  SO
      #5 Women 400 Meter Dash                  16th      58.27         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)           2nd    3:50.75         
  4. Endy, Brooke - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)           2nd    3:50.75         
  5. Esposito, Leah - Female  SR
      #11 Women 1000 Meter Run                  2nd    2:54.76         
      #13 Women 1 Mile Run                      3rd    4:58.17         
  6. Fifield, Macala - Female  JR
      #11 Women 1000 Meter Run                 12th    3:00.30         
  7. Moore, Annika - Female  SO
      #35 Women Triple Jump                    16th     11.33m         
  8. Mundel, Samantha - Female  SO
      #15 Women 3000 Meter Run                  3rd   10:05.89         
  9. Olson, Brianna - Female  SR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)           2nd    3:50.75         
 10. Porch, Hannah - Female  SO
      #33 Women Long Jump                       7th      5.69m         
 11. Reid, Janie - Female  JR
      #17 Women 5000 Meter Run                  5th   17:42.07         
 12. Schmidt, Crystal - Female  SR
      #29 Women High Jump                      12th      1.65m         
 13. White, Monica - Female  SO
      #5 Women 400 Meter Dash                  18th      58.49         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)           2nd    3:50.75         
===============================================================================
  1. Carroll - 'A' 
      #23 Women 4x400 Meter Relay               2nd    3:50.75         
        Ehmann, Keely SO          Olson, Brianna SR        
        White, Monica SO          Barth, Kara SR           
        Endy, Brooke FR                                    
 
                           CEMO - Central Methodist                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Morgan, Pearl - Female  FR
      #5 Women 400 Meter Dash                  20th      58.62         
 
                                 CLIA - Clarke                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bushkofsky, Krista - Female  SR
      #21 Women 60 Meter Hurdles                5th       8.84         
  2. Houston, Mikayla - Female  SO
      #39 Women Weight Throw                   14th     16.57m         
  3. Kopp, Preston - Female  SR
      #39 Women Weight Throw                   12th     16.93m         
  4. Kyler, Chantel - Female  SO
      #29 Women High Jump                      12th      1.65m         
  5. Rheingans, Katelynn - Female  SO
      #37 Women Shot Put                       22nd     13.28m         
  6. Soat, Erin - Female  SO
      #37 Women Shot Put                        9th     13.86m         
 
                            COLL - College of Idaho                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Cotugno, Mishal - Female  SR
      #27 Women Distance Medley (3)             8th   12:25.41         
  2. Hawkins, Kami - Female  SO
      #27 Women Distance Medley (5)             8th   12:25.41         
  3. Hawkins, Kimber - Female  SO
      #27 Women Distance Medley (2)             8th   12:25.41         
  4. Klopfenstein, Lila - Female  SR
      #15 Women 3000 Meter Run                  4th   10:13.88         
      #27 Women Distance Medley (4)             8th   12:25.41         
  5. Vitale-Sullivan, Molly - Female  FR
      #15 Women 3000 Meter Run                  6th   10:16.49         
      #27 Women Distance Medley (1)             8th   12:25.41         
===============================================================================
  1. College of Idaho - 'A' 
      #27 Women Distance Medley                 8th   12:25.41         
        Vitale-Sullivan, Molly FR Hawkins, Kimber SO       
        Cotugno, Mishal SR        Klopfenstein, Lila SR    
        Hawkins, Kami SO                                   
 
                             COL1 - Columbia (Mo.)                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Fader, Riley - Female  SO
      #17 Women 5000 Meter Run                 24th   18:27.85         
  2. Rhodes, Renee - Female  SO
      #31 Women Pole Vault                     17th      3.48m         
  3. Smith, Nikki - Female  FR
      #5 Women 400 Meter Dash                  26th      59.42         
  4. Stricker, Abby - Female  SO
      #33 Women Long Jump                       5th      5.72m         
      #35 Women Triple Jump                    13th     11.36m         
  5. Young, Grace - Female  JR
      #15 Women 3000 Meter Run                 13th   10:27.51         
 
                            SCCO - Columbia (S.C.)                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Glencross, Lauren - Female  SO
      #11 Women 1000 Meter Run                 16th    3:02.00         
 
                           COM2 - Concordia (Mich.)                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Johnston, Stephanie - Female  JR
      #17 Women 5000 Meter Run                 11th   18:04.13         
 
                            CONE - Concordia (Neb.)                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Brooks, Allison - Female  SO
      #29 Women High Jump                       6th      1.70m         
      #31 Women Pole Vault                      2nd      3.93m         
  2. Liermann, Samantha - Female  SO
      #37 Women Shot Put                       11th     13.79m         
  3. Meyer, Sydney - Female  SR
      #39 Women Weight Throw                    6th     17.52m         
  4. Ragland, Johanna - Female  SO
      #37 Women Shot Put                       16th     13.46m         
  5. Robb, Kali - Female  SR
      #37 Women Shot Put                        3rd     14.26m         
      #39 Women Weight Throw                    3rd     18.08m         
  6. Shaw, Adrianna - Female  FR
      #37 Women Shot Put                        2nd     14.33m         
  7. Svoboda, Katricia - Female  SR
      #39 Women Weight Throw                   24th     15.94m         
  8. Vlasin, Marti - Female  SR
      #7 Women 600 Meter Run                   23rd    1:38.66         
 
                              COM3 - Cornerstone                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bohatch, Katya - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)           8th    9:36.57         
      #27 Women Distance Medley (1)             5th   12:19.46         
  2. Brogan, Bailey - Female  SR
      #19 Women 3000 Meter Race Walk            6th   15:37.83         
  3. Clum, Makayla - Female  SO
      #27 Women Distance Medley (3)             5th   12:19.46         
  4. Coryell, Cathy - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)           8th    9:36.57         
      #27 Women Distance Medley (2)             5th   12:19.46         
  5. Drake, Hannah - Female  SO
      #35 Women Triple Jump                    15th     11.34m         
  6. Holyfield, Gabby - Female  JR
      #39 Women Weight Throw                   18th     16.27m         
  7. Langmeyer, Jessie - Female  SO
      #19 Women 3000 Meter Race Walk           12th   16:55.93         
  8. Quick, Megan - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)           8th    9:36.57         
      #27 Women Distance Medley (4)             5th   12:19.46         
  9. Rabe, Ally - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)           8th    9:36.57         
      #27 Women Distance Medley (5)             5th   12:19.46         
 10. Richter, Valerie - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)           8th    9:36.57         
      #27 Women Distance Medley (6)             5th   12:19.46         
 11. Secord, Madison - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (6)           8th    9:36.57         
 12. Sorokin, Amanda - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (7)           8th    9:36.57         
      #27 Women Distance Medley (7)             5th   12:19.46         
 13. Tremaine, Audrey - Female  SR
      #13 Women 1 Mile Run                      5th    5:02.20         
      #27 Women Distance Medley (8)             5th   12:19.46         
===============================================================================
  1. Cornerstone - 'A' 
      #25 Women 4x800 Meter Relay               8th    9:36.57         
        Bohatch, Katya FR         Coryell, Cathy SR        
        Quick, Megan JR           Rabe, Ally JR            
        Richter, Valerie SO       Secord, Madison FR       
        Sorokin, Amanda FR                                 
  2. Cornerstone - 'A' 
      #27 Women Distance Medley                 5th   12:19.46         
        Bohatch, Katya FR         Coryell, Cathy SR        
        Clum, Makayla SO          Quick, Megan JR          
        Rabe, Ally JR             Richter, Valerie SO      
        Sorokin, Amanda FR        Tremaine, Audrey SR      
 
                           CUMB - Cumberland (Tenn.)                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Barnett, Kalea - Female  FR
      #37 Women Shot Put                       29th     12.90m         
 
                              CUKY - Cumberlands                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Peace, Madison - Female  SR
      #9 Women 800 Meter Run                   13th    2:19.43         
  2. Pope, Ashli - Female  SO
      #1 Women 60 Meter Dash                   18th       7.80         
  3. Wilson, Johanna - Female  FR
      #33 Women Long Jump                      17th      5.51m         
 
                               DAVE - Davenport                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bont, Mallory - Female  SR
      #29 Women High Jump                      12th      1.65m         
      #33 Women Long Jump                      19th      5.50m         
  2. Ebels, Britta - Female  JR
      #29 Women High Jump                      23rd      1.62m         
  3. James, Marissa - Female  JR
      #39 Women Weight Throw                   27th     15.85m         
  4. Lovett, Betsy - Female  FR
      #31 Women Pole Vault                     15th      3.50m         
  5. Michalski, Emily - Female  SO
      #29 Women High Jump                      20th      1.64m         
  6. Posthuma, Morgan - Female  SO
      #17 Women 5000 Meter Run                 10th   17:58.88         
  7. Schumaker, Jenna - Female  SO
      #39 Women Weight Throw                    9th     17.18m         
 
