Direct Athletics - MARKETING ONLY                        HY-TEK's Meet Manager
        NAIA Indoor Track & Field Championships - 2/28/2013 to 3/2/2013        
                         SPIRE Institute in Geneva, OH                         
                      School Entries - All Events - Women                      
 
                                AQUI - Aquinas                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Comer, Fiana - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  14th    4:01.59         
  2. Dorko, Alicia - Female  JR
      #38 Women Pole Vault                      4th      3.75m         
  3. Fuller, Brooke - Female  JR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  14th    4:01.59         
  4. Henniger, Kaitlyn - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  14th    4:01.59         
  5. Heston, Erika - Female  SO
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       13th       9.00         
  6. Klawieter, Courtney - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  14th    4:01.59         
  7. Rice, Micaila - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)  14th    4:01.59         
  8. Smith, Emily - Female  SR
      #37 Women Shot Put                        6th     14.11m         
      #41 Women Weight Throw                    4th     18.05m         
===============================================================================
  1. Aquinas 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      14th    4:01.59         
        Fuller, Brooke JR         Klawieter, Courtney FR   
        Comer, Fiana FR           Henniger, Kaitlyn SO     
        Rice, Micaila FR                                   
 
                                ASHF - Ashford                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Johnson, Nichole - Female  SO
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       23rd       9.24         
 
                                 BAKS - Baker                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Breithhaupt, Lauren - Female  SR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk           16th   17:04.20         
  2. French, Danielle - Female  FR
      #40 Women High Jump                      16th      1.62m         
  3. Hannam, Kayla - Female  SO
      #36 Women Triple Jump                    22nd     10.90m         
  4. Harrison, Ariella - Female  JR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims          13th    1:37.72         
      #42 Women Indoor Pentathlon              16th       2975         
  5. Jaqua, Lauren - Female  JR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims         18th   10:34.32         
  6. Lane, Khadijah - Female  FR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims          8th      58.09         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  17th    4:04.12         
  7. Nelson, Stephanie - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       12th     13.64m         
  8. Patnode, Jaime - Female  JR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  17th    4:04.12         
  9. Rosa, Megan - Female  JR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         17th   18:18.03         
 10. Sloan, Tyler - Female  SO
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims        3rd       8.68         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  17th    4:04.12         
 11. Stanbrough, Jenna - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  17th    4:04.12         
 12. Thurbon, Katie - Female  JR
      #38 Women Pole Vault                      3rd      3.78m         
===============================================================================
  1. Baker 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      17th    4:04.12         
        Lane, Khadijah FR         Patnode, Jaime JR        
        Stanbrough, Jenna SO      Sloan, Tyler SO          
 
                           BEKS - Benedictine (Kan.)                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Graybill, Teresa - Female  JR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk           17th   17:16.95         
  2. Morland, Chelsea - Female  SR
      #41 Women Weight Throw                   14th     16.24m         
  3. Waggoner, Cassie - Female  SO
      #40 Women High Jump                      16th      1.62m         
 
                             BEIN - Bethel (Ind.)                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Adams, Christina - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  10th    9:39.86         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)    15th   12:35.47         
  2. Byl, Arielle - Female  SO
      #40 Women High Jump                      14th      1.63m         
  3. Carr, Kate - Female  JR
      #38 Women Pole Vault                      5th      3.73m         
  4. DuBois, Mellissa - Female  FR
      #39 Women Long Jump                      16th      5.52m         
  5. Dudley, Lauren - Female  JR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims          16th    1:38.02         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  10th    9:39.86         
      #35 Women Distance Medley Prelims (7)    15th   12:35.47         
  6. Dvojacki, Dominique - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  10th    9:39.86         
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)    15th   12:35.47         
  7. Grace, Whitney - Female  FR
      #38 Women Pole Vault                      6th      3.65m         
  8. Green, Cinnamin - Female  SO
      #37 Women Shot Put                        8th     13.88m         
      #41 Women Weight Throw                    9th     17.05m         
  9. Lencke, Keri - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  10th    9:39.86         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    15th   12:35.47         
 10. Mott, Sarah - Female  SR
      #40 Women High Jump                      16th      1.62m         
 11. Nelson, Trisha - Female  SR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims          3rd   17:47.70         
 12. Newsome-Gunn, Avante - Female  SO
      #39 Women Long Jump                       4th      5.79m         
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    15th   12:35.47         
 13. Reinhard, Jamie - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)  10th    9:39.86         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    15th   12:35.47         
 14. Tepper, Danielle - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  10th    9:39.86         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    15th   12:35.47         
 15. Tepper, Taylor - Female  FR
      #38 Women Pole Vault                     17th      3.43m         
 16. Zeilenga, Kristen - Female  SO
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       25th       9.26         
===============================================================================
  1. Bethel (Ind.) 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      10th    9:39.86         
        Dudley, Lauren JR         Tepper, Danielle JR      
        Adams, Christina JR       Dvojacki, Dominique SR   
        Lencke, Keri SR           Reinhard, Jamie FR       
  2. Bethel (Ind.) 
      #35 Women Distance Medley Prelims        15th   12:35.47         
        Reinhard, Jamie FR        Newsome-Gunn, Avante SO  
        Tepper, Danielle JR       Lencke, Keri SR          
        Adams, Christina JR       Dvojacki, Dominique SR   
        Dudley, Lauren JR                                  
 
                             BETN - Bethel (Tenn.)                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Blanc, Julie-Anne - Female  SR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          21st       7.82         
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         12th      58.33         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  13th    4:01.50         
  2. Garrett, Ronnika - Female  SR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  13th    4:01.50         
  3. Gray, Jessica - Female  SO
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         22nd      59.64         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  13th    4:01.50         
  4. Matchingtouch, Jameka - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)  13th    4:01.50         
  5. Montague, Arielle - Female  SR
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         20th      25.84         
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         14th      58.69         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  13th    4:01.50         
  6. Wallace, Reneisha - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)  13th    4:01.50         
===============================================================================
  1. Bethel (Tenn.) 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      13th    4:01.50         
        Montague, Arielle SR      Garrett, Ronnika SR      
        Blanc, Julie-Anne SR      Gray, Jessica SO         
        Wallace, Reneisha SO      Matchingtouch, Jameka SO 
 
                                 BIOL - Biola                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Arvidson, Brooke - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)   1st    9:25.06         
      #35 Women Distance Medley Prelims (7)     6th   12:30.15         
  2. Falkenstein, Nicole - Female  FR
      #38 Women Pole Vault                     13th      3.50m         
  3. Gasner, Anika - Female  FR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims           8th    2:17.62         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)   1st    9:25.06         
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)     6th   12:30.15         
  4. Houck, Lauren - Female  JR
      #42 Women Indoor Pentathlon              13th       3060         
  5. Hoverson, Alicia - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)   1st    9:25.06         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)     6th   12:30.15         
  6. Hunt, Kellian - Female  FR
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims          7th    2:59.08         
      #29 Women 1 Mile Run                      2nd    5:01.74         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)   1st    9:25.06         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)     6th   12:30.15         
  7. Janzen, Chelsea - Female  JR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims         19th   10:34.78         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (7)   1st    9:25.06         
  8. Kung, Ilima - Female  FR
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)     6th   12:30.15         
  9. Lemphers, Tayllor - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)     6th   12:30.15         
 10. Mains, Neysa - Female  FR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         25th   18:30.27         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (8)   1st    9:25.06         
 11. Murray, Alisa - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)   1st    9:25.06         
      #35 Women Distance Medley Prelims (8)     6th   12:30.15         
 12. Sciarra, Alexandra - Female  JR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims          14th    1:37.77         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)   1st    9:25.06         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)     6th   12:30.15         
 13. Soholt, Carrie - Female  SO
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         16th   18:17.58         
===============================================================================
  1. Biola 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims       1st    9:25.06         
        Hunt, Kellian FR          Sciarra, Alexandra JR    
        Gasner, Anika FR          Hoverson, Alicia FR      
        Murray, Alisa FR          Arvidson, Brooke FR      
        Janzen, Chelsea JR        Mains, Neysa FR          
  2. Biola 
      #35 Women Distance Medley Prelims         6th   12:30.15         
        Kung, Ilima FR            Lemphers, Tayllor SO     
        Hoverson, Alicia FR       Hunt, Kellian FR         
        Sciarra, Alexandra JR     Gasner, Anika FR         
        Arvidson, Brooke FR       Murray, Alisa FR         
 
