Direct Athletics - MARKETING ONLY                        HY-TEK's Meet Manager
        NAIA Indoor Track & Field Championships - 3/6/2014 to 3/8/2014         
                         SPIRE Institute in Geneva, OH                         
                      School Entries - All Events - Women                      
 
                                AQUI - Aquinas                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Anderson, Sydney - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  25th    9:48.65         
  2. Dorko, Alicia - Female  SR
      #38 Women Pole Vault                     10th      3.50m  C      
  3. Heston, Erika - Female  JR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       12th       8.94         
  4. Hull, Kyra - Female  SO
      #41 Women Weight Throw                   15th     16.68m         
  5. King, Alex - Female  SO
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       24th       9.18         
  6. Minto, Cara - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  25th    9:48.65         
  7. Paganelli, Crysta - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  25th    9:48.65         
  8. Rietsema, Caitlin - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  25th    9:48.65         
===============================================================================
  1. Aquinas 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      25th    9:48.65         
        Anderson, Sydney FR       Minto, Cara FR           
        Paganelli, Crysta SO      Rietsema, Caitlin JR     
 
                           AZCH - Arizona Christian                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Franks, Kaylee - Female  FR
      #29 Women 1 Mile Run                     21st    5:11.88         
 
                                ASHF - Ashford                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Johnson, Nichole - Female  JR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       16th       8.99         
 
                                 BACO - Bacone                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Maxwell, Xandrea - Female  FR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          20th       7.83         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         19th      26.00         
 
                                 BAKS - Baker                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Hannam, Kayla - Female  JR
      #36 Women Triple Jump                    10th     11.45m         
      #40 Women High Jump                      15th      1.65m         
  2. Koegel, Jana - Female  FR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       22nd       9.12         
  3. Nelson, Stephanie - Female  SR
      #37 Women Shot Put                       31st     12.77m         
  4. Pipes, Billi - Female  SO
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims          9th      25.27         
  5. Rosa, Megan - Female  SR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         24th   18:25.67         
  6. Schirmer, Valerie - Female  SR
      #37 Women Shot Put                       16th     13.49m         
  7. Sloan, Tyler - Female  JR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       14th       8.95         
  8. Thurbon, Katie - Female  SR
      #38 Women Pole Vault                      5th      3.60m         
 
                           BEKS - Benedictine (Kan.)                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Dillard, Katherine - Female  FR
      #29 Women 1 Mile Run                      7th    5:04.45         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  16th    9:39.63         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    18th   12:36.86         
  2. Graybill, Teresa - Female  SR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk           21st   17:20.73         
  3. Leighton, Lucy - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)  16th    9:39.63         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)    18th   12:36.86         
  4. Pinkerton, Hannah - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  16th    9:39.63         
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    18th   12:36.86         
  5. Powell, Kristen - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  16th    9:39.63         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    18th   12:36.86         
  6. Smart, Regina - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  16th    9:39.63         
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)    18th   12:36.86         
  7. Wondra, Hannah - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  16th    9:39.63         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    18th   12:36.86         
===============================================================================
  1. Benedictine (Kan.) 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      16th    9:39.63         
        Dillard, Katherine FR     Smart, Regina SO         
        Wondra, Hannah SO         Pinkerton, Hannah SO     
        Powell, Kristen SO        Leighton, Lucy FR        
  2. Benedictine (Kan.) 
      #35 Women Distance Medley Prelims        18th   12:36.86         
        Wondra, Hannah SO         Pinkerton, Hannah SO     
        Powell, Kristen SO        Dillard, Katherine FR    
        Leighton, Lucy FR         Smart, Regina SO         
 
                             BEK2 - Bethany (Kan.)                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Davis, Kaitlyn - Female  SR
      #40 Women High Jump                       5th      1.72m         
 