                             DIND - Dickinson St.                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Leuenberger, Whitney - Female  SR
      #37 Women Shot Put                       25th     13.14m         
 
                                 DOAN - Doane                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bramhall, Rachel - Female  SR
      #21 Women 60 Meter Hurdles                7th       8.86         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)           6th    3:57.40         
  2. Brannagan, Kalyn - Female  SR
      #7 Women 600 Meter Run                    7th    1:36.39         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)           6th    3:57.40         
  3. Brown, Shay - Female  SO
      #29 Women High Jump                       6th      1.70m         
  4. Cook, Amanda - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)           6th    3:57.40         
  5. Cook, Ashley - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)           9th    9:37.26         
  6. Dale, Alexis - Female  FR
      #29 Women High Jump                       6th      1.70m         
  7. DeWispelare, Marissa - Female  SR
      #15 Women 3000 Meter Run                  5th   10:15.41         
  8. Grint, Kate - Female  FR
      #37 Women Shot Put                       12th     13.78m         
  9. Harsin, Emily - Female  JR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)           6th    3:57.40         
 10. Hiatt, Maegan - Female  SO
      #31 Women Pole Vault                     24th      3.43m         
 11. Hoins, Jaysa - Female  SO
      #35 Women Triple Jump                    11th     11.41m         
 12. Kottwitz, Sarah - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)           9th    9:37.26         
 13. Lemkau, Delaney - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)           9th    9:37.26         
 14. Lewis, Jasmine - Female  FR
      #37 Women Shot Put                       23rd     13.22m         
 15. Mohr, Abigail - Female  JR
      #31 Women Pole Vault                     11th      3.58m         
 16. Schindler, Courtney - Female  FR
      #31 Women Pole Vault                     17th      3.48m         
 17. Sieck, Logan - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)           9th    9:37.26         
 18. Sintek, Claire - Female  SO
      #29 Women High Jump                      12th      1.65m         
 19. Wietzki, Jordan - Female  SR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               22nd       9.11         
===============================================================================
  1. Doane - 'A' 
      #23 Women 4x400 Meter Relay               6th    3:57.40         
        Bramhall, Rachel SR       Cook, Amanda FR          
        Harsin, Emily JR          Brannagan, Kalyn SR      
  2. Doane - 'A' 
      #25 Women 4x800 Meter Relay               9th    9:37.26         
        Sieck, Logan SR           Cook, Ashley FR          
        Lemkau, Delaney SO        Kottwitz, Sarah JR       
 
                                 DORD - Dordt                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. De Schiffart, Erica - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)           3rd    9:29.71         
  2. Hulst, Mycah - Female  SR
      #29 Women High Jump                      12th      1.65m         
  3. Knevelbaard, Annacheina - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)           3rd    9:29.71         
  4. Lewis, Kelsey - Female  SR
      #9 Women 800 Meter Run                   12th    2:18.82         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)           3rd    9:29.71         
  5. Rankin, Elizabeth - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)           5th    3:57.03         
  6. Van Zee, Justine - Female  SR
      #11 Women 1000 Meter Run                 13th    3:00.38         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)           5th    3:57.03         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)           3rd    9:29.71         
  7. Velgersdyk, Miranda - Female  JR
      #5 Women 400 Meter Dash                   9th      57.51         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)           5th    3:57.03         
  8. Wilgenburg, Jenna - Female  SO
      #7 Women 600 Meter Run                   12th    1:37.33         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)           5th    3:57.03         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)           3rd    9:29.71         
  9. Wind, Joscelyn - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)           5th    3:57.03         
 10. Wubben, Danielle - Female  JR
      #33 Women Long Jump                      21st      5.49m         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (6)           5th    3:57.03         
===============================================================================
  1. Dordt - 'A' 
      #23 Women 4x400 Meter Relay               5th    3:57.03         
        Velgersdyk, Miranda JR    Rankin, Elizabeth SO     
        Wilgenburg, Jenna SO      Wind, Joscelyn SO        
        Van Zee, Justine SR       Wubben, Danielle JR      
  2. Dordt - 'A' 
      #25 Women 4x800 Meter Relay               3rd    9:29.71         
        Lewis, Kelsey SR          De Schiffart, Erica JR   
        Knevelbaard, Annacheina S Van Zee, Justine SR      
        Wilgenburg, Jenna SO                               
 
                             EAOR - Eastern Oregon                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Current, Kendall - Female  SR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)          12th    4:00.42         
      #27 Women Distance Medley (2)            10th   12:26.45         
  2. Dodd, Paige - Female  SO
      #29 Women High Jump                      21st      1.63m         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)          12th    4:00.42         
      #27 Women Distance Medley (5)            10th   12:26.45         
  3. Emerson, Katie - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)          12th    4:00.42         
      #27 Women Distance Medley (6)            10th   12:26.45         
  4. Herbes, Elizabeth - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)          12th    4:00.42         
      #27 Women Distance Medley (3)            10th   12:26.45         
  5. Homer, Faith - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)          12th    4:00.42         
      #27 Women Distance Medley (1)            10th   12:26.45         
  6. McBride, Harley - Female  SR
      #29 Women High Jump                      23rd      1.62m         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (6)          12th    4:00.42         
      #27 Women Distance Medley (7)            10th   12:26.45         
  7. Reddington, Morgan - Female  SO
      #33 Women Long Jump                      25th      5.42m         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (8)          12th    4:00.42         
      #27 Women Distance Medley (8)            10th   12:26.45         
  8. Roelle, Rachel - Female  JR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (7)          12th    4:00.42         
      #27 Women Distance Medley (4)            10th   12:26.45         
===============================================================================
  1. Eastern Oregon - 'A' 
      #23 Women 4x400 Meter Relay              12th    4:00.42         
        Emerson, Katie SO         Dodd, Paige SO           
        Current, Kendall SR       Herbes, Elizabeth FR     
        Homer, Faith SO           McBride, Harley SR       
        Roelle, Rachel JR         Reddington, Morgan SO    
  2. Eastern Oregon - 'A' 
      #27 Women Distance Medley                10th   12:26.45         
        Homer, Faith SO           Current, Kendall SR      
        Herbes, Elizabeth FR      Roelle, Rachel JR        
        Dodd, Paige SO            Emerson, Katie SO        
        McBride, Harley SR        Reddington, Morgan SO    
 
                            FLOR - Florida Memorial                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Byrd, Eunique - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       28th     13.04m         
 
                                FRIE - Friends                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Baker, Chelsea - Female  JR
      #21 Women 60 Meter Hurdles                2nd       8.73         
      #29 Women High Jump                       1st      1.74m         
  2. Belsom, Jasmin - Female  JR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)          10th    4:00.24         
  3. Cheek, Cheyenne - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)          10th    4:00.24         
  4. Doll, Lauren - Female  FR
      #35 Women Triple Jump                    18th     11.30m         
  5. Engle, Natali - Female  JR
      #1 Women 60 Meter Dash                    4th       7.63         
      #3 Women 200 Meter Dash                   2nd      24.95         
      #5 Women 400 Meter Dash                   4th      56.42         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)          10th    4:00.24         
  6. Follette, Christa - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)          16th    9:46.46         
  7. Hundley, Shelby - Female  SO
      #7 Women 600 Meter Run                    4th    1:35.55         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)          10th    4:00.24         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (6)          16th    9:46.46         
  8. Melillo, Samantha - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)          16th    9:46.46         
  9. Ricks, Anika - Female  SR
      #1 Women 60 Meter Dash                   15th       7.77         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (6)          10th    4:00.24         
 10. Simon, Abby - Female  SR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)          10th    4:00.24         
 11. Tenove, Miranda - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (8)          10th    4:00.24         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)          16th    9:46.46         
 12. Vonada, Bethany - Female  JR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (7)          10th    4:00.24         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)          16th    9:46.46         
 13. Zimmerman, Brooke - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)          16th    9:46.46         
===============================================================================
  1. Friends - 'A' 
      #23 Women 4x400 Meter Relay              10th    4:00.24         
        Hundley, Shelby SO        Simon, Abby SR           
        Cheek, Cheyenne SO        Engle, Natali JR         
        Belsom, Jasmin JR         Ricks, Anika SR          
        Vonada, Bethany JR        Tenove, Miranda FR       
  2. Friends - 'A' 
      #25 Women 4x800 Meter Relay              16th    9:46.46         
        Follette, Christa SO      Melillo, Samantha SR     
        Tenove, Miranda FR        Vonada, Bethany JR       
        Zimmerman, Brooke SR      Hundley, Shelby SO       
 