                              BRIA - Briar Cliff                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Cockerill, Tara - Female  SR
      #37 Women Shot Put                        1st     15.03m         
  2. Rohe, Steph - Female  FR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       27th       9.27         
 
                           CSSM - Cal St. San Marcos                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Fails, Yachi - Female  SR
      #39 Women Long Jump                      11th      5.61m         
  2. Osby, Krystle - Female  SR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          24th       7.84         
  3. Rosario, Amber - Female  JR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims        6th       8.81         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         16th      25.39         
  4. Swanson, Heidi - Female  JR
      #29 Women 1 Mile Run                      7th    5:07.43         
  5. Thompson, Kelly - Female  JR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims          3rd   10:06.01         
  6. Williams, Brianny - Female  FR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       18th       9.08         
 
                             CAKY - Campbellsville                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Beasley, Tiosha - Female  SR
      #36 Women Triple Jump                     5th     11.46m         
      #39 Women Long Jump                       9th      5.63m         
  2. Chiles, Keisha - Female  FR
      #36 Women Triple Jump                    16th     11.00m         
  3. Harris, Christiana - Female  FR
      #36 Women Triple Jump                    19th     10.95m         
 
                                CAR1 - Carroll                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Arneson, Marisa - Female  JR
      #38 Women Pole Vault                      8th      3.60m         
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)     4th   12:24.45         
  2. Hafner, Hannah - Female  SO
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims          9th   18:01.28         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)     4th   12:24.45         
  3. Hughes, Bailey - Female  FR
      #29 Women 1 Mile Run                      4th    5:05.78         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)     4th   12:24.45         
  4. Knoll, Mallery - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)     4th   12:24.45         
  5. Mathes, Jordan - Female  FR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims          5th   10:10.40         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)     4th   12:24.45         
  6. Medeiros, Ashley - Female  SO
      #37 Women Shot Put                       25th     12.64m         
  7. Mulligan, Kathleen - Female  SO
      #36 Women Triple Jump                     3rd     11.79m         
  8. Sweeny, Shelby - Female  SO
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims          8th   10:16.25         
  9. Torres, Sandy - Female  FR
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)     4th   12:24.45         
===============================================================================
  1. Carroll 
      #35 Women Distance Medley Prelims         4th   12:24.45         
        Hughes, Bailey FR         Knoll, Mallery SO        
        Torres, Sandy FR          Mathes, Jordan FR        
        Hafner, Hannah SO         Arneson, Marisa JR       
 
                           CEMO - Central Methodist                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Fulton, Kate - Female  SR
      #40 Women High Jump                       5th      1.67m         
  2. Garrigus, Shelby - Female  SR
      #36 Women Triple Jump                     8th     11.20m         
      #39 Women Long Jump                      22nd      5.35m         
  3. Loeffler, Kaitlyn - Female  SO
      #32 Women 3000 Meter Race Walk           14th   16:50.32         
  4. McCoy, Jonisha - Female  SO
      #40 Women High Jump                      16th      1.62m         
  5. Wilt, Lexie - Female  FR
      #37 Women Shot Put                       16th     13.10m         
 
                                 CLIA - Clarke                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Demmer, Brittany - Female  JR
      #41 Women Weight Throw                   12th     16.39m         
  2. Palmer, Lauren - Female  SR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       19th       9.13         
      #42 Women Indoor Pentathlon              14th       3000         
 
                            COLL - College of Idaho                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Beame, Brittany - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)     1st   12:01.13         
  2. Holt, Hillary - Female  JR
      #29 Women 1 Mile Run                      1st    4:49.15         
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims          1st    9:47.76         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)     1st   12:01.13         
  3. Johnson, Sarah - Female  JR
      #29 Women 1 Mile Run                     12th    5:12.91         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)     1st   12:01.13         
  4. Klopfenstein, Sora - Female  JR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims          7th   10:15.10         
      #35 Women Distance Medley Prelims (7)     1st   12:01.13         
  5. Middleton, Kenna - Female  JR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims         10th   10:24.44         
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)     1st   12:01.13         
  6. Sibert, Jasmine - Female  JR
      #42 Women Indoor Pentathlon               7th       3224         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)     1st   12:01.13         
  7. Smith, Elynn - Female  SR
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)     1st   12:01.13         
===============================================================================
  1. College of Idaho 
      #35 Women Distance Medley Prelims         1st   12:01.13         
        Johnson, Sarah JR         Beame, Brittany SO       
        Smith, Elynn SR           Holt, Hillary JR         
        Sibert, Jasmine JR        Middleton, Kenna JR      
        Klopfenstein, Sora JR                              
 
                            COCA - Concordia (Cal.)                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Conde, Arielly - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  12th    9:40.87         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    17th   12:38.59         
  2. Cumming, Kailey - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  12th    9:40.87         
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)    17th   12:38.59         
  3. Marquardt, Jessica - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  12th    9:40.87         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    17th   12:38.59         
  4. Pelayo, Rocio - Female  SR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims          6th   17:57.69         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  12th    9:40.87         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)    17th   12:38.59         
  5. Pluemer, Laura - Female  SO
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims         10th    3:01.82         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  12th    9:40.87         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    17th   12:38.59         
  6. Ramey, Emily - Female  JR
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    17th   12:38.59         
  7. Townsend, Julia - Female  SO
      #32 Women 3000 Meter Race Walk           11th   16:47.76         
===============================================================================
  1. Concordia (Cal.) 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      12th    9:40.87         
        Pluemer, Laura SO         Conde, Arielly SO        
        Cumming, Kailey FR        Marquardt, Jessica FR    
        Pelayo, Rocio SR                                   
  2. Concordia (Cal.) 
      #35 Women Distance Medley Prelims        17th   12:38.59         
        Pluemer, Laura SO         Ramey, Emily JR          
        Conde, Arielly SO         Marquardt, Jessica FR    
        Pelayo, Rocio SR          Cumming, Kailey FR       
 
                            CONE - Concordia (Neb.)                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Brown, Ashlee - Female  SR
      #38 Women Pole Vault                     17th      3.43m         
  2. Coley, Stephanie - Female  FR
      #37 Women Shot Put                        9th     13.86m         
      #41 Women Weight Throw                   11th     16.61m         
  3. Crouse, Jamie - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       18th     13.06m         
      #41 Women Weight Throw                    3rd     18.07m         
  4. Erdmann, Brittany - Female  SO
      #37 Women Shot Put                       10th     13.83m         
  5. Letts, Megan - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)   3rd    9:32.21         
  6. Mick, Cynthia - Female  FR
      #38 Women Pole Vault                     10th      3.53m         
  7. Pomerenke, Lydia - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (8)   3rd    9:32.21         
  8. Schroeder, Erika - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)   3rd    9:32.21         
  9. Schwalenberg, Jena - Female  SR
      #29 Women 1 Mile Run                      9th    5:09.62         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)   3rd    9:32.21         
 10. Stolze, Shelby - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)   3rd    9:32.21         
 11. Williams, Jenean - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)   3rd    9:32.21         
 12. Williams, Renee - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (7)   3rd    9:32.21         
 13. Wood, Kimberly - Female  FR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims           5th    1:35.64         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)   3rd    9:32.21         
 14. Yelden, Shelby - Female  SO
      #38 Women Pole Vault                     17th      3.43m         
===============================================================================
  1. Concordia (Neb.) 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims       3rd    9:32.21         
        Letts, Megan JR           Schwalenberg, Jena SR    
        Wood, Kimberly FR         Williams, Jenean JR      
        Schroeder, Erika SO       Stolze, Shelby FR        
        Williams, Renee SO        Pomerenke, Lydia JR      
 
                            COOR - Concordia (Ore.)                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Dixson, Gabriella - Female  SR
      #37 Women Shot Put                        2nd     15.00m         
      #41 Women Weight Throw                    6th     17.58m         
  2. Elliott, Mikel - Female  FR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims          4th   10:07.92         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)     2nd   12:22.93         
  3. Kenady, Sharayah - Female  SR
      #41 Women Weight Throw                    7th     17.38m         
  4. Limage, Junia - Female  SR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims           1st    2:11.35         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)     2nd   12:22.93         
  5. Michels, Linsie - Female  SR
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims          1st    2:49.36         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)     2nd   12:22.93         
  6. Richardson, Kayla - Female  JR
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)     2nd   12:22.93         
  7. Sims, Catherine - Female  SR
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         21st      25.85         
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         19th      59.04         
  8. Sims, NyEma - Female  JR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims           3rd       7.45         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims          5th      24.79         
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)     2nd   12:22.93         
  9. VonBargen, Megan - Female  FR
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)     2nd   12:22.93         
 10. Whybark, Sarah - Female  SO
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims         13th   10:30.93         
===============================================================================
  1. Concordia (Ore.) 
      #35 Women Distance Medley Prelims         2nd   12:22.93         
        Elliott, Mikel FR         Sims, NyEma JR           
        Limage, Junia SR          Michels, Linsie SR       
        Richardson, Kayla JR      VonBargen, Megan FR      
 