                             BEIN - Bethel (Ind.)                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Byl, Arielle - Female  JR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  13th    4:00.40         
  2. Carr, Kate - Female  SR
      #38 Women Pole Vault                      1st      3.71m         
  3. Corsbie, Christina - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  22nd    9:47.18         
  4. DuBois, Mellissa - Female  SO
      #39 Women Long Jump                      22nd      5.47m         
  5. Dudley, Lauren - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  22nd    9:47.18         
  6. Fisher, Meagan - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)  13th    4:00.40         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  22nd    9:47.18         
  7. Grace, Whitney - Female  SO
      #38 Women Pole Vault                     14th      3.48m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  13th    4:00.40         
  8. Green, Cinnamin - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       10th     13.82m         
      #41 Women Weight Throw                   11th     16.99m         
  9. Newsome-Gunn, Avante - Female  JR
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         13th      25.58         
      #39 Women Long Jump                       7th      5.69m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  13th    4:00.40         
 10. Reinhard, Jamie - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  22nd    9:47.18         
 11. Spence, Ashley - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  13th    4:00.40         
 12. Tepper, Taylor - Female  SO
      #38 Women Pole Vault                     14th      3.48m         
 13. Zeilenga, Kristen - Female  JR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       23rd       9.15         
 14. Zimmerly, Jeslyn - Female  SO
      #38 Women Pole Vault                      6th      3.56m         
===============================================================================
  1. Bethel (Ind.) 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      13th    4:00.40         
        Spence, Ashley FR         Grace, Whitney SO        
        Newsome-Gunn, Avante JR   Byl, Arielle JR          
        Fisher, Meagan FR                                  
  2. Bethel (Ind.) 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      22nd    9:47.18         
        Corsbie, Christina SR     Dudley, Lauren SR        
        Fisher, Meagan FR         Reinhard, Jamie SO       
 
                             BETN - Bethel (Tenn.)                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Wallace, Reneisha - Female  JR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         29th      59.81         
 
                                 BIOL - Biola                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bell, Kathleen - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  21st    4:03.73         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)  21st    9:45.94         
      #35 Women Distance Medley Prelims (7)     7th   12:21.63         
  2. Dawson, Lyndee - Female  FR
      #29 Women 1 Mile Run                      9th    5:06.41         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)  21st    4:03.73         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  21st    9:45.94         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)     7th   12:21.63         
  3. Falkenstein, Nicole - Female  SO
      #38 Women Pole Vault                      8th      3.53m         
  4. Gasner, Anika - Female  SO
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims          4th    2:57.80         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (7)  21st    4:03.73         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  21st    9:45.94         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)     7th   12:21.63         
  5. Hoverson, Alicia - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  21st    4:03.73         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  21st    9:45.94         
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)     7th   12:21.63         
  6. McCahon, Taylor - Female  SR
      #38 Women Pole Vault                     10th      3.50m         
  7. Ranson, Megan - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  21st    4:03.73         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (7)  21st    9:45.94         
      #35 Women Distance Medley Prelims (8)     7th   12:21.63         
  8. Sciarra, Alexandra - Female  JR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims           5th    2:15.88         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (8)  21st    4:03.73         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  21st    9:45.94         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)     7th   12:21.63         
  9. Smiley, Kate - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)  21st    4:03.73         
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)     7th   12:21.63         
 10. Smith, Bethany - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  21st    4:03.73         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (8)  21st    9:45.94         
 11. Soholt, Carrie - Female  JR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         12th   18:01.82         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  21st    9:45.94         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)     7th   12:21.63         
===============================================================================
  1. Biola 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      21st    4:03.73         
        Ranson, Megan FR          Smith, Bethany SO        
        Bell, Kathleen FR         Hoverson, Alicia SO      
        Smiley, Kate SO           Dawson, Lyndee FR        
        Gasner, Anika SO          Sciarra, Alexandra JR    
  2. Biola 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      21st    9:45.94         
        Dawson, Lyndee FR         Sciarra, Alexandra JR    
        Gasner, Anika SO          Soholt, Carrie JR        
        Hoverson, Alicia SO       Bell, Kathleen FR        
        Ranson, Megan FR          Smith, Bethany SO        
  3. Biola 
      #35 Women Distance Medley Prelims         7th   12:21.63         
        Gasner, Anika SO          Smiley, Kate SO          
        Sciarra, Alexandra JR     Dawson, Lyndee FR        
        Soholt, Carrie JR         Hoverson, Alicia SO      
        Bell, Kathleen FR         Ranson, Megan FR         
 