                                 GOSH - Goshen                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Emery, Siana - Female  FR
      #19 Women 3000 Meter Race Walk            5th   15:35.74         
 
                                 GRAC - Grace                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Arellano, Raven - Female  SO
      #17 Women 5000 Meter Run                 23rd   18:25.30         
 
                               GRAN - Grand View                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Ayers, Ronnoja - Female  JR
      #5 Women 400 Meter Dash                  22nd      58.83         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)          11th    4:00.38         
  2. Barry, Jamie - Female  JR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (6)          11th    4:00.38         
  3. Davis, LaVon - Female  FR
      #39 Women Weight Throw                   19th     16.19m         
  4. Flaws, Allie - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)          11th    4:00.38         
  5. Hamilton, Dimetrea - Female  FR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               18th       9.02         
  6. King, Kennedy - Female  JR
      #7 Women 600 Meter Run                   24th    1:38.68         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)          11th    4:00.38         
  7. Roberts, Katie - Female  JR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)          11th    4:00.38         
  8. Wells, Taylor - Female  SR
      #39 Women Weight Throw                   16th     16.43m         
  9. Wenzel, Erin - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)          11th    4:00.38         
===============================================================================
  1. Grand View - 'A' 
      #23 Women 4x400 Meter Relay              11th    4:00.38         
        Ayers, Ronnoja JR         Flaws, Allie FR          
        King, Kennedy JR          Roberts, Katie JR        
        Wenzel, Erin FR           Barry, Jamie JR          
 
                                HAST - Hastings                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Berks, Olivia - Female  FR
      #21 Women 60 Meter Hurdles                9th       8.89         
  2. Cotton, Caitlyn - Female  FR
      #3 Women 200 Meter Dash                  16th      25.75         
  3. Cunningham, Shantinique - Female  SO
      #1 Women 60 Meter Dash                   12th       7.72         
      #33 Women Long Jump                       8th      5.68m         
      #35 Women Triple Jump                     6th     11.71m         
  4. Lyon, Kelbie - Female  SO
      #37 Women Shot Put                        1st     14.80m         
      #39 Women Weight Throw                    5th     17.63m         
  5. Megenhardt, Anna - Female  SR
      #31 Women Pole Vault                     11th      3.58m         
  6. Nash, Eboni - Female  SO
      #37 Women Shot Put                        6th     14.10m         
  7. Olsen, Sara - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       19th     13.38m         
      #39 Women Weight Throw                    1st     18.54m         
  8. Ramaekers, Nicole - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       26th     13.09m         
      #39 Women Weight Throw                   11th     16.97m         
  9. Rosenbaum, Savanna - Female  SO
      #29 Women High Jump                       6th      1.70m         
 10. Thompson, Teeka - Female  SR
      #37 Women Shot Put                        7th     14.09m         
      #39 Women Weight Throw                   10th     17.01m         
 
                               HUIN - Huntington                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Hicks, Christiana - Female  SR
      #35 Women Triple Jump                    20th     11.25m         
 
                              INI2 - Indiana Tech                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Ballard, Eriona - Female  JR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               19th       9.03         
  2. Correia, Leondra - Female  FR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               11th       8.90         
      #33 Women Long Jump                       3rd      5.78m         
  3. Derosier, Tamia - Female  FR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               20th       9.08         
  4. Dunmore, Sarah - Female  SO
      #1 Women 60 Meter Dash                    1st       7.53         
      #3 Women 200 Meter Dash                   4th      25.14         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)           3rd    3:53.29         
  5. George, Jalacia - Female  SO
      #21 Women 60 Meter Hurdles               17th       9.00         
  6. Gorman, Anna - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)           5th    9:29.88         
  7. Grigg, Kayla - Female  JR
      #33 Women Long Jump                      14th      5.52m         
  8. Guijarro, Candella - Female  JR
      #29 Women High Jump                       1st      1.74m         
  9. Holmes, Tia - Female  JR
      #1 Women 60 Meter Dash                    2nd       7.60         
      #3 Women 200 Meter Dash                   8th      25.35         
      #33 Women Long Jump                       1st      5.85m         
 10. Hosey, Justice - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)           5th    9:29.88         
 11. Irvin, Jordan - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       19th     13.38m         
 12. Kennedy, Patience - Female  SO
      #5 Women 400 Meter Dash                  15th      58.12         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)           3rd    3:53.29         
 13. Lawrence, Paris - Female  SO
      #29 Women High Jump                      12th      1.65m         
 14. Loman, Alexius - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)           3rd    3:53.29         
 15. Lombardo, Alexis - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)           5th    9:29.88         
 16. Lowman, Sherita - Female  FR
      #21 Women 60 Meter Hurdles                3rd       8.78         
      #35 Women Triple Jump                     5th     11.74m         
 17. Mackey, Te'Reia - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       17th     13.42m         
      #39 Women Weight Throw                   23rd     16.05m         
 18. Moody, Ayanna - Female  SO
      #5 Women 400 Meter Dash                  17th      58.46         
      #33 Women Long Jump                      19th      5.50m         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (6)           3rd    3:53.29         
 19. Moseley, Ayanna - Female  SR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               16th       8.98         
 20. Perry, Brittnee - Female  SR
      #1 Women 60 Meter Dash                    6th       7.66         
      #3 Women 200 Meter Dash                   9th      25.44         
 21. Pham, Anh - Female  JR
      #31 Women Pole Vault                     17th      3.48m         
 22. Riley, Kerigan - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)           5th    9:29.88         
 23. Schmidt, Carly - Female  SR
      #31 Women Pole Vault                      5th      3.76m         
 24. Simpson, Lariah - Female  SR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               15th       8.96         
 25. Taylor, Jaquel - Female  JR
      #21 Women 60 Meter Hurdles                6th       8.85         
 26. Tennessee, Dallas - Female  JR
      #33 Women Long Jump                       9th      5.65m         
 27. Terry, Sha'londa - Female  FR
      #1 Women 60 Meter Dash                   11th       7.71         
      #3 Women 200 Meter Dash                  14th      25.70         
 28. Thompson, Patricia - Female  SR
      #1 Women 60 Meter Dash                   14th       7.75         
      #3 Women 200 Meter Dash                  12th      25.55         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (7)           3rd    3:53.29         
 29. Williams, Araya - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)           3rd    3:53.29         
 30. Wilson, April - Female  SR
      #7 Women 600 Meter Run                    5th    1:35.91         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)           3rd    3:53.29         
 31. Wilson, LaTonya - Female  JR
      #31 Women Pole Vault                      7th      3.60m         
 32. Woods, Brianna - Female  SR
      #1 Women 60 Meter Dash                    3rd       7.61         
      #3 Women 200 Meter Dash                   6th      25.21         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (8)           3rd    3:53.29         
===============================================================================
  1. Indiana Tech - 'A' 
      #23 Women 4x400 Meter Relay               3rd    3:53.29         
        Williams, Araya SO        Loman, Alexius FR        
        Wilson, April SR          Kennedy, Patience SO     
        Dunmore, Sarah SO         Moody, Ayanna SO         
        Thompson, Patricia SR     Woods, Brianna SR        
  2. Indiana Tech - 'A' 
      #25 Women 4x800 Meter Relay               5th    9:29.88         
        Riley, Kerigan SR         Gorman, Anna FR          
        Hosey, Justice SR         Lombardo, Alexis FR      
 