                              COM3 - Cornerstone                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Baller, Liz - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  18th    9:45.81         
  2. Bronkema, Kaitlyn - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  12th    4:00.40         
  3. Carew, Kaylee - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  18th    9:45.81         
  4. Contreras, Julia - Female  SR
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)     3rd   12:23.59         
  5. Green, Brittany - Female  SO
      #39 Women Long Jump                       7th      5.68m         
      #42 Women Indoor Pentathlon               4th       3440         
  6. Griffiths, Brianna - Female  SO
      #32 Women 3000 Meter Race Walk           10th   16:32.54         
  7. Hampton, Larissa - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)     3rd   12:23.59         
  8. Hulst, Trinity - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  18th    9:45.81         
  9. Lawrence, Monica - Female  JR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk            8th   16:16.93         
 10. Lipa, Lindsay - Female  SO
      #36 Women Triple Jump                    10th     11.15m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  12th    4:00.40         
 11. Louisignau, Jill - Female  JR
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)     3rd   12:23.59         
 12. Oosterhouse, Julie - Female  SO
      #27 Women 800 Meter Run Prelims           3rd    2:13.35         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)     3rd   12:23.59         
 13. Ovokaitys, Kayla - Female  FR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk            9th   16:30.84         
 14. Sayers, Lyndee - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  12th    4:00.40         
 15. Souza, Anita - Female  SO
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims        9th       8.88         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  12th    4:00.40         
 16. Tremaine, Audrey - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  18th    9:45.81         
===============================================================================
  1. Cornerstone 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      12th    4:00.40         
        Lipa, Lindsay SO          Sayers, Lyndee FR        
        Souza, Anita SO           Bronkema, Kaitlyn FR     
  2. Cornerstone 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      18th    9:45.81         
        Baller, Liz JR            Hulst, Trinity FR        
        Carew, Kaylee SO          Tremaine, Audrey FR      
  3. Cornerstone 
      #35 Women Distance Medley Prelims         3rd   12:23.59         
        Contreras, Julia SR       Hampton, Larissa SO      
        Oosterhouse, Julie SO     Louisignau, Jill JR      
 
                              CUKY - Cumberlands                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Hoop, Danielle - Female  SO
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims          4th    2:56.14         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    13th   12:35.04         
  2. Mascotti, Darcy - Female  JR
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims          3rd    2:55.02         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    13th   12:35.04         
  3. Proffitt, Sam - Female  FR
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    13th   12:35.04         
  4. Ryland, Charnay - Female  FR
      #36 Women Triple Jump                    16th     11.00m         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)    13th   12:35.04         
  5. Sydnor, Natasha - Female  SR
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    13th   12:35.04         
===============================================================================
  1. Cumberlands 
      #35 Women Distance Medley Prelims        13th   12:35.04         
        Hoop, Danielle SO         Proffitt, Sam FR         
        Sydnor, Natasha SR        Mascotti, Darcy JR       
        Ryland, Charnay FR                                 
 
                              DAKO - Dakota State                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Fritz, Brooke - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  22nd    9:51.34         
  2. Sveen, Kayla - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  22nd    9:51.34         
  3. Uher, Stephanie - Female  SR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims          12th    1:37.68         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  22nd    9:51.34         
  4. Warnke, Stephanie - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  22nd    9:51.34         
===============================================================================
  1. Dakota State 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      22nd    9:51.34         
        Sveen, Kayla FR           Warnke, Stephanie SR     
        Fritz, Brooke FR          Uher, Stephanie SR       
 
                            DASD - Dakota Wesleyan                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Court-Menendez, Nicole - Female  FR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk            6th   15:54.41         
  2. Irvin, Tamika - Female  SR
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         16th      25.39         
 
                               DAVE - Davenport                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Baron, Stacey - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  16th    9:44.93         
  2. Homfeld, Tara - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  16th    9:44.93         
  3. Jerrils, Rachel - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  16th    9:44.93         
  4. Vanderbaan, Kelsee - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  16th    9:44.93         
  5. Veneklase, Alli - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  16th    9:44.93         
  6. Zimmerman, Lindsay - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)  16th    9:44.93         
===============================================================================
  1. Davenport 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      16th    9:44.93         
        Jerrils, Rachel JR        Homfeld, Tara FR         
        Baron, Stacey JR          Vanderbaan, Kelsee JR    
        Veneklase, Alli SO        Zimmerman, Lindsay JR    
 
                             DIND - Dickinson St.                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Schaper, Hailey - Female  JR
      #40 Women High Jump                      14th      1.63m         
 
                                 DOAN - Doane                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Baird, Lauren - Female  JR
      #39 Women Long Jump                      16th      5.52m         
  2. Blank, Karissa - Female  SO
      #36 Women Triple Jump                    14th     11.03m         
      #42 Women Indoor Pentathlon               9th       3121         
  3. Christensen, Kelsey - Female  SO
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims         16th   10:33.85         
  4. DeVries, Erin - Female  SO
      #40 Women High Jump                      16th      1.62m         
      #42 Women Indoor Pentathlon               5th       3343         
  5. Farquharson, Sandrae - Female  FR
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         12th      25.14         
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims          4th      56.61         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)   6th    3:56.24         
  6. Gordon, Raenecia - Female  JR
      #36 Women Triple Jump                     7th     11.36m         
  7. Henderson, Ashton - Female  SR
      #41 Women Weight Throw                   10th     16.77m         
  8. Henry, Carly - Female  SO
      #37 Women Shot Put                        4th     14.20m         
      #41 Women Weight Throw                    8th     17.19m         
  9. Holtmeier, Sydney - Female  FR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims          10th    1:37.41         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)   6th    3:56.24         
 10. McDowell, Alyssa - Female  JR
      #40 Women High Jump                       5th      1.67m         
 11. Mondt, Haley - Female  SR
      #41 Women Weight Throw                   15th     16.23m         
 12. Moore, Marissa - Female  FR
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims         12th    3:02.49         
 13. Moyer, Tess - Female  JR
      #36 Women Triple Jump                    12th     11.08m         
 14. Myers, Allycia - Female  SR
      #36 Women Triple Jump                     6th     11.44m         
 15. Ourada, Jillian - Female  SR
      #40 Women High Jump                      10th      1.65m         
      #42 Women Indoor Pentathlon               2nd       3621         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)   6th    3:56.24         
 16. Payne, Jessica - Female  SO
      #37 Women Shot Put                        5th     14.16m         
 17. Rollman, Susan - Female  SO
      #42 Women Indoor Pentathlon              12th       3077         
 18. Schutt, Casarah - Female  SO
      #26 Women 600 Meter Run Prelims          17th    1:38.49         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)   6th    3:56.24         
 19. Sughroue, Jessa - Female  SO
      #26 Women 600 Meter Run Prelims           4th    1:35.54         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)   6th    3:56.24         
 20. Wakefield, Madison - Female  JR
      #38 Women Pole Vault                     10th      3.53m         
 21. Wright, Lacey - Female  JR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims           9th    1:37.05         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)   6th    3:56.24         
===============================================================================
  1. Doane 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims       6th    3:56.24         
        Sughroue, Jessa SO        Wright, Lacey JR         
        Holtmeier, Sydney FR      Farquharson, Sandrae FR  
        Ourada, Jillian SR        Schutt, Casarah SO       
 