                             BREW - Brewton-Parker                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Brinson, Jonina - Female  FR
      #36 Women Triple Jump                    24th     11.17m         
 
                              BRIA - Briar Cliff                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. DeLong, Bethany - Female  JR
      #39 Women Long Jump                      11th      5.62m         
  2. Donnelly, Tascha - Female  SO
      #36 Women Triple Jump                    27th     10.98m         
  3. Shymkewicz, Allison - Female  FR
      #37 Women Shot Put                       25th     12.98m         
  4. Specht, Jayna - Female  SR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims          16th    1:38.27         
 
                           CSSM - Cal St. San Marcos                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bouvatte, Kate - Female  SO
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims          3rd   10:10.89         
      #35 Women Distance Medley Prelims (7)    11th   12:24.87         
  2. Cruz, Michelle - Female  SR
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    11th   12:24.87         
  3. Gibas, Brianna - Female  SR
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    11th   12:24.87         
  4. Hollie, Brittany - Female  JR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       15th       8.96         
      #35 Women Distance Medley Prelims (8)    11th   12:24.87         
  5. Kuzminski, Charlotte - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)    11th   12:24.87         
  6. Lane, Cristen - Female  FR
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)    11th   12:24.87         
  7. Swanson, Heidi - Female  SR
      #29 Women 1 Mile Run                      4th    5:01.94         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    11th   12:24.87         
  8. Thompson, Kelly - Female  SR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims          1st    9:52.72         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    11th   12:24.87         
===============================================================================
  1. Cal St. San Marcos 
      #35 Women Distance Medley Prelims        11th   12:24.87         
        Swanson, Heidi SR         Gibas, Brianna SR        
        Cruz, Michelle SR         Thompson, Kelly SR       
        Lane, Cristen FR          Kuzminski, Charlotte SO  
        Bouvatte, Kate SO         Hollie, Brittany JR      
 
                             CAKY - Campbellsville                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Harris, Christiana - Female  SO
      #36 Women Triple Jump                    28th     10.95m         
 
                            CARD - Cardinal Stritch                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Head, Amanda - Female  FR
      #37 Women Shot Put                       30th     12.78m         
 