                            INI3 - Indiana Wesleyan                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bailey, Bethany - Female  SR
      #31 Women Pole Vault                     14th      3.53m         
  2. Bantz, Emily - Female  SR
      #5 Women 400 Meter Dash                  13th      57.82         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)           9th    3:59.20         
  3. Couwenhoven, Erin - Female  FR
      #27 Women Distance Medley (5)            11th   12:27.65         
  4. Deaver, Lyvia - Female  JR
      #27 Women Distance Medley (2)            11th   12:27.65         
  5. Frieden, Kendra - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)           9th    3:59.20         
  6. Gibson, Rachel - Female  FR
      #3 Women 200 Meter Dash                  13th      25.60         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)           9th    3:59.20         
  7. Krantz, Jailyn - Female  SO
      #21 Women 60 Meter Hurdles               11th       8.90         
  8. McBeath, Sarah - Female  SR
      #13 Women 1 Mile Run                      6th    5:03.44         
      #27 Women Distance Medley (4)            11th   12:27.65         
  9. Melvin, Corrine - Female  SR
      #1 Women 60 Meter Dash                   21st       7.82         
      #3 Women 200 Meter Dash                  15th      25.73         
 10. Mertz, Machaela - Female  SR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)           9th    3:59.20         
 11. Rupp, Emily - Female  SR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)           9th    3:59.20         
      #27 Women Distance Medley (7)            11th   12:27.65         
 12. Sprinkles, Jessica - Female  FR
      #27 Women Distance Medley (3)            11th   12:27.65         
 13. Wilkins, Carly - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (6)           9th    3:59.20         
      #27 Women Distance Medley (6)            11th   12:27.65         
 14. Wise, Londyn - Female  JR
      #27 Women Distance Medley (1)            11th   12:27.65         
===============================================================================
  1. Indiana Wesleyan - 'A' 
      #23 Women 4x400 Meter Relay               9th    3:59.20         
        Mertz, Machaela SR        Gibson, Rachel FR        
        Frieden, Kendra FR        Bantz, Emily SR          
        Rupp, Emily SR            Wilkins, Carly FR        
  2. Indiana Wesleyan - 'A' 
      #27 Women Distance Medley                11th   12:27.65         
        Wise, Londyn JR           Deaver, Lyvia JR         
        Sprinkles, Jessica FR     McBeath, Sarah SR        
        Couwenhoven, Erin FR      Wilkins, Carly FR        
        Rupp, Emily SR                                     
 
                               JAME - Jamestown                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Arellano, Kaiann - Female  JR
      #29 Women High Jump                       5th      1.71m         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)          16th    4:03.77         
  2. Christenson, Hannah - Female  JR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)          16th    4:03.77         
  3. Haak, Paulina - Female  SO
      #39 Women Weight Throw                   22nd     16.08m         
  4. Heuchert, Rachel - Female  SR
      #7 Women 600 Meter Run                   17th    1:37.91         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)          16th    4:03.77         
  5. Johnson, Julia - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)          16th    4:03.77         
  6. Voigt, Kylee - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)          16th    4:03.77         
===============================================================================
  1. Jamestown - 'A' 
      #23 Women 4x400 Meter Relay              16th    4:03.77         
        Voigt, Kylee FR           Johnson, Julia FR        
        Christenson, Hannah JR    Heuchert, Rachel SR      
        Arellano, Kaiann JR                                
 
                                 JUDS - Judson                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Cisneros, Anali - Female  FR
      #19 Women 3000 Meter Race Walk            2nd   14:29.04         
  2. Donnell, Jennifer - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       27th     13.08m         
 
                           KEISE - Keiser University                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Lilja, Lisa - Female  FR
      #1 Women 60 Meter Dash                   21st       7.82         
      #3 Women 200 Meter Dash                  19th      25.90         
  2. Malmborg, Josefine - Female  SO
      #9 Women 800 Meter Run                    6th    2:17.49         
 
                                LANG - Langston                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Howard, T'Ara - Female  SR
      #1 Women 60 Meter Dash                    9th       7.68         
 
                              LEID - Lewis-Clark                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Hernandez, Clarissa - Female  SR
      #39 Women Weight Throw                   20th     16.17m         
  2. Jensen, Ariel - Female  JR
      #9 Women 800 Meter Run                   10th    2:18.54         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)          15th    9:45.32         
  3. Sapp, Jenny - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)          15th    9:45.32         
  4. Saxton, Rebecca - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)          15th    9:45.32         
  5. Skiles, Katelynn - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)          15th    9:45.32         
===============================================================================
  1. Lewis-Clark - 'A' 
      #25 Women 4x800 Meter Relay              15th    9:45.32         
        Jensen, Ariel JR          Sapp, Jenny SO           
        Saxton, Rebecca FR        Skiles, Katelynn SO      
 
                                  LIFE - Life                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Colbert, Angerika - Female  JR
      #5 Women 400 Meter Dash                  14th      57.97         
  2. Sands, Bria - Female  SO
      #29 Women High Jump                      21st      1.63m         
      #33 Women Long Jump                      17th      5.51m         
      #35 Women Triple Jump                     3rd     11.81m         
  3. Williams, Imani - Female  FR
      #5 Women 400 Meter Dash                  12th      57.74         
 
                             LIKY - Lindsey Wilson                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. DeHaven-Boyd, Alexia - Female  SO
      #5 Women 400 Meter Dash                   2nd      56.32         
  2. Harris, Annesha - Female  SO
      #33 Women Long Jump                      29th      5.40m         
      #35 Women Triple Jump                    23rd     11.06m         
  3. Pettell, Paige - Female  FR
      #37 Women Shot Put                       13th     13.60m         
  4. Roberts, Chanel - Female  JR
      #37 Women Shot Put                        8th     13.90m         
  5. Williams, Tatiana - Female  FR
      #33 Women Long Jump                      24th      5.44m         
 
                                MADO - Madonna                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Cooper, Kierra - Female  FR
      #33 Women Long Jump                      25th      5.42m         
  2. Gallagher, Karlie - Female  JR
      #9 Women 800 Meter Run                    7th    2:17.91         
  3. Hervey, Bailey - Female  FR
      #3 Women 200 Meter Dash                  18th      25.86         
 
                             MAI2 - Marian (Ind.)                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Birks, Lateefah - Female  JR
      #1 Women 60 Meter Dash                   23rd       7.84         
      #27 Women Distance Medley (6)            17th   12:37.65         
  2. Dever, Rachel - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)          11th    9:38.41         
      #27 Women Distance Medley (3)            17th   12:37.65         
  3. Dudley, Anna - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)          11th    9:38.41         
      #27 Women Distance Medley (2)            17th   12:37.65         
  4. Gibson, Raven - Female  FR
      #27 Women Distance Medley (5)            17th   12:37.65         
  5. Koehl, Olivia - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)          11th    9:38.41         
      #27 Women Distance Medley (4)            17th   12:37.65         
  6. Paulick, Mieke - Female  SO
      #29 Women High Jump                      23rd      1.62m         
  7. Schrope, Kiersten - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)          11th    9:38.41         
      #27 Women Distance Medley (1)            17th   12:37.65         
===============================================================================
  1. Marian (Ind.) - 'A' 
      #25 Women 4x800 Meter Relay              11th    9:38.41         
        Schrope, Kiersten JR      Dudley, Anna SR          
        Dever, Rachel JR          Koehl, Olivia SO         
  2. Marian (Ind.) - 'A' 
      #27 Women Distance Medley                17th   12:37.65         
        Schrope, Kiersten JR      Dudley, Anna SR          
        Dever, Rachel JR          Koehl, Olivia SO         
        Gibson, Raven FR          Birks, Lateefah JR       
 
                               MCPK - McPherson                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Braimbridge, Amy - Female  FR
      #5 Women 400 Meter Dash                  24th      59.01         
  2. Helms, Jasmine - Female  SR
      #35 Women Triple Jump                    19th     11.29m         
 
                          MIDA - MidAmerica Nazarene                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Blackwell, Brianna - Female  SR
      #7 Women 600 Meter Run                   10th    1:36.69         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)          14th    4:02.78         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (6)          14th    9:44.87         
  2. Brown, Bethany - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)          14th    9:44.87         
  3. Brown, Olivia - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)          14th    4:02.78         
  4. Ellis, Raiven - Female  SO
      #35 Women Triple Jump                     9th     11.43m         
  5. Harris, Dacia - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)          14th    4:02.78         
  6. Krohn, Erin - Female  FR
      #15 Women 3000 Meter Run                 16th   10:31.97         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)          14th    9:44.87         
  7. Marshall, Victoria - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)          14th    4:02.78         
  8. Mendez, Andrea - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (6)          14th    4:02.78         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)          14th    9:44.87         
  9. Shanley, Kaylee - Female  SO
      #15 Women 3000 Meter Run                 17th   10:32.88         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)          14th    9:44.87         
 10. Stillwell, Jocelyn - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (7)          14th    4:02.78         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)          14th    9:44.87         
 11. Walker, Ardeen - Female  FR
      #7 Women 600 Meter Run                   15th    1:37.86         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)          14th    4:02.78         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (7)          14th    9:44.87         
===============================================================================
  1. MidAmerica Nazarene - 'A' 
      #23 Women 4x400 Meter Relay              14th    4:02.78         
        Marshall, Victoria SO     Brown, Olivia SO         
        Walker, Ardeen FR         Blackwell, Brianna SR    
        Harris, Dacia FR          Mendez, Andrea SO        
        Stillwell, Jocelyn SO                              
  2. MidAmerica Nazarene - 'A' 
      #25 Women 4x800 Meter Relay              14th    9:44.87         
        Mendez, Andrea SO         Brown, Bethany FR        
        Stillwell, Jocelyn SO     Krohn, Erin FR           
        Shanley, Kaylee SO        Blackwell, Brianna SR    
        Walker, Ardeen FR                                  
 