                                 DORD - Dordt                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bonnema, Katie - Female  JR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims           2nd    1:34.20         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  11th    4:00.21         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)   6th    9:34.21         
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)    21st   12:39.85         
  2. Broersma, Marisa - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  11th    4:00.21         
  3. Buikema, Renee - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  11th    4:00.21         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)   6th    9:34.21         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    21st   12:39.85         
  4. Byl, Kayla - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)   6th    9:34.21         
  5. De Vries, Abby - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (7)   6th    9:34.21         
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    21st   12:39.85         
  6. Harkema, Merissa - Female  SR
      #29 Women 1 Mile Run                     10th    5:10.86         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)   6th    9:34.21         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    21st   12:39.85         
  7. Koerner, Lillie - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)  11th    4:00.21         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)   6th    9:34.21         
      #35 Women Distance Medley Prelims (7)    21st   12:39.85         
  8. Opp, Lauren - Female  SO
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         18th   18:19.31         
  9. Postma, Tara - Female  SR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  11th    4:00.21         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (8)   6th    9:34.21         
 10. Schelhaas, Jasmine - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (7)  11th    4:00.21         
      #35 Women Distance Medley Prelims (8)    21st   12:39.85         
 11. Sikkema, Christy - Female  JR
      #36 Women Triple Jump                    13th     11.04m         
 12. Smit, Kathryn - Female  FR
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)    21st   12:39.85         
 13. Vander Woude, Briana - Female  SR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims        4th       8.74         
      #39 Women Long Jump                      13th      5.57m         
      #40 Women High Jump                       5th      1.67m         
      #42 Women Indoor Pentathlon               1st       3652         
 14. Wilgenburg, Siera - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)  11th    4:00.21         
 15. Wilgenburg, Whitney - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)   6th    9:34.21         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    21st   12:39.85         
===============================================================================
  1. Dordt 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      11th    4:00.21         
        Broersma, Marisa FR       Buikema, Renee SO        
        Bonnema, Katie JR         Postma, Tara SR          
        Wilgenburg, Siera FR      Koerner, Lillie SO       
        Schelhaas, Jasmine FR                              
  2. Dordt 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims       6th    9:34.21         
        Bonnema, Katie JR         Byl, Kayla FR            
        Buikema, Renee SO         Harkema, Merissa SR      
        Wilgenburg, Whitney SO    Koerner, Lillie SO       
        De Vries, Abby SO         Postma, Tara SR          
  3. Dordt 
      #35 Women Distance Medley Prelims        21st   12:39.85         
        Wilgenburg, Whitney SO    De Vries, Abby SO        
        Harkema, Merissa SR       Buikema, Renee SO        
        Smit, Kathryn FR          Bonnema, Katie JR        
        Koerner, Lillie SO        Schelhaas, Jasmine FR    
 
                             EAOR - Eastern Oregon                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldovino, Talissa - Female  JR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims           9th    2:20.03         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  10th    3:58.95         
  2. Booth, Kadie - Female  JR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  10th    3:58.95         
  3. Escobar, Allison - Female  JR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)  10th    3:58.95         
  4. Fagen, Talitha - Female  FR
      #38 Women Pole Vault                     16th      3.48m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)  10th    3:58.95         
  5. Olivo, Irene - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  10th    3:58.95         
  6. Steemers, Jodine - Female  JR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims          4th   17:50.77         
  7. Sullivan, Megan - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  10th    3:58.95         
===============================================================================
  1. Eastern Oregon 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      10th    3:58.95         
        Sullivan, Megan FR        Baldovino, Talissa JR    
        Olivo, Irene SO           Booth, Kadie JR          
        Escobar, Allison JR       Fagen, Talitha FR        
 
                              EMBR - Embry-Riddle                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Ball, Kira - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  19th    9:46.35         
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    22nd   12:43.42         
  2. Bonk, Nicole - Female  SR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk            2nd   15:09.74         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  19th    9:46.35         
  3. Cannon, Camaria - Female  FR
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    22nd   12:43.42         
  4. Coelho, Karina - Female  SR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims           6th    2:16.18         
      #29 Women 1 Mile Run                      6th    5:07.17         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  19th    9:46.35         
  5. Eschbach, Lauren - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  19th    9:46.35         
  6. Goring, Breanna - Female  SR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       17th       9.06         
  7. Kendrick, Kristina - Female  JR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims          15th    1:37.92         
  8. Love, Rebecca - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    22nd   12:43.42         
  9. Ross, Aleiyah - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    22nd   12:43.42         
 10. Tafoya, Martina - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  19th    9:46.35         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)    22nd   12:43.42         
 11. Woodard, Reta - Female  JR
      #41 Women Weight Throw                    1st     19.92m         
===============================================================================
  1. Embry-Riddle 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      19th    9:46.35         
        Coelho, Karina SR         Eschbach, Lauren SO      
        Bonk, Nicole SR           Tafoya, Martina FR       
        Ball, Kira SR                                      
  2. Embry-Riddle 
      #35 Women Distance Medley Prelims        22nd   12:43.42         
        Love, Rebecca SO          Ball, Kira SR            
        Cannon, Camaria FR        Ross, Aleiyah SO         
        Tafoya, Martina FR                                 
 
                                EVMO - Evangel                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Cotten, Hannah - Female  SO
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       21st       9.22         
 
                                FRIE - Friends                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Renken, Rachel - Female  JR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims         20th   10:34.92         
 
                                 GOSH - Goshen                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Dunn, Abby - Female  FR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk            4th   15:13.39         
  2. Helmuth, Erin - Female  SR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk            3rd   15:12.09         
 
                               GRIA - Graceland                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Newcomb, Kirby - Female  SO
      #38 Women Pole Vault                     17th      3.43m         
  2. Siaosi, Florida - Female  SR
      #37 Women Shot Put                       11th     13.73m         
 
                               GRAN - Grand View                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Anthony, Holly - Female  JR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       22nd       9.23         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)  23rd    9:54.48         
  2. Ayers, Dede - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  23rd    9:54.48         
  3. Frank, Colleen - Female  JR
      #41 Women Weight Throw                   19th     16.00m         
  4. Hammond, Brooke - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  23rd    9:54.48         
  5. Jensen, Devon - Female  SR
      #37 Women Shot Put                       18th     13.06m         
  6. McFayden, Allison - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  23rd    9:54.48         
  7. Nielsen, Jasmine - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  23rd    9:54.48         
  8. Ubbelohde, Ashley - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  23rd    9:54.48         
  9. Veiock, Val - Female  SO
      #37 Women Shot Put                       13th     13.63m         
===============================================================================
  1. Grand View 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      23rd    9:54.48         
        McFayden, Allison SR      Nielsen, Jasmine SO      
        Ayers, Dede FR            Hammond, Brooke FR       
        Ubbelohde, Ashley JR      Anthony, Holly JR        
 
                           HANN - Hannibal-LaGrange                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Garwood, Kristen - Female  FR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims          5th   17:57.04         
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)     8th   12:30.40         
  2. Griesbaum, Nicole - Female  JR
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)     8th   12:30.40         
  3. Harden, Mikayla - Female  FR
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)     8th   12:30.40         
  4. McCoy, Holland - Female  JR
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)     8th   12:30.40         
  5. Newton, Breanna - Female  JR
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims         11th    3:02.29         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)     8th   12:30.40         
  6. Riddle, Amanda - Female  JR
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)     8th   12:30.40         
===============================================================================
  1. Hannibal-LaGrange 
      #35 Women Distance Medley Prelims         8th   12:30.40         
        Riddle, Amanda JR         Harden, Mikayla FR       
        McCoy, Holland JR         Griesbaum, Nicole JR     
        Newton, Breanna JR        Garwood, Kristen FR      
 
                                HAST - Hastings                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Balldridge, Erin - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (7)  16th    4:03.81         
  2. Gaspers, Audrey - Female  JR
      #42 Women Indoor Pentathlon              11th       3086         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  16th    4:03.81         
  3. Griffith, Abby - Female  SR
      #37 Women Shot Put                        7th     14.03m         
      #41 Women Weight Throw                   18th     16.08m         
  4. Jackson, Abby - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)  16th    4:03.81         
  5. Leichleiter, Michelle - Female  SO
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          12th       7.74         
      #38 Women Pole Vault                      6th      3.65m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  16th    4:03.81         
  6. Litz, Angie - Female  SR
      #40 Women High Jump                      16th      1.62m         
  7. Maag, Jennifer - Female  SO
      #37 Women Shot Put                        3rd     14.45m         
      #41 Women Weight Throw                   17th     16.14m         
  8. Mills, Courtney - Female  FR
      #36 Women Triple Jump                     1st     11.99m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)  16th    4:03.81         
  9. Niederklein, Abby - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  16th    4:03.81         
 10. Parnell, Porche - Female  SO
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         13th      58.60         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  16th    4:03.81         
===============================================================================
  1. Hastings 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      16th    4:03.81         
        Gaspers, Audrey JR        Leichleiter, Michelle SO 
        Niederklein, Abby SO      Parnell, Porche SO       
        Jackson, Abby SO          Mills, Courtney FR       
        Balldridge, Erin SO                                
 