                                CAR1 - Carroll                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Arneson, Marisa - Female  SR
      #38 Women Pole Vault                     10th      3.50m         
  2. Barth, Kara - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  15th    4:01.03         
  3. Cundith, Terah - Female  FR
      #38 Women Pole Vault                     10th      3.50m         
  4. Davey, Nicole - Female  SR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         25th      59.35         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  15th    4:01.03         
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)     4th   12:18.33         
  5. Esposito, Leah - Female  FR
      #29 Women 1 Mile Run                     18th    5:11.55         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  18th    9:43.06         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)     4th   12:18.33         
  6. Fey, Madeleine - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  18th    9:43.06         
  7. Grossman, Rhianna - Female  JR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims          2nd   10:07.53         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)  18th    9:43.06         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)     4th   12:18.33         
  8. Hafner, Hannah - Female  JR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         14th   18:08.57         
  9. Howell, Latecia - Female  JR
      #39 Women Long Jump                      22nd      5.47m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)  15th    4:01.03         
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)     4th   12:18.33         
 10. Knoll, Mallery - Female  JR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         21st      59.08         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  15th    4:01.03         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (7)  18th    9:43.06         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)     4th   12:18.33         
 11. Medeiros, Ashley - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       19th     13.43m         
 12. Mullaney, Megan - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  18th    9:43.06         
      #35 Women Distance Medley Prelims (8)     4th   12:18.33         
 13. Mulligan, Kathleen - Female  JR
      #36 Women Triple Jump                     8th     11.60m         
 14. Pfarr, Demi - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  18th    9:43.06         
      #35 Women Distance Medley Prelims (7)     4th   12:18.33         
 15. Sanchez, Marisa - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  15th    4:01.03         
 16. Torres, Sandy - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)  15th    4:01.03         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  18th    9:43.06         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)     4th   12:18.33         
 17. Wood, Olivia - Female  FR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         23rd   18:20.92         
===============================================================================
  1. Carroll 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      15th    4:01.03         
        Knoll, Mallery JR         Davey, Nicole SR         
        Sanchez, Marisa FR        Barth, Kara FR           
        Torres, Sandy SO          Howell, Latecia JR       
  2. Carroll 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      18th    9:43.06         
        Torres, Sandy SO          Pfarr, Demi FR           
        Mullaney, Megan FR        Esposito, Leah FR        
        Fey, Madeleine SO         Grossman, Rhianna JR     
        Knoll, Mallery JR                                  
  3. Carroll 
      #35 Women Distance Medley Prelims         4th   12:18.33         
        Esposito, Leah FR         Howell, Latecia JR       
        Torres, Sandy SO          Grossman, Rhianna JR     
        Knoll, Mallery JR         Davey, Nicole SR         
        Pfarr, Demi FR            Mullaney, Megan FR       
 
                           CEMO - Central Methodist                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Loeffler, Kaitlyn - Female  JR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk           15th   16:40.30         
 
                                 CLIA - Clarke                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bushkofsky, Krista - Female  FR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       27th       9.27         
  2. Demmer, Brittany - Female  SR
      #41 Women Weight Throw                   16th     16.60m         
  3. Francois, Samantha - Female  JR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  20th    4:03.63         
  4. Kasiurak, Stephanie - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)  20th    4:03.63         
  5. Lehmkuhl, Megan - Female  JR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  20th    4:03.63         
  6. Nichols, Myra - Female  JR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  20th    4:03.63         
  7. Their, Austyn - Female  SO
      #27 Women 800 Meter Run Prelims          15th    2:18.30         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  20th    4:03.63         
===============================================================================
  1. Clarke 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      20th    4:03.63         
        Francois, Samantha JR     Nichols, Myra JR         
        Their, Austyn SO          Lehmkuhl, Megan JR       
        Kasiurak, Stephanie SO                             
 
                            COLL - College of Idaho                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Beame, Brittany - Female  JR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)  17th    4:01.12         
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)     1st   11:51.50         
  2. DeGrange, Nichole - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  17th    4:01.12         
      #35 Women Distance Medley Prelims (8)     1st   11:51.50         
  3. Engelhardt, Jordan - Female  SR
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims          9th    3:01.31         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  17th    4:01.12         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)     1st   11:51.50         
  4. Holt, Hillary - Female  SR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims           2nd    2:13.95         
      #29 Women 1 Mile Run                      1st    4:37.96         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  17th    4:01.12         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)     1st   11:51.50         
  5. Hurd, Jasmine - Female  SR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       10th       8.90         
      #42 Women Indoor Pentathlon              15th       3132         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  17th    4:01.12         
      #35 Women Distance Medley Prelims (7)     1st   11:51.50         
  6. Johnson, Sarah - Female  SR
      #29 Women 1 Mile Run                      8th    5:04.64         
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims          7th   10:16.04         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (7)  17th    4:01.12         
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)     1st   11:51.50         
  7. Klopfenstein, Lila - Female  FR
      #29 Women 1 Mile Run                      6th    5:03.99         
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims          4th   10:11.70         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)     1st   11:51.50         
  8. Klopfenstein, Sora - Female  SR
      #29 Women 1 Mile Run                     17th    5:10.86         
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims          2nd   17:30.37         
  9. Lentz, Hannah - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (8)  17th    4:01.12         
 10. Thomas, Tiana - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)  17th    4:01.12         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)     1st   11:51.50         
===============================================================================
  1. College of Idaho 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      17th    4:01.12         
        DeGrange, Nichole SO      Engelhardt, Jordan SR    
        Holt, Hillary SR          Hurd, Jasmine SR         
        Beame, Brittany JR        Thomas, Tiana SO         
        Johnson, Sarah SR         Lentz, Hannah SO         
  2. College of Idaho 
      #35 Women Distance Medley Prelims         1st   11:51.50         
        Klopfenstein, Lila FR     Johnson, Sarah SR        
        Engelhardt, Jordan SR     Holt, Hillary SR         
        Thomas, Tiana SO          Beame, Brittany JR       
        Hurd, Jasmine SR          DeGrange, Nichole SO     
 