                                MIDL - Midland                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Smallfoot, Kylee - Female  JR
      #11 Women 1000 Meter Run                 11th    3:00.21         
 
                                MITN - Milligan                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Haas, Katlyn - Female  FR
      #11 Women 1000 Meter Run                 18th    3:02.65         
  2. Maller, Elizabeth - Female  SO
      #37 Women Shot Put                       21st     13.29m         
  3. Robinson, Jacquelyn - Female  JR
      #15 Women 3000 Meter Run                 14th   10:29.52         
  4. Segrave, Hannah - Female  SR
      #9 Women 800 Meter Run                    1st    2:04.20         
 
                            MIMO - Missouri Baptist                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Alfonzo, Natalia - Female  SR
      #19 Women 3000 Meter Race Walk            1st   14:07.79         
  2. McCandrew, Denise - Female  JR
      #19 Women 3000 Meter Race Walk            8th   16:11.80         
  3. Reams, Aliyah - Female  SR
      #1 Women 60 Meter Dash                   16th       7.79         
  4. Younge, Victoria - Female  SO
      #35 Women Triple Jump                     1st     11.90m         
 
                            MIM2 - Missouri Valley                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Adams, Dorothy - Female  JR
      #7 Women 600 Meter Run                   19th    1:38.05         
 
                                 MOBI - Mobile                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Brinson, Jonina - Female  JR
      #1 Women 60 Meter Dash                    7th       7.67         
      #33 Women Long Jump                      10th      5.64m         
      #35 Women Triple Jump                    17th     11.31m         
 
                                MONC - Montreat                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Wilson, Lydia - Female  FR
      #13 Women 1 Mile Run                      9th    5:10.36         
      #17 Women 5000 Meter Run                 20th   18:11.06         
 
                              MORN - Morningside                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Boer, Payton - Female  SO
      #7 Women 600 Meter Run                   21st    1:38.44         
      #27 Women Distance Medley (3)            12th   12:27.76         
  2. Joseph, Eleka - Female  JR
      #1 Women 60 Meter Dash                   18th       7.80         
      #27 Women Distance Medley (2)            12th   12:27.76         
  3. Mumm, Michelle - Female  JR
      #11 Women 1000 Meter Run                  6th    2:58.91         
      #27 Women Distance Medley (4)            12th   12:27.76         
  4. Shepherd, Tiffany - Female  SR
      #15 Women 3000 Meter Run                  8th   10:20.94         
      #27 Women Distance Medley (1)            12th   12:27.76         
===============================================================================
  1. Morningside - 'A' 
      #27 Women Distance Medley                12th   12:27.76         
        Shepherd, Tiffany SR      Joseph, Eleka JR         
        Boer, Payton SO           Mumm, Michelle JR        
 
                              MOSD - Mount Marty                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Davis, Caitlin - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)          12th    9:44.35         
  2. Hoff-Au, Kiana - Female  SO
      #7 Women 600 Meter Run                   16th    1:37.90         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)          12th    9:44.35         
  3. O'Malley, Mandy - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)          12th    9:44.35         
  4. Rietveld, Berkley - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)          12th    9:44.35         
  5. Wicks, Billie - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)          12th    9:44.35         
===============================================================================
  1. Mount Marty - 'A' 
      #25 Women 4x800 Meter Relay              12th    9:44.35         
        Davis, Caitlin SR         Rietveld, Berkley SR     
        O'Malley, Mandy SR        Hoff-Au, Kiana SO        
        Wicks, Billie SO                                   
 
                              MOIA - Mount Mercy                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Duos, Receva - Female  JR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               23rd       9.12         
  2. Vander Poel, Kathryn - Female  SO
      #7 Women 600 Meter Run                   22nd    1:38.52         
 
                         MOO2 - Mount Vernon Nazarene                          
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Williams, Shenell - Female  FR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               25th       9.16         
 
                              NOWA - Northwest U.                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Brown, Cassidy - Female  JR
      #27 Women Distance Medley (4)             2nd   12:06.79         
  2. Engelbrekt, Lily - Female  SO
      #27 Women Distance Medley (1)             2nd   12:06.79         
  3. Estabrook, Sarah - Female  JR
      #27 Women Distance Medley (3)             2nd   12:06.79         
  4. Horn, Emma - Female  FR
      #27 Women Distance Medley (5)             2nd   12:06.79         
  5. Lystad, Shandon - Female  SR
      #27 Women Distance Medley (2)             2nd   12:06.79         
===============================================================================
  1. Northwest U. - 'A' 
      #27 Women Distance Medley                 2nd   12:06.79         
        Engelbrekt, Lily SO       Lystad, Shandon SR       
        Estabrook, Sarah JR       Brown, Cassidy JR        
        Horn, Emma FR                                      
 
                          NOIA - Northwestern (Iowa)                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bosch, Katie - Female  JR
      #11 Women 1000 Meter Run                  8th    2:59.40         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)           2nd    9:26.91         
  2. Harthoorn, Breanna - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)           2nd    9:26.91         
  3. Landhuis, Katie - Female  JR
      #9 Women 800 Meter Run                    2nd    2:14.67         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)           2nd    9:26.91         
  4. Muilenburg, Rebekah - Female  SO
      #7 Women 600 Meter Run                    6th    1:36.03         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)           2nd    9:26.91         
  5. Van't Hul, Kylie - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)           2nd    9:26.91         
===============================================================================
  1. Northwestern (Iowa) - 'A' 
      #25 Women 4x800 Meter Relay               2nd    9:26.91         
        Bosch, Katie JR           Muilenburg, Rebekah SO   
        Harthoorn, Breanna FR     Landhuis, Katie JR       
        Van't Hul, Kylie FR                                
 
                             OHCH - Ohio Christian                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Williams, Zarria - Female  FR
      #33 Women Long Jump                      22nd      5.45m         
  2. Young, Ariel - Female  SO
      #17 Women 5000 Meter Run                  4th   17:41.63         
 
                             OKO2 - Oklahoma City                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Cassar, Brooke - Female  JR
      #13 Women 1 Mile Run                     10th    5:11.36         
      #15 Women 3000 Meter Run                 15th   10:29.59         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (6)           6th    9:33.50         
      #27 Women Distance Medley (1)             6th   12:21.24         
  2. Hoyer, Sheridan - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)           6th    9:33.50         
      #27 Women Distance Medley (2)             6th   12:21.24         
  3. Mato, Lydia - Female  SR
      #15 Women 3000 Meter Run                  9th   10:22.36         
      #17 Women 5000 Meter Run                 15th   18:08.30         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (7)           6th    9:33.50         
      #27 Women Distance Medley (3)             6th   12:21.24         
  4. Metoyer, Alexis - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)           6th    9:33.50         
      #27 Women Distance Medley (4)             6th   12:21.24         
  5. Moore, Sara - Female  SR
      #11 Women 1000 Meter Run                 14th    3:00.84         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)           6th    9:33.50         
      #27 Women Distance Medley (5)             6th   12:21.24         
  6. Nell, Stefani - Female  SO
      #7 Women 600 Meter Run                   13th    1:37.49         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)           6th    9:33.50         
      #27 Women Distance Medley (6)             6th   12:21.24         
  7. Olowora, Aminat - Female  SO
      #13 Women 1 Mile Run                      2nd    4:55.23         
      #15 Women 3000 Meter Run                  1st    9:43.83         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)           6th    9:33.50         
      #27 Women Distance Medley (7)             6th   12:21.24         
  8. Werner, Michaela - Female  JR
      #17 Women 5000 Meter Run                  2nd   17:36.91         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (8)           6th    9:33.50         
      #27 Women Distance Medley (8)             6th   12:21.24         
===============================================================================
  1. Oklahoma City - 'A' 
      #25 Women 4x800 Meter Relay               6th    9:33.50         
        Moore, Sara SR            Hoyer, Sheridan SO       
        Nell, Stefani SO          Olowora, Aminat SO       
        Metoyer, Alexis SO        Cassar, Brooke JR        
        Mato, Lydia SR            Werner, Michaela JR      
  2. Oklahoma City - 'A' 
      #27 Women Distance Medley                 6th   12:21.24         
        Cassar, Brooke JR         Hoyer, Sheridan SO       
        Mato, Lydia SR            Metoyer, Alexis SO       
        Moore, Sara SR            Nell, Stefani SO         
        Olowora, Aminat SO        Werner, Michaela JR      
 