                               HUIN - Huntington                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Spahr, Gretchen - Female  SO
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         11th   18:10.46         
 
                             ILI2 - Illinois Tech                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Rouse, Courtney - Female  SO
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims         14th   10:32.79         
 
                              INI2 - Indiana Tech                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Allen, Tasha - Female  JR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          18th       7.79         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (7)   1st    3:46.52         
  2. Armbrister, Shayne - Female  SO
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims          9th      58.11         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)   1st    3:46.52         
  3. Brooks, Chloe - Female  JR
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         10th      25.09         
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims          5th      56.87         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)   1st    3:46.52         
  4. Conger, Brenna - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  17th    9:45.47         
  5. Dixon, Zalika - Female  JR
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims          4th      24.73         
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims          2nd      56.17         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)   1st    3:46.52         
  6. Flake, Kirsten - Female  SO
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims          3rd      56.57         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)   1st    3:46.52         
  7. Ford, Andrea - Female  SO
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       10th       8.94         
  8. France, Shayla - Female  SO
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims           8th       7.71         
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims        1st       8.51         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims          7th      24.92         
  9. Gaines, Cherie - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  17th    9:45.47         
 10. Goode, Shanice - Female  FR
      #39 Women Long Jump                      21st      5.37m         
 11. Kimbrough, Jamela - Female  JR
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         18th      25.59         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)   1st    3:46.52         
 12. King, Adella - Female  SR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims           2nd       7.33         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims          2nd      24.29         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)   1st    3:46.52         
 13. Lewis, Katleyn - Female  JR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims           6th       7.57         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         15th      25.24         
 14. Littlejohn, Kellie - Female  SO
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       13th       9.00         
 15. Lott, Jasmine - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  17th    9:45.47         
 16. Meredyk, Taylor - Female  SO
      #38 Women Pole Vault                      9th      3.55m         
 17. Murray, Stacia - Female  JR
      #36 Women Triple Jump                     2nd     11.83m         
 18. Rashid, Malika - Female  FR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims           8th       7.71         
 19. Simpson, Lariah - Female  FR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       24th       9.25         
 20. Smith, Austina - Female  SO
      #40 Women High Jump                       3rd      1.70m         
 21. Smith, Chauntiel - Female  SO
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         17th      58.89         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (8)   1st    3:46.52         
 22. Streahle, Emily - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  17th    9:45.47         
 23. Tatum, Cora - Female  JR
      #36 Women Triple Jump                     9th     11.17m         
      #39 Women Long Jump                       5th      5.72m         
 24. Thomas, Jewel - Female  SO
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims           5th       7.55         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims          6th      24.83         
 25. Waheed, Mariama - Female  SO
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       12th       8.98         
 26. Watley, Ashley - Female  SO
      #39 Women Long Jump                       9th      5.63m         
 27. Zimmerly, Jeslyn - Female  FR
      #38 Women Pole Vault                     12th      3.52m         
===============================================================================
  1. Indiana Tech 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims       1st    3:46.52         
        King, Adella SR           Flake, Kirsten SO        
        Brooks, Chloe JR          Dixon, Zalika JR         
        Kimbrough, Jamela JR      Armbrister, Shayne SO    
        Allen, Tasha JR           Smith, Chauntiel SO      
  2. Indiana Tech 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      17th    9:45.47         
        Gaines, Cherie SO         Streahle, Emily FR       
        Lott, Jasmine FR          Conger, Brenna FR        
 
                            INI3 - Indiana Wesleyan                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Benware, Talia - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  15th    4:03.28         
  2. Ewert, Kayla - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  13th    9:42.37         
  3. Gaesser, Angel - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  15th    4:03.28         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  13th    9:42.37         
  4. Huffman, Tina - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       24th     12.87m         
  5. Kamp, Julie - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  13th    9:42.37         
  6. Malmgren, Avery - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  13th    9:42.37         
  7. Miller, Allix - Female  SO
      #39 Women Long Jump                      18th      5.50m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  15th    4:03.28         
  8. Morgan, Kyla - Female  JR
      #42 Women Indoor Pentathlon              10th       3120         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  15th    4:03.28         
  9. Sandberg, Christina - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  13th    9:42.37         
 10. Stutzman, Lauren - Female  FR
      #39 Women Long Jump                      19th      5.43m         
 11. Tiernon, Tracey - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)  15th    4:03.28         
 12. Wilson, Stephanie - Female  SO
      #40 Women High Jump                      16th      1.62m         
===============================================================================
  1. Indiana Wesleyan 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      15th    4:03.28         
        Benware, Talia FR         Miller, Allix SO         
        Gaesser, Angel FR         Morgan, Kyla JR          
        Tiernon, Tracey SO                                 
  2. Indiana Wesleyan 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      13th    9:42.37         
        Gaesser, Angel FR         Kamp, Julie FR           
        Sandberg, Christina JR    Ewert, Kayla JR          
        Malmgren, Avery FR                                 
 
                               JAME - Jamestown                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Brown, Taylor - Female  SO
      #40 Women High Jump                      16th      1.62m         
  2. Iverson, Nikki - Female  SO
      #42 Women Indoor Pentathlon              15th       2996         
 
                                 JUDS - Judson                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Barnaby, Alisha - Female  FR
      #37 Women Shot Put                       16th     13.10m         
  2. Gard, Meaghan - Female  JR
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    18th   12:39.00         
  3. Lindsay, Paige - Female  JR
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)    18th   12:39.00         
  4. McDougall, Marilyn - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    18th   12:39.00         
  5. Miller, Sarah - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    18th   12:39.00         
  6. Nystrom, Gabby - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    18th   12:39.00         
===============================================================================
  1. Judson 
      #35 Women Distance Medley Prelims        18th   12:39.00         
        Miller, Sarah SO          McDougall, Marilyn SO    
        Nystrom, Gabby SO         Gard, Meaghan JR         
        Lindsay, Paige JR                                  
 
                                LANG - Langston                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Brown, Ce'Aira - Female  FR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         11th      58.29         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)   5th    3:54.18         
  2. Corbitt, Lauren - Female  JR
      #39 Women Long Jump                       3rd      5.86m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)   5th    3:54.18         
  3. Johnson, Darion - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)   5th    3:54.18         
  4. McNeal, Dearra - Female  JR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         15th      58.85         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)   5th    3:54.18         
  5. Patterson, Kierra - Female  SO
      #39 Women Long Jump                      14th      5.54m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)   5th    3:54.18         
  6. Walls, Esme - Female  SR
      #37 Women Shot Put                       22nd     13.00m         
===============================================================================
  1. Langston 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims       5th    3:54.18         
        Brown, Ce'Aira FR         McNeal, Dearra JR        
        Johnson, Darion SO        Corbitt, Lauren JR       
        Patterson, Kierra SO                               
 
                              LEET - Lee (Tenn.)                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Arnesen, Emily - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  21st    9:49.08         
  2. Bryan, Cayce - Female  SO
      #27 Women 800 Meter Run Prelims          10th    2:20.37         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  21st    9:49.08         
  3. Childers, Jessica - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  21st    9:49.08         
  4. Miller, Storyie - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  21st    9:49.08         
  5. Prugh, Brianna - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  21st    9:49.08         
  6. Waltz, Rachel - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)  21st    9:49.08         
===============================================================================
  1. Lee (Tenn.) 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      21st    9:49.08         
        Bryan, Cayce SO           Prugh, Brianna FR        
        Miller, Storyie FR        Childers, Jessica FR     
        Arnesen, Emily SR         Waltz, Rachel FR         
 
                              LEID - Lewis-Clark                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Coleman, Kaytlyn - Female  FR
      #37 Women Shot Put                       15th     13.18m         
      #41 Women Weight Throw                    2nd     18.08m         
 
                             LIKY - Lindsey Wilson                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bland, Amanda - Female  SO
      #32 Women 3000 Meter Race Walk           15th   16:54.51         
  2. Brickson, Reini - Female  JR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk            7th   16:13.09         
  3. Green, Jourdann - Female  FR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk           12th   16:49.81         
  4. Tonneau, Sophie - Female  FR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims           4th    2:15.70         
 