                            COL1 - Columbia College                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Collins, Julia - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  26th    9:50.78         
  2. Fader, Riley - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  26th    9:50.78         
  3. Martin, Lindsey - Female  SO
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         13th   18:05.40         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  26th    9:50.78         
  4. Montgomery, Julia - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  26th    9:50.78         
  5. Noble, Maggie - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)  26th    9:50.78         
  6. Shultz, Emily - Female  SO
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         25th   18:28.24         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  26th    9:50.78         
===============================================================================
  1. Columbia College 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      26th    9:50.78         
        Montgomery, Julia SO      Fader, Riley FR          
        Shultz, Emily SO          Martin, Lindsey SO       
        Collins, Julia SO         Noble, Maggie FR         
 
                            COCA - Concordia (Cal.)                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bell, Ashley - Female  SO
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims          9th   17:54.08         
  2. Conde, Arielly - Female  SR
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims          3rd    2:55.72         
 
                            CONE - Concordia (Neb.)                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Brockhaus, Breanna - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (7)  11th    9:37.93         
  2. Coley, Stephanie - Female  SO
      #37 Women Shot Put                        5th     14.30m         
      #41 Women Weight Throw                    9th     17.37m         
  3. Crouse, Jamie - Female  SR
      #37 Women Shot Put                       23rd     13.15m         
      #41 Women Weight Throw                    2nd     18.47m         
  4. Erdmann, Brittany - Female  JR
      #37 Women Shot Put                        8th     13.95m         
  5. Gross, Rianne - Female  JR
      #38 Women Pole Vault                     14th      3.48m         
  6. Hayes, Montana - Female  JR
      #42 Women Indoor Pentathlon              12th       3145         
  7. Kortze, Sarah - Female  SR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims          6th   17:38.82         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  11th    9:37.93         
  8. Pomerenke, Lydia - Female  SR
      #42 Women Indoor Pentathlon               7th       3362         
  9. Robb, Kali - Female  FR
      #37 Women Shot Put                       13th     13.55m         
      #41 Women Weight Throw                   19th     16.40m         
 10. Schroeder, Erika - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  11th    9:37.93         
 11. Shoup, Katelyn - Female  SO
      #36 Women Triple Jump                    22nd     11.18m         
 12. Simmons, Sara - Female  SO
      #42 Women Indoor Pentathlon              12th       3145         
 13. Starks, Cassandra - Female  JR
      #38 Women Pole Vault                     14th      3.48m         
 14. Steinbacher, Angela - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)  11th    9:37.93         
 15. Vlasin, Marti - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  11th    9:37.93         
 16. Williams, Jenean - Female  SR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims          14th    2:18.25         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  11th    9:37.93         
 17. Williams, Renee - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (8)  11th    9:37.93         
 18. Wood, Kimberly - Female  SO
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims          8th    2:59.70         
      #29 Women 1 Mile Run                     15th    5:09.99         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  11th    9:37.93         
 19. Yelden, Shelby - Female  JR
      #38 Women Pole Vault                     14th      3.48m         
===============================================================================
  1. Concordia (Neb.) 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      11th    9:37.93         
        Williams, Jenean SR       Vlasin, Marti FR         
        Schroeder, Erika JR       Wood, Kimberly SO        
        Kortze, Sarah SR          Steinbacher, Angela FR   
        Brockhaus, Breanna SO     Williams, Renee SO       
 