                            OLIL - Olivet Nazarene                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Beezhold, Alexa - Female  JR
      #9 Women 800 Meter Run                    5th    2:17.17         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (6)          15th    4:02.99         
  2. Bock, Lea - Female  SO
      #37 Women Shot Put                       24th     13.17m         
  3. Bradley, Kylie - Female  SR
      #33 Women Long Jump                      14th      5.52m         
  4. Brown, Anne-Lorraine - Female  JR
      #29 Women High Jump                      10th      1.67m         
  5. Brown-Divan, Karley - Female  SR
      #9 Women 800 Meter Run                    3rd    2:16.19         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)          15th    4:02.99         
  6. Budach, Angela - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (7)          15th    4:02.99         
  7. Cox, Jennifer - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)          15th    4:02.99         
  8. Davis, Kylie - Female  SO
      #37 Women Shot Put                        5th     14.20m         
      #39 Women Weight Throw                   15th     16.50m         
  9. Farley, Erin - Female  JR
      #33 Women Long Jump                      25th      5.42m         
 10. McGowan, Meghan - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)          15th    4:02.99         
 11. Olcott, Abigail - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)          15th    4:02.99         
 12. Philson, Jenna - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)          15th    4:02.99         
 13. Ray, Sarah - Female  SR
      #17 Women 5000 Meter Run                 12th   18:05.83         
 14. Soper, Elizabeth - Female  SR
      #17 Women 5000 Meter Run                 16th   18:08.58         
 15. Vannatta, Carlie - Female  JR
      #39 Women Weight Throw                    2nd     18.11m         
===============================================================================
  1. Olivet Nazarene - 'A' 
      #23 Women 4x400 Meter Relay              15th    4:02.99         
        Cox, Jennifer SO          McGowan, Meghan SO       
        Philson, Jenna SO         Olcott, Abigail FR       
        Brown-Divan, Karley SR    Beezhold, Alexa JR       
        Budach, Angela FR                                  
 
                                 OTTA - Ottawa                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Music, Bryanna - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       10th     13.85m         
      #39 Women Weight Throw                   13th     16.79m         
 
                          OURL - Our Lady of the Lake                          
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramirez, Jennifer - Female  FR
      #21 Women 60 Meter Hurdles                8th       8.88         
  2. Romain, Miki - Female  FR
      #21 Women 60 Meter Hurdles               23rd       9.12         
 
                                PAMO - Park U.                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Brown, Aliyah - Female  SO
      #37 Women Shot Put                       15th     13.54m         
  2. Fletcher, Jerosan - Female  JR
      #33 Women Long Jump                       2nd      5.81m         
 
                               POPA - Point Park                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Celich, Taylor - Female  FR
      #27 Women Distance Medley (3)             4th   12:15.46         
  2. Guarnaccia, Katie - Female  JR
      #17 Women 5000 Meter Run                  9th   17:58.60         
      #27 Women Distance Medley (1)             4th   12:15.46         
  3. Olugbakinro, Olukemi - Female  JR
      #27 Women Distance Medley (2)             4th   12:15.46         
  4. Shields, Anna - Female  SO
      #11 Women 1000 Meter Run                  1st    2:49.87         
      #13 Women 1 Mile Run                      1st    4:50.02         
      #27 Women Distance Medley (4)             4th   12:15.46         
===============================================================================
  1. Point Park - 'A' 
      #27 Women Distance Medley                 4th   12:15.46         
        Guarnaccia, Katie JR      Olugbakinro, Olukemi JR  
        Celich, Taylor FR         Shields, Anna SO         
 
                               RIOG - Rio Grande                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Browning, Katie - Female  JR
      #31 Women Pole Vault                      7th      3.60m         
  2. Petty, Tyanna - Female  JR
      #29 Women High Jump                      12th      1.65m         
  3. Worsham, Niki - Female  SR
      #19 Women 3000 Meter Race Walk           10th   16:51.19         
 
                              SCAD - Scad Atlanta                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Kearney, Emily - Female  FR
      #15 Women 3000 Meter Run                  2nd    9:55.45         
  2. Van Calcar, Greta - Female  FR
      #17 Women 5000 Meter Run                  7th   17:47.68         
 
                             SHOH - Shawnee State                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Havranek, Anna - Female  JR
      #17 Women 5000 Meter Run                 22nd   18:21.70         
 
                             SIMI - Siena Heights                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Gardner, Asia - Female  FR
      #1 Women 60 Meter Dash                    5th       7.65         
      #3 Women 200 Meter Dash                   5th      25.19         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)           7th    3:58.08         
  2. Johnson, Marissa - Female  SR
      #29 Women High Jump                       1st      1.74m         
  3. McKinley, Sheila - Female  JR
      #31 Women Pole Vault                      3rd      3.84m         
  4. McKinley, Tasha - Female  JR
      #31 Women Pole Vault                      4th      3.82m         
  5. Moore, Alexis - Female  FR
      #5 Women 400 Meter Dash                  11th      57.64         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)           7th    3:58.08         
  6. O'Neill, Ashley - Female  SR
      #39 Women Weight Throw                    7th     17.34m         
  7. Pekel, Brianna - Female  JR
      #7 Women 600 Meter Run                   14th    1:37.58         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)           7th    3:58.08         
  8. Ridal, Mariah - Female  SR
      #7 Women 600 Meter Run                    9th    1:36.57         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)           7th    3:58.08         
  9. Russo, Ashley - Female  JR
      #11 Women 1000 Meter Run                 15th    3:00.95         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)           7th    3:58.08         
 10. Ryktarsyk, Olivia - Female  FR
      #31 Women Pole Vault                     25th      3.42m         
 11. Williams, Charlena - Female  JR
      #35 Women Triple Jump                     9th     11.43m         
 12. Young-Brooks, Mildrenae - Female  SO
      #1 Women 60 Meter Dash                   13th       7.73         
      #33 Women Long Jump                      22nd      5.45m         
      #35 Women Triple Jump                     8th     11.47m         
===============================================================================
  1. Siena Heights - 'A' 
      #23 Women 4x400 Meter Relay               7th    3:58.08         
        Ridal, Mariah SR          Russo, Ashley JR         
        Pekel, Brianna JR         Moore, Alexis FR         
        Gardner, Asia FR                                   
 
                                  SOKA - Soka                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Smith, Noelle - Female  SR
      #31 Women Pole Vault                     22nd      3.44m         
 
                            SOFL - Southeastern U.                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Kaster, Julia - Female  SO
      #17 Women 5000 Meter Run                 18th   18:10.40         
  2. Ogilvie, Sydni - Female  JR
      #15 Women 3000 Meter Run                 11th   10:26.50         
 
                            SOOR - Southern Oregon                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Berania, Natalie - Female  SR
      #27 Women Distance Medley (1)             3rd   12:08.01         
  2. Blackmore, Kayle - Female  SO
      #27 Women Distance Medley (3)             3rd   12:08.01         
  3. Perkinson, Jessa - Female  SO
      #13 Women 1 Mile Run                      4th    5:00.87         
      #27 Women Distance Medley (4)             3rd   12:08.01         
  4. Sprauer, Loghan - Female  FR
      #27 Women Distance Medley (2)             3rd   12:08.01         
===============================================================================
  1. Southern Oregon - 'A' 
      #27 Women Distance Medley                 3rd   12:08.01         
        Berania, Natalie SR       Sprauer, Loghan FR       
        Blackmore, Kayle SO       Perkinson, Jessa SO      
 
                              SOLA - Southern-NO                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bolton, Argyana - Female  FR
      #3 Women 200 Meter Dash                   1st      24.57         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (6)           1st    3:44.00         
  2. Brooks-Gillings, Oshin - Female  SO
      #3 Women 200 Meter Dash                  10th      25.47         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)           1st    3:44.00         
  3. Green, Shantae - Female  SO
      #5 Women 400 Meter Dash                   5th      57.06         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)           1st    3:44.00         
  4. Hylton, Shadae - Female  JR
      #5 Women 400 Meter Dash                   1st      55.88         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)           1st    3:44.00         
  5. Lane, Carmeia - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (7)           1st    3:44.00         
  6. Pennie, Chantal - Female  SO
      #3 Women 200 Meter Dash                   7th      25.24         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)           1st    3:44.00         
  7. Smikle, Kimona - Female  SO
      #5 Women 400 Meter Dash                   7th      57.23         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)           1st    3:44.00         
===============================================================================
  1. Southern-NO - 'A' 
      #23 Women 4x400 Meter Relay               1st    3:44.00         
        Pennie, Chantal SO        Green, Shantae SO        
        Hylton, Shadae JR         Brooks-Gillings, Oshin SO
        Smikle, Kimona SO         Bolton, Argyana FR       
        Lane, Carmeia FR                                   
 