                             MAI2 - Marian (Ind.)                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Borchelt, Lauren - Female  JR
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims          8th    3:01.72         
 
                               MCPK - McPherson                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Barton, Arryana - Female  JR
      #36 Women Triple Jump                     4th     11.72m         
 
                            MIMO - Missouri Baptist                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Josephs, Molly - Female  FR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk            5th   15:29.75         
  2. Nalty, Ashleigh - Female  FR
      #40 Women High Jump                       5th      1.67m         
  3. Zalba, Mereth - Female  FR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk            1st   14:15.93         
 
                              MORN - Morningside                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Casey, Caitlin - Female  JR
      #40 Women High Jump                      12th      1.64m         
  2. Cooperwood, Neeia - Female  SO
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          11th       7.73         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims          8th      25.02         
      #39 Women Long Jump                       8th      5.65m         
  3. Hall, Shelby - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)   8th    9:35.98         
  4. Heitkamp, Hailee - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)   8th    9:35.98         
  5. Mathes, Breanna - Female  SR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims           2nd    2:12.94         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)   8th    9:35.98         
  6. Petsche, Jen - Female  FR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims           6th    1:36.29         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)   8th    9:35.98         
  7. Reece, Mckenzie - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)   8th    9:35.98         
===============================================================================
  1. Morningside 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims       8th    9:35.98         
        Heitkamp, Hailee JR       Mathes, Breanna SR       
        Petsche, Jen FR           Hall, Shelby FR          
        Reece, Mckenzie SR                                 
 
                              MOSD - Mount Marty                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. VanDenBerg, Abbey - Female  SO
      #36 Women Triple Jump                    14th     11.03m         
 
                              MOIA - Mount Mercy                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Higgins, Jenna - Female  SR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          15th       7.76         
  2. Kapande, Mwale - Female  SR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          23rd       7.83         
      #39 Women Long Jump                      15th      5.53m         
  3. Wilden, Larissa - Female  SR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       15th       9.03         
      #40 Women High Jump                       2nd      1.72m         
      #42 Women Indoor Pentathlon               6th       3281         
 
                              NOWA - Northwest U.                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Governor, Meagan - Female  SO
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         21st   18:26.13         
  2. Sears, Emily - Female  FR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         24th   18:30.16         
 
                          NOIA - Northwestern (Iowa)                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Gildersleeve, Dawn - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)   9th    9:36.57         
  2. Hobbs, Brianna - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)   9th    9:36.57         
  3. Niewenhuis, Jackie - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)   9th    9:36.57         
  4. Spranger, Lauren - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)   9th    9:36.57         
  5. VanSkike, Amy - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)   9th    9:36.57         
===============================================================================
  1. Northwestern (Iowa) 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims       9th    9:36.57         
        Gildersleeve, Dawn JR     Hobbs, Brianna JR        
        Niewenhuis, Jackie JR     Spranger, Lauren FR      
        VanSkike, Amy SR                                   
 
                            OKLA - Oklahoma Baptist                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Abinah, Chelsea - Female  SO
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          16th       7.77         
  2. Cooper, Uniqua - Female  JR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          13th       7.75         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         12th      25.14         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)   2nd    3:48.21         
  3. Coroiescu, Denise - Female  FR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       16th       9.04         
  4. Dent, Miranda - Female  FR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims         12th   10:30.56         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    11th   12:32.64         
  5. Fritz, Katelyn - Female  FR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims         15th   10:33.12         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    11th   12:32.64         
  6. Graham, Kelsey - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)   7th    9:34.64         
  7. Hays, Cherish - Female  SO
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       25th       9.26         
  8. Helker, Hannah - Female  SO
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims          2nd    2:52.61         
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims          1st   17:35.53         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)   7th    9:34.64         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)    11th   12:32.64         
  9. Herbert, Halie - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)   7th    9:34.64         
 10. Jones, Akela - Female  FR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims        2nd       8.62         
      #39 Women Long Jump                       1st      6.23m         
      #40 Women High Jump                       1st      1.85m         
 11. Kleinsasser, Johanna - Female  SO
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         20th   18:22.74         
 12. Levy, Jura - Female  SR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims           1st       7.25         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims          1st      23.92         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)   2nd    3:48.21         
 13. Marical, Aspen - Female  SO
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims        8th       8.84         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)   2nd    3:48.21         
 14. Meigs, Kenney - Female  SO
      #40 Women High Jump                       5th      1.67m         
 15. Moore, Taylor - Female  JR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims          11th    1:37.48         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)   2nd    3:48.21         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)   7th    9:34.64         
 16. Rogers, Kati - Female  FR
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims          5th    2:58.54         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)   7th    9:34.64         
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)    11th   12:32.64         
 17. Shaughnessy, Erinn - Female  SO
      #38 Women Pole Vault                     13th      3.50m         
 18. Shimanek, Evan - Female  SR
      #38 Women Pole Vault                      2nd      3.82m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)   2nd    3:48.21         
 19. Warfield, Whitney - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)   7th    9:34.64         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    11th   12:32.64         
 20. Warrior, Stacy - Female  JR
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         11th      25.12         
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims          1st      55.34         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)   2nd    3:48.21         
 21. Watkins, Clarissa - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    11th   12:32.64         
===============================================================================
  1. Oklahoma Baptist 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims       2nd    3:48.21         
        Warrior, Stacy JR         Moore, Taylor JR         
        Shimanek, Evan SR         Levy, Jura SR            
        Cooper, Uniqua JR         Marical, Aspen SO        
  2. Oklahoma Baptist 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims       7th    9:34.64         
        Moore, Taylor JR          Graham, Kelsey FR        
        Warfield, Whitney FR      Rogers, Kati FR          
        Helker, Hannah SO         Herbert, Halie SO        
  3. Oklahoma Baptist 
      #35 Women Distance Medley Prelims        11th   12:32.64         
        Fritz, Katelyn FR         Watkins, Clarissa SO     
        Warfield, Whitney FR      Dent, Miranda FR         
        Helker, Hannah SO         Rogers, Kati FR          
 
                             OKO2 - Oklahoma City                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. O'Halloran, Kate - Female  FR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims           8th    1:36.98         
 
                            OLIL - Olivet Nazarene                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Carman, Rachel - Female  JR
      #39 Women Long Jump                      12th      5.58m         
      #40 Women High Jump                      12th      1.64m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)   8th    3:58.22         
  2. Dean, Kathryn - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)   5th    9:33.86         
  3. Ellingboe, Kortney - Female  SR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims          2nd   17:38.38         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)   5th    9:33.86         
  4. Endrizzi, Hannah - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)   5th    9:33.86         
  5. Falconer, Chantalle - Female  JR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         12th   18:11.97         
  6. Goedhart, Kamaria - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)   8th    3:58.22         
  7. Gold, Kalla - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)   8th    3:58.22         
  8. Kirkland, Peyton - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)   8th    3:58.22         
  9. Lippencott, Kylie - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)   5th    9:33.86         
 10. Ortiz, Alexandra - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)   8th    3:58.22         
 11. Roche, Janalis - Female  SO
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         26th   18:30.48         
 12. Trank, Christy - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)   5th    9:33.86         
===============================================================================
  1. Olivet Nazarene 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims       8th    3:58.22         
        Goedhart, Kamaria SO      Ortiz, Alexandra SO      
        Gold, Kalla FR            Carman, Rachel JR        
        Kirkland, Peyton FR                                
  2. Olivet Nazarene 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims       5th    9:33.86         
        Endrizzi, Hannah SR       Dean, Kathryn FR         
        Lippencott, Kylie SO      Trank, Christy JR        
        Ellingboe, Kortney SR                              
 
                             ROMT - Rocky Mountain                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Breeding, Megan - Female  SR
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    12th   12:34.94         
  2. Eich, Bailey - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    12th   12:34.94         
  3. Hart, Rachael - Female  SO
      #29 Women 1 Mile Run                     11th    5:12.39         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    12th   12:34.94         
  4. Johnson, Selene - Female  FR
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)    12th   12:34.94         
  5. Richter, Ana - Female  JR
      #29 Women 1 Mile Run                      8th    5:07.87         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    12th   12:34.94         
===============================================================================
  1. Rocky Mountain 
      #35 Women Distance Medley Prelims        12th   12:34.94         
        Hart, Rachael SO          Eich, Bailey SO          
        Breeding, Megan SR        Richter, Ana JR          
        Johnson, Selene FR                                 
 