                            COOR - Concordia (Ore.)                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Collmer, Christa - Female  FR
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)     9th   12:23.49         
  2. Elliott, Mikel - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)     9th   12:23.49         
  3. Keane, Brianna - Female  FR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims          10th    2:17.43         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)     9th   12:23.49         
  4. Scoles, Molly - Female  FR
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)     9th   12:23.49         
  5. Whybark, Sarah - Female  JR
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)     9th   12:23.49         
===============================================================================
  1. Concordia (Ore.) 
      #35 Women Distance Medley Prelims         9th   12:23.49         
        Collmer, Christa FR       Scoles, Molly FR         
        Keane, Brianna FR         Whybark, Sarah JR        
        Elliott, Mikel SO                                  
 
                              COM3 - Cornerstone                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bronkema, Kaitlyn - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)   8th    3:58.16         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  14th    9:38.36         
  2. Carew, Kaylee - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  14th    9:38.36         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    10th   12:24.21         
  3. Coryell, Cathy - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  14th    9:38.36         
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    10th   12:24.21         
  4. Green, Brittany - Female  JR
      #39 Women Long Jump                       2nd      6.04m         
      #40 Women High Jump                       4th      1.73m         
      #42 Women Indoor Pentathlon               2nd       3671         
  5. Griffiths, Brianna - Female  JR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk            8th   15:33.71         
  6. Hampton, Larissa - Female  JR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)   8th    3:58.16         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    10th   12:24.21         
  7. Hulst, Trinity - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  14th    9:38.36         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    10th   12:24.21         
  8. Lawrence, Monica - Female  SR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk            5th   15:01.94         
  9. Lipa, Lindsay - Female  JR
      #36 Women Triple Jump                    11th     11.42m         
      #39 Women Long Jump                       6th      5.73m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)   8th    3:58.16         
 10. Louisignau, Jill - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  14th    9:38.36         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)    10th   12:24.21         
 11. Manlan, Melissa - Female  SO
      #32 Women 3000 Meter Race Walk           18th   16:55.64         
 12. Odegard, Tess - Female  FR
      #40 Women High Jump                       2nd      1.76m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)   8th    3:58.16         
 13. Oosterhouse, Julie - Female  JR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims           1st    2:12.46         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)   8th    3:58.16         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)  14th    9:38.36         
 14. Ovokaitys, Kayla - Female  SO
      #32 Women 3000 Meter Race Walk           12th   16:05.43         
 15. Reams, Gabby - Female  FR
      #38 Women Pole Vault                     14th      3.48m         
 16. Russell, Haley - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       26th     12.88m         
      #41 Women Weight Throw                   21st     16.19m         
 17. Sayers, Lyndee - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)   8th    3:58.16         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (7)  14th    9:38.36         
 18. Skinner, Rachel - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (7)   8th    3:58.16         
 19. Souza, Anita - Female  JR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims        3rd       8.71         
      #42 Women Indoor Pentathlon               3rd       3553         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (8)   8th    3:58.16         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (8)  14th    9:38.36         
===============================================================================
  1. Cornerstone 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims       8th    3:58.16         
        Bronkema, Kaitlyn SO      Hampton, Larissa JR      
        Lipa, Lindsay JR          Odegard, Tess FR         
        Oosterhouse, Julie JR     Sayers, Lyndee SO        
        Skinner, Rachel FR        Souza, Anita JR          
  2. Cornerstone 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      14th    9:38.36         
        Bronkema, Kaitlyn SO      Carew, Kaylee JR         
        Coryell, Cathy FR         Hulst, Trinity SO        
        Louisignau, Jill SR       Oosterhouse, Julie JR    
        Sayers, Lyndee SO         Souza, Anita JR          
  3. Cornerstone 
      #35 Women Distance Medley Prelims        10th   12:24.21         
        Carew, Kaylee JR          Coryell, Cathy FR        
        Hampton, Larissa JR       Hulst, Trinity SO        
        Louisignau, Jill SR                                
 