                            SONM - Southwest (N.M.)                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Weir, Katrina - Female  SR
      #1 Women 60 Meter Dash                   16th       7.79         
 
                          SOKS - Southwestern (Kan.)                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Blattner, Kari - Female  SO
      #7 Women 600 Meter Run                    2nd    1:34.63         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)          13th    4:02.22         
  2. Buchanan, Taya' - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)          13th    4:02.22         
  3. Collier, Bailey - Female  SR
      #29 Women High Jump                       1st      1.74m         
  4. Milch, Megan - Female  SO
      #29 Women High Jump                      23rd      1.62m         
  5. Needham, Taylor - Female  JR
      #7 Women 600 Meter Run                    1st    1:31.69         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)          13th    4:02.22         
  6. Vogele, Justine - Female  SO
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)          13th    4:02.22         
===============================================================================
  1. Southwestern (Kan.) - 'A' 
      #23 Women 4x400 Meter Relay              13th    4:02.22         
        Blattner, Kari SO         Buchanan, Taya' FR       
        Needham, Taylor JR        Vogele, Justine SO       
 
                         SWCH - Southwestern Christian                         
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bruns, Dallas - Female  SR
      #35 Women Triple Jump                     2nd     11.86m         
 
                              SPMI - Spring Arbor                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Clark, Caitlin - Female  SO
      #17 Women 5000 Meter Run                 13th   18:06.22         
  2. Harper, Victoria - Female  SO
      #17 Women 5000 Meter Run                 26th   18:28.20         
  3. Kuenzer, Bethany - Female  JR
      #31 Women Pole Vault                      7th      3.60m         
  4. Tovar, Katrina - Female  SO
      #31 Women Pole Vault                      7th      3.60m         
 
                              STAM - St. Ambrose                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Adams, Sarah - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)          17th    9:46.49         
  2. Delgado, Cassandra - Female  SO
      #19 Women 3000 Meter Race Walk            9th   16:31.64         
  3. Flanders, Charlette - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (8)          17th    9:46.49         
  4. Hammer, Abby - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (6)          17th    9:46.49         
  5. Hosford, Brandi - Female  JR
      #35 Women Triple Jump                     7th     11.59m         
  6. Lampe, Sarah - Female  SR
      #5 Women 400 Meter Dash                  25th      59.15         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)          17th    9:46.49         
  7. Lopez, Jenny - Female  JR
      #19 Women 3000 Meter Race Walk            4th   15:27.58         
  8. Newhoff, Katharine - Female  FR
      #19 Women 3000 Meter Race Walk            7th   15:45.14         
  9. Plumb, Ashley - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)          17th    9:46.49         
 10. Smith, Molly Jo - Female  SR
      #3 Women 200 Meter Dash                  19th      25.90         
      #5 Women 400 Meter Dash                  19th      58.55         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)          17th    9:46.49         
 11. Sulek, Bridget - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (7)          17th    9:46.49         
 12. Woodall, Nicole - Female  SR
      #9 Women 800 Meter Run                    8th    2:18.44         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)          17th    9:46.49         
===============================================================================
  1. St. Ambrose - 'A' 
      #25 Women 4x800 Meter Relay              17th    9:46.49         
        Woodall, Nicole SR        Plumb, Ashley SO         
        Smith, Molly Jo SR        Lampe, Sarah SR          
        Adams, Sarah FR           Hammer, Abby JR          
        Sulek, Bridget FR         Flanders, Charlette JR   
 
                           STFR - St. Francis (Ill.)                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Ball, Gracie - Female  SR
      #27 Women Distance Medley (5)             7th   12:23.21         
  2. Conroy, Taylor - Female  FR
      #27 Women Distance Medley (7)             7th   12:23.21         
  3. Crosson, Catherine - Female  JR
      #27 Women Distance Medley (1)             7th   12:23.21         
  4. Edeko, Isi - Female  SR
      #35 Women Triple Jump                     4th     11.75m         
      #27 Women Distance Medley (6)             7th   12:23.21         
  5. Kelly, Raven - Female  SR
      #37 Women Shot Put                       14th     13.55m         
      #39 Women Weight Throw                    4th     17.64m         
  6. Knott, Ashlee - Female  JR
      #13 Women 1 Mile Run                      7th    5:06.48         
      #27 Women Distance Medley (4)             7th   12:23.21         
  7. Lopez, Lesley - Female  JR
      #11 Women 1000 Meter Run                 17th    3:02.02         
      #27 Women Distance Medley (3)             7th   12:23.21         
  8. Moody, Jenna - Female  JR
      #1 Women 60 Meter Dash                    7th       7.67         
      #5 Women 400 Meter Dash                   3rd      56.36         
      #27 Women Distance Medley (2)             7th   12:23.21         
===============================================================================
  1. St. Francis (Ill.) - 'A' 
      #27 Women Distance Medley                 7th   12:23.21         
        Crosson, Catherine JR     Moody, Jenna JR          
        Lopez, Lesley JR          Knott, Ashlee JR         
        Ball, Gracie SR           Edeko, Isi SR            
        Conroy, Taylor FR                                  
 
                             STGR - St. Gregory's                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Ambuul, Teresa - Female  FR
      #7 Women 600 Meter Run                   18th    1:38.03         
 
                            SMKS - St. Mary (Kan.)                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Delgado, Linda - Female  JR
      #27 Women Distance Medley (3)            16th   12:36.21         
  2. Moreno, Lorena - Female  JR
      #13 Women 1 Mile Run                      8th    5:08.78         
      #27 Women Distance Medley (4)            16th   12:36.21         
  3. Nealy, Tisian - Female  FR
      #5 Women 400 Meter Dash                  23rd      58.99         
      #27 Women Distance Medley (2)            16th   12:36.21         
  4. Rivera, Krystal - Female  FR
      #27 Women Distance Medley (1)            16th   12:36.21         
  5. Stevens, Alisn - Female  SR
      #27 Women Distance Medley (5)            16th   12:36.21         
  6. White-Dold, Brittany - Female  FR
      #27 Women Distance Medley (6)            16th   12:36.21         
===============================================================================
  1. St. Mary (Kan.) - 'A' 
      #27 Women Distance Medley                16th   12:36.21         
        Rivera, Krystal FR        Nealy, Tisian FR         
        Delgado, Linda JR         Moreno, Lorena JR        
        Stevens, Alisn SR         White-Dold, Brittany FR  
 
                               STXA - St. Xavier                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Downey, Sierra - Female  FR
      #17 Women 5000 Meter Run                 25th   18:28.17         
  2. Lambros, Alex - Female  SO
      #35 Women Triple Jump                    11th     11.41m         
  3. Watkins, Nicole - Female  SR
      #11 Women 1000 Meter Run                  9th    2:59.59         
  4. Willging, Ellie - Female  JR
      #17 Women 5000 Meter Run                  1st   17:24.48         
 
                                 TABO - Tabor                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Windle, Alyssa - Female  SR
      #37 Women Shot Put                        4th     14.21m         
 
                                 TAYL - Taylor                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Blagg, Rachel - Female  SO
      #11 Women 1000 Meter Run                  7th    2:59.37         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)          10th    9:38.34         
      #27 Women Distance Medley (1)            15th   12:32.19         
  2. Bluemel, Taylor - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (7)          10th    9:38.34         
      #27 Women Distance Medley (5)            15th   12:32.19         
  3. Crosby, Marjorie - Female  SO
      #7 Women 600 Meter Run                    7th    1:36.39         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)          10th    9:38.34         
      #27 Women Distance Medley (3)            15th   12:32.19         
  4. Gimre, Mae Elizabeth - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (6)          10th    9:38.34         
      #27 Women Distance Medley (4)            15th   12:32.19         
  5. Noyes, Naomi - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)          10th    9:38.34         
      #27 Women Distance Medley (6)            15th   12:32.19         
  6. Phillips, Abigail - Female  SR
      #27 Women Distance Medley (8)            15th   12:32.19         
  7. Sakeuh, Plenseh-Tay - Female  SO
      #21 Women 60 Meter Hurdles                4th       8.82         
      #33 Women Long Jump                       6th      5.70m         
  8. Souzis, Anna - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)          10th    9:38.34         
      #27 Women Distance Medley (7)            15th   12:32.19         
  9. Wood, Miriam - Female  SO
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)          10th    9:38.34         
      #27 Women Distance Medley (2)            15th   12:32.19         
===============================================================================
  1. Taylor - 'A' 
      #25 Women 4x800 Meter Relay              10th    9:38.34         
        Blagg, Rachel SO          Crosby, Marjorie SO      
        Souzis, Anna SO           Noyes, Naomi FR          
        Wood, Miriam SO           Gimre, Mae Elizabeth SO  
        Bluemel, Taylor FR                                 
  2. Taylor - 'A' 
      #27 Women Distance Medley                15th   12:32.19         
        Blagg, Rachel SO          Wood, Miriam SO          
        Crosby, Marjorie SO       Gimre, Mae Elizabeth SO  
        Bluemel, Taylor FR        Noyes, Naomi FR          
        Souzis, Anna SO           Phillips, Abigail SR     
 