                             SIMI - Siena Heights                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Benschoter, Brittney - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)   9th    3:58.37         
  2. Byron, Taylor - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       21st     13.04m         
  3. Duncan, Phoenix - Female  SO
      #40 Women High Jump                       3rd      1.70m         
  4. Johnson, Elaine - Female  FR
      #38 Women Pole Vault                     13th      3.50m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)   9th    3:58.37         
  5. Johnson, Jalesia - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)   9th    3:58.37         
  6. Keeping, Cassie - Female  SR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       11th       8.95         
      #39 Women Long Jump                       6th      5.69m         
      #42 Women Indoor Pentathlon               3rd       3450         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)   9th    3:58.37         
  7. Knannlein, Arika - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)   9th    3:58.37         
  8. Nordby, Brianna - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       20th     13.05m         
      #41 Women Weight Throw                   16th     16.15m         
  9. Renshaw, Kasey - Female  FR
      #41 Women Weight Throw                    5th     17.89m         
 10. Stidham, Lenzey - Female  SR
      #38 Women Pole Vault                      1st      3.87m         
===============================================================================
  1. Siena Heights 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims       9th    3:58.37         
        Johnson, Jalesia FR       Benschoter, Brittney FR  
        Knannlein, Arika SO       Keeping, Cassie SR       
        Johnson, Elaine FR                                 
 
                                  SOKA - Soka                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Hollis, Taylor - Female  FR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         18th      59.00         
 
                              SOLA - Southern-NO                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bennett, Orenthia - Female  FR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims          7th      57.52         
      #27 Women 800 Meter Run Prelims           7th    2:17.21         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)   4th    3:51.17         
  2. Brown, Adriana - Female  FR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims        5th       8.75         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)   4th    3:51.17         
  3. Hunter, Tamara - Female  JR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims          6th      57.48         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)   4th    3:51.17         
  4. Jenkins, Safia - Female  SR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         10th      58.13         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)   4th    3:51.17         
  5. Joseph, Mackola - Female  SO
      #27 Women 800 Meter Run Prelims           5th    2:15.93         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)   4th    3:51.17         
  6. Martin, Yoniece - Female  JR
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         14th      25.22         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (7)   4th    3:51.17         
  7. Robinson, Leonie - Female  FR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          20th       7.81         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         22nd      25.87         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)   4th    3:51.17         
===============================================================================
  1. Southern-NO 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims       4th    3:51.17         
        Bennett, Orenthia FR      Robinson, Leonie FR      
        Hunter, Tamara JR         Jenkins, Safia SR        
        Joseph, Mackola SO        Brown, Adriana FR        
        Martin, Yoniece JR                                 
 
                          SOKS - Southwestern (Kan.)                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Hollenback, Cassie - Female  FR
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims          6th    2:58.83         
  2. Rollins, Rhea - Female  SR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       20th       9.15         
 
                              SPMI - Spring Arbor                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Albert, Paige - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  20th    9:48.10         
  2. Broekema, Krista - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)     5th   12:26.20         
  3. Curtis, Amanda - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)     5th   12:26.20         
  4. Fredrick, Sarah - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  20th    9:48.10         
  5. Gunderson, Faith - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  20th    9:48.10         
  6. Hinkel, Elley - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)     5th   12:26.20         
  7. Hudson, Carissa - Female  SR
      #29 Women 1 Mile Run                      3rd    5:03.30         
  8. Kent, Candice - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  20th    9:48.10         
  9. Lehman, Mary - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  20th    9:48.10         
 10. Prether, Lindsey - Female  SR
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)     5th   12:26.20         
===============================================================================
  1. Spring Arbor 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      20th    9:48.10         
        Albert, Paige FR          Fredrick, Sarah JR       
        Gunderson, Faith JR       Lehman, Mary FR          
        Kent, Candice SR                                   
  2. Spring Arbor 
      #35 Women Distance Medley Prelims         5th   12:26.20         
        Curtis, Amanda SO         Prether, Lindsey SR      
        Broekema, Krista SO       Hinkel, Elley SO         
 
                              STAM - St. Ambrose                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Beckett, Katie - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  14th    9:43.05         
  2. Byrne, Megan - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  14th    9:43.05         
  3. Camp, Courtney - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  14th    9:43.05         
  4. Eden, Christine - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (8)  14th    9:43.05         
  5. Gray, Trineisha - Female  FR
      #39 Women Long Jump                      20th      5.38m         
  6. Groenhagen, Kate - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  14th    9:43.05         
  7. Patrnchak, Naomi - Female  JR
      #36 Women Triple Jump                    19th     10.95m         
  8. Trick, Amber - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (7)  14th    9:43.05         
  9. Wager, Nicole - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)  14th    9:43.05         
 10. Wehling, Paige - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  14th    9:43.05         
===============================================================================
  1. St. Ambrose 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      14th    9:43.05         
        Camp, Courtney FR         Groenhagen, Kate FR      
        Beckett, Katie JR         Byrne, Megan FR          
        Wehling, Paige FR         Wager, Nicole FR         
        Trick, Amber FR           Eden, Christine SR       
 
                           STFR - St. Francis (Ill.)                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Aslakson, Donna - Female  FR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         13th   18:14.42         
  2. Bond, Samantha - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)   4th    9:33.54         
      #35 Women Distance Medley Prelims (7)    19th   12:39.07         
  3. Borel-Donohue, Julia - Female  JR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims         17th   10:34.15         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)    19th   12:39.07         
  4. Eicholtz, Elizabeth - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)   4th    9:33.54         
  5. Halford, Hilary - Female  JR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims          2nd    9:51.27         
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)    19th   12:39.07         
  6. Hoy, Kaitlin - Female  SO
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         19th   18:19.66         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (7)   4th    9:33.54         
  7. Johnson, Brooke - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)   4th    9:33.54         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    19th   12:39.07         
  8. Morman, Rachel - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)   4th    9:33.54         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    19th   12:39.07         
  9. Ringstmeyer, Lisa - Female  SO
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         15th   18:16.93         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (8)   4th    9:33.54         
 10. Rodriguez, Daryll - Female  FR
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    19th   12:39.07         
 11. Suttman, Erin - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)   4th    9:33.54         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    19th   12:39.07         
 12. Topp, Jamie - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)   4th    9:33.54         
      #35 Women Distance Medley Prelims (8)    19th   12:39.07         
===============================================================================
  1. St. Francis (Ill.) 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims       4th    9:33.54         
        Morman, Rachel JR         Suttman, Erin JR         
        Bond, Samantha JR         Topp, Jamie SR           
        Johnson, Brooke FR        Eicholtz, Elizabeth JR   
        Hoy, Kaitlin SO           Ringstmeyer, Lisa SO     
  2. St. Francis (Ill.) 
      #35 Women Distance Medley Prelims        19th   12:39.07         
        Morman, Rachel JR         Rodriguez, Daryll FR     
        Johnson, Brooke FR        Suttman, Erin JR         
        Borel-Donohue, Julia JR   Halford, Hilary JR       
        Bond, Samantha JR         Topp, Jamie SR           
 
                             STGR - St. Gregory's                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalicinska, Monika - Female  SR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         22nd   18:27.81         
 
                               STXA - St. Xavier                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Dean, Rachael - Female  SR
      #29 Women 1 Mile Run                      5th    5:06.07         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)     9th   12:30.93         
  2. Galvez, Anna - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)     9th   12:30.93         
  3. Kolker, Ann - Female  FR
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)     9th   12:30.93         
  4. Mancha, Mercedes - Female  SR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk           13th   16:50.31         
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)     9th   12:30.93         
  5. Ott, Jackie - Female  SR
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims          9th    3:01.75         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)     9th   12:30.93         
  6. Rosario, Leslie - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)     9th   12:30.93         
  7. Shares, Ashley - Female  SO
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims          7th   17:57.93         
      #35 Women Distance Medley Prelims (7)     9th   12:30.93         
===============================================================================
  1. St. Xavier 
      #35 Women Distance Medley Prelims         9th   12:30.93         
        Rosario, Leslie SO        Galvez, Anna SO          
        Ott, Jackie SR            Dean, Rachael SR         
        Kolker, Ann FR            Mancha, Mercedes SR      
        Shares, Ashley SO                                  
 
                                STER - Sterling                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Stanford, Ashley - Female  FR
      #36 Women Triple Jump                    21st     10.92m         
 
                                 TABO - Tabor                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Post, Emily - Female  SR
      #36 Women Triple Jump                    11th     11.11m         
      #40 Women High Jump                      10th      1.65m         
 
                                 TAYL - Taylor                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Carey, Henrietta - Female  SR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          13th       7.75         
  2. Carver, Grace - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  15th    9:43.57         
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)    20th   12:39.76         
  3. DeHaan, Kaitlin - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (7)  15th    9:43.57         
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    20th   12:39.76         
  4. Hawks, Jane - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)  15th    9:43.57         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    20th   12:39.76         
  5. Neideck, Sarah - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  15th    9:43.57         
      #35 Women Distance Medley Prelims (8)    20th   12:39.76         
  6. Norris, Jenna - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  15th    9:43.57         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    20th   12:39.76         
  7. Oleson, Sarina - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  15th    9:43.57         
      #35 Women Distance Medley Prelims (7)    20th   12:39.76         
  8. Price, Erin - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  15th    9:43.57         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)    20th   12:39.76         
  9. Schmeltz, Elaine - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (8)  15th    9:43.57         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    20th   12:39.76         
===============================================================================
  1. Taylor 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      15th    9:43.57         
        Neideck, Sarah SO         Oleson, Sarina FR        
        Price, Erin JR            Carver, Grace FR         
        Norris, Jenna SO          Hawks, Jane FR           
        DeHaan, Kaitlin FR        Schmeltz, Elaine SO      
  2. Taylor 
      #35 Women Distance Medley Prelims        20th   12:39.76         
        Hawks, Jane FR            DeHaan, Kaitlin FR       
        Norris, Jenna SO          Schmeltz, Elaine SO      
        Price, Erin JR            Carver, Grace FR         
        Oleson, Sarina FR         Neideck, Sarah SO        
 
                             TXWE - Texas Wesleyan                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Aguayo, Maria - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)    10th   12:32.25         
  2. Davis, Jessica - Female  SR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims          9th   10:18.78         
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims          8th   17:58.68         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    10th   12:32.25         
  3. Gutierrez, Lauri - Female  SR
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    10th   12:32.25         
  4. Segovia, Anagabriel - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    10th   12:32.25         
  5. Wright, Lakietra - Female  SO
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         21st      59.22         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    10th   12:32.25         
===============================================================================
  1. Texas Wesleyan 
      #35 Women Distance Medley Prelims        10th   12:32.25         
        Segovia, Anagabriel SO    Gutierrez, Lauri SR      
        Wright, Lakietra SO       Davis, Jessica SR        
        Aguayo, Maria SO                                   
 
                                VANG - Vanguard                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Estell, Marline - Female  SO
      #27 Women 800 Meter Run Prelims          11th    2:20.49         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    16th   12:38.22         
  2. Goynes, Joi - Female  SO
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          21st       7.82         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)    16th   12:38.22         
  3. Kent, Kimberly - Female  SO
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         14th   18:15.38         
  4. Malagon, Jessica - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    16th   12:38.22         
  5. Nelson, Kapree - Female  JR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         20th      59.09         
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    16th   12:38.22         
  6. Williams, Megan - Female  SR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims         11th   10:27.21         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    16th   12:38.22         
===============================================================================
  1. Vanguard 
      #35 Women Distance Medley Prelims        16th   12:38.22         
        Williams, Megan SR        Nelson, Kapree JR        
        Estell, Marline SO        Malagon, Jessica SO      
        Goynes, Joi SO                                     
 
                                VOOR - Voorhees                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Harts, Priscilla - Female  FR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          17th       7.78         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         23rd      25.89         
 
                                 WARN - Warner                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. St. Jean, Liciane - Female  FR
      #36 Women Triple Jump                    18th     10.97m         
 
                             WAOR - Warner Pacific                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Avery, Christi - Female  JR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          19th       7.80         
  2. Nyssen, Tiffanie - Female  SO
      #38 Women Pole Vault                     17th      3.43m         
 
                            WAYL - Wayland Baptist                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Anderson, Valencia - Female  JR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          10th       7.72         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         19th      25.77         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)   3rd    3:49.68         
  2. Calloway, Chyna - Female  JR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims        7th       8.83         
      #26 Women 600 Meter Run Prelims           7th    1:36.80         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)   3rd    3:49.68         
  3. Cejas, Melissa - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  11th    9:40.45         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    14th   12:35.42         
  4. Echols, Jessica - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  11th    9:40.45         
  5. Ferguson, Gortia - Female  JR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims           4th       7.47         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims          9th      25.05         
  6. Gay, Natasha - Female  SR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims           7th       7.64         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims          3rd      24.66         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)   3rd    3:49.68         
  7. Gittens, Kesley - Female  FR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         16th      58.88         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)   3rd    3:49.68         
  8. Hannah, Kristy - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  11th    9:40.45         
  9. Jerotich, Sarah - Female  FR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims          6th   10:10.62         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    14th   12:35.42         
 10. Quiah, Angie - Female  SO
      #26 Women 600 Meter Run Prelims           3rd    1:34.32         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)   3rd    3:49.68         
 11. Sheppard, Shykilia - Female  JR
      #39 Women Long Jump                       2nd      5.90m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)   3rd    3:49.68         
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    14th   12:35.42         
 12. Steele, Chelsey - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  11th    9:40.45         
 13. Walton, Brittnay - Female  SR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims          18th    1:38.55         
 14. Willems, Emileigh - Female  FR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         23rd   18:28.70         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    14th   12:35.42         
===============================================================================
  1. Wayland Baptist 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims       3rd    3:49.68         
        Anderson, Valencia JR     Calloway, Chyna JR       
        Gay, Natasha SR           Gittens, Kesley FR       
        Quiah, Angie SO           Sheppard, Shykilia JR    
  2. Wayland Baptist 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      11th    9:40.45         
        Cejas, Melissa SO         Echols, Jessica FR       
        Steele, Chelsey FR        Hannah, Kristy JR        
  3. Wayland Baptist 
      #35 Women Distance Medley Prelims        14th   12:35.42         
        Willems, Emileigh FR      Sheppard, Shykilia JR    
        Cejas, Melissa SO         Jerotich, Sarah FR       
 
                                WECA - Westmont                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Adams, Alexandria - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)   2nd    9:26.85         
  2. Cherne, Corinne - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)   2nd    9:26.85         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)     7th   12:30.37         
  3. Chevalier, Amanda - Female  SR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)   7th    3:58.11         
  4. Hodges, Elysia - Female  SO
      #26 Women 600 Meter Run Prelims           1st    1:34.10         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)   7th    3:58.11         
  5. Holding, Kristan - Female  FR
      #42 Women Indoor Pentathlon               8th       3173         
  6. Johnson, Ali - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)   2nd    9:26.85         
  7. Koopmans, Kaylin - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)   7th    3:58.11         
  8. McCall, Jordan - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)   2nd    9:26.85         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)     7th   12:30.37         
  9. Meyers, Jessica - Female  FR
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)     7th   12:30.37         
 10. Nealon, Theresa - Female  SR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)   7th    3:58.11         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)   2nd    9:26.85         
 11. Stormans, Laurel - Female  SR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)   7th    3:58.11         
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)     7th   12:30.37         
===============================================================================
  1. Westmont 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims       7th    3:58.11         
        Chevalier, Amanda SR      Koopmans, Kaylin FR      
        Nealon, Theresa SR        Hodges, Elysia SO        
        Stormans, Laurel SR                                
  2. Westmont 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims       2nd    9:26.85         
        Johnson, Ali FR           Cherne, Corinne SO       
        Adams, Alexandria FR      Nealon, Theresa SR       
        McCall, Jordan FR                                  
  3. Westmont 
      #35 Women Distance Medley Prelims         7th   12:30.37         
        McCall, Jordan FR         Stormans, Laurel SR      
        Cherne, Corinne SO        Meyers, Jessica FR       
 
                              WIIA - William Penn                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Foster, Meaghan - Female  FR
      #37 Women Shot Put                       23rd     12.88m         
      #41 Women Weight Throw                   13th     16.34m         
 
                             WIM2 - William Woods                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Held, Cheryl - Female  SR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         10th   18:07.52         
 
                              YONE - York (Neb.)                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Carlock, Shaylee - Female  SR
      #37 Women Shot Put                       14th     13.37m