                           TRIL - Trinity Christian                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Jourdan, Ashley - Female  SR
      #11 Women 1000 Meter Run                  5th    2:58.83         
 
                           STA1 - Valley City State                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Geisler, Seri - Female  SO
      #37 Women Shot Put                       18th     13.39m         
 
                                VANG - Vanguard                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Finch, Sarah - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)          18th    9:48.60         
  2. Hinson, Bethany - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)          18th    9:48.60         
  3. Perrigo, Lydia - Female  SO
      #39 Women Weight Throw                   21st     16.09m         
  4. Porter, Bayleigh - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)          18th    9:48.60         
  5. Tapia, Morgan - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)          18th    9:48.60         
===============================================================================
  1. Vanguard - 'A' 
      #25 Women 4x800 Meter Relay              18th    9:48.60         
        Hinson, Bethany FR        Porter, Bayleigh SR      
        Finch, Sarah JR           Tapia, Morgan FR         
 
                                VITE - Viterbo                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Reilly, Samantha - Female  JR
      #39 Women Weight Throw                   25th     15.90m         
 
                                WALD - Waldorf                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Wotoe, Markai - Female  FR
      #33 Women Long Jump                      29th      5.40m         
 
                                 WARN - Warner                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Hyman, Oshin - Female  JR
      #33 Women Long Jump                      14th      5.52m         
      #35 Women Triple Jump                    20th     11.25m         
 
                            WAYL - Wayland Baptist                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Briscoe, Telecia - Female  FR
      #21 Women 60 Meter Hurdles                1st       8.60         
      #33 Women Long Jump                      12th      5.60m         
  2. Cano, Tiffany - Female  SO
      #9 Women 800 Meter Run                    9th    2:18.50         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (2)           4th    3:54.66         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)           1st    9:25.23         
  3. Cherono, Jackline - Female  FR
      #17 Women 5000 Meter Run                 19th   18:10.91         
      #27 Women Distance Medley (7)            13th   12:27.90         
  4. Daniels, Patrice - Female  JR
      #7 Women 600 Meter Run                   11th    1:37.10         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (7)           4th    3:54.66         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)           1st    9:25.23         
      #27 Women Distance Medley (1)            13th   12:27.90         
  5. Ellison, Addison - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (1)           4th    3:54.66         
  6. Flores, Alexis - Female  JR
      #7 Women 600 Meter Run                   20th    1:38.12         
      #33 Women Long Jump                       4th      5.74m         
      #35 Women Triple Jump                    14th     11.35m         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (3)           4th    3:54.66         
  7. Heymans, Jordan - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)           1st    9:25.23         
      #27 Women Distance Medley (5)            13th   12:27.90         
  8. Hollins, E'Keisha - Female  JR
      #5 Women 400 Meter Dash                   6th      57.10         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (4)           4th    3:54.66         
  9. Jemeli, Jackline - Female  SO
      #17 Women 5000 Meter Run                  8th   17:55.91         
      #27 Women Distance Medley (8)            13th   12:27.90         
 10. Johnson, Devin - Female  FR
      #1 Women 60 Meter Dash                    9th       7.68         
      #3 Women 200 Meter Dash                  11th      25.48         
 11. Lopez, selene - Female  SR
      #17 Women 5000 Meter Run                  3rd   17:41.56         
      #27 Women Distance Medley (4)            13th   12:27.90         
 12. Parker, Karis - Female  JR
      #21 Women 60 Meter Hurdles                9th       8.89         
      #33 Women Long Jump                      28th      5.41m         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (5)           4th    3:54.66         
      #27 Women Distance Medley (2)            13th   12:27.90         
 13. Sosa, Silvia - Female  JR
      #11 Women 1000 Meter Run                  3rd    2:56.42         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)           1st    9:25.23         
      #27 Women Distance Medley (6)            13th   12:27.90         
 14. Williams, Elizabeth - Female  FR
      #9 Women 800 Meter Run                    4th    2:16.64         
      #23 Women 4x400 Meter Relay (8)           4th    3:54.66         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)           1st    9:25.23         
      #27 Women Distance Medley (3)            13th   12:27.90         
 15. Wingfield, Corbri - Female  FR
      #23 Women 4x400 Meter Relay (6)           4th    3:54.66         
===============================================================================
  1. Wayland Baptist - 'A' 
      #23 Women 4x400 Meter Relay               4th    3:54.66         
        Ellison, Addison FR       Cano, Tiffany SO         
        Flores, Alexis JR         Hollins, E'Keisha JR     
        Parker, Karis JR          Wingfield, Corbri FR     
        Daniels, Patrice JR       Williams, Elizabeth FR   
  2. Wayland Baptist - 'A' 
      #25 Women 4x800 Meter Relay               1st    9:25.23         
        Daniels, Patrice JR       Cano, Tiffany SO         
        Williams, Elizabeth FR    Sosa, Silvia JR          
        Heymans, Jordan FR                                 
  3. Wayland Baptist - 'A' 
      #27 Women Distance Medley                13th   12:27.90         
        Daniels, Patrice JR       Parker, Karis JR         
        Williams, Elizabeth FR    Lopez, selene SR         
        Heymans, Jordan FR        Sosa, Silvia JR          
        Cherono, Jackline FR      Jemeli, Jackline SO      
 
                                WECA - Westmont                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Baker, Terri - Female  SR
      #27 Women Distance Medley (4)             9th   12:25.70         
  2. Bowers, Dana - Female  SO
      #31 Women Pole Vault                     15th      3.50m         
  3. Brown, Anne Elise - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (2)          13th    9:44.47         
      #27 Women Distance Medley (2)             9th   12:25.70         
  4. Collier, Becky - Female  SR
      #29 Women High Jump                      10th      1.67m         
  5. Crosby, Noelle - Female  SR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (5)          13th    9:44.47         
  6. Geisinger, Hope - Female  JR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (3)          13th    9:44.47         
  7. Halvorson, Maia - Female  FR
      #27 Women Distance Medley (1)             9th   12:25.70         
  8. Herrera, Madison - Female  JR
      #33 Women Long Jump                      11th      5.63m         
  9. Parks, Emily - Female  FR
      #25 Women 4x800 Meter Relay (1)          13th    9:44.47         
      #27 Women Distance Medley (3)             9th   12:25.70         
 10. Phipps, Taryn - Female  SR
      #7 Women 600 Meter Run                    3rd    1:35.35         
      #25 Women 4x800 Meter Relay (4)          13th    9:44.47         
 11. Underhill, Chena - Female  FR
      #31 Women Pole Vault                     21st      3.45m         
 12. Williams, Emily - Female  SR
      #17 Women 5000 Meter Run                 21st   18:18.53         
===============================================================================
  1. Westmont - 'A' 
      #25 Women 4x800 Meter Relay              13th    9:44.47         
        Parks, Emily FR           Brown, Anne Elise FR     
        Geisinger, Hope JR        Phipps, Taryn SR         
        Crosby, Noelle SR                                  
  2. Westmont - 'A' 
      #27 Women Distance Medley                 9th   12:25.70         
        Halvorson, Maia FR        Brown, Anne Elise FR     
        Parks, Emily FR           Baker, Terri SR          
 
                             CARE - William Carey                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Cooks, Annie - Female  SR
      #1 Women 60 Meter Dash                   24th       7.85         
 
                             WIM2 - William Woods                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Ash, Anna - Female  SO
      #29 Women High Jump                      12th      1.65m         
  2. Scrivner, Madelyn - Female  JR
      #39 Women Weight Throw                   26th     15.89m         
 
                              YONE - York (Neb.)                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Dugan, Ashley - Female  JR
      #33 Women Long Jump                      29th      5.40m