                              CUKY - Cumberlands                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Hoop, Danielle - Female  JR
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims          6th    2:58.85         
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims          7th   17:39.88         
  2. Mascotti, Darcy - Female  SR
      #29 Women 1 Mile Run                      3rd    5:00.65         
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims          6th   10:15.39         
 
                            DASD - Dakota Wesleyan                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Court-Menendez, Nicole - Female  SO
      #32 Women 3000 Meter Race Walk           10th   15:56.97         
 
                               DAVE - Davenport                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Baron, Stacey - Female  SR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims          18th    2:19.87         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)   7th    9:31.64         
  2. Frantz, Jessie - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)   7th    9:31.64         
  3. Homfeld, Tara - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)   7th    9:31.64         
  4. Jerrils, Rachel - Female  SR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims          14th    1:37.76         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)   7th    9:31.64         
  5. Vanderbaan, Kelsee - Female  SR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims           9th    2:17.26         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)   7th    9:31.64         
  6. Veneklase, Alli - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)   7th    9:31.64         
===============================================================================
  1. Davenport 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims       7th    9:31.64         
        Vanderbaan, Kelsee SR     Baron, Stacey SR         
        Veneklase, Alli JR        Jerrils, Rachel SR       
        Homfeld, Tara SO          Frantz, Jessie FR        
 
                             DIND - Dickinson St.                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Schaper, Hailey - Female  SR
      #40 Women High Jump                      15th      1.65m         
  2. Young, Brittany - Female  SR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims           8th    2:17.07         
 
                                 DOAN - Doane                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Baird, Lauren - Female  SR
      #39 Women Long Jump                      18th      5.50m         
  2. Blank, Karissa - Female  JR
      #36 Women Triple Jump                    15th     11.27m         
      #42 Women Indoor Pentathlon               6th       3365         
  3. Bramhall, Rachel - Female  FR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       17th       9.01         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)   4th    3:53.33         
  4. Brannagan, Kalyn - Female  FR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       21st       9.11         
  5. DeVries, Erin - Female  JR
      #39 Women Long Jump                      27th      5.40m         
      #40 Women High Jump                      15th      1.65m         
      #42 Women Indoor Pentathlon               4th       3437         
  6. DeWispelare, Marissa - Female  FR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims         13th   10:29.90         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  15th    9:39.55         
  7. Farquharson, Sandrae - Female  SO
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims          6th      24.98         
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims          4th      56.24         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)   4th    3:53.33         
  8. Gokie, Kylie - Female  FR
      #42 Women Indoor Pentathlon               9th       3259         
  9. Henry, Carly - Female  JR
      #37 Women Shot Put                        3rd     14.69m         
      #41 Women Weight Throw                    6th     17.63m         
 10. Holtmeier, Sydney - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)   4th    3:53.33         
 11. Johnson, Riley - Female  SO
      #37 Women Shot Put                       17th     13.46m         
      #41 Women Weight Throw                   17th     16.50m         
 12. Klein, Erin - Female  SR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)   4th    3:53.33         
 13. McDowell, Alyssa - Female  SR
      #40 Women High Jump                      22nd      1.64m         
 14. Moore, Marissa - Female  SO
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims         12th    3:01.90         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  15th    9:39.55         
 15. Schutt, Casarah - Female  JR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims          11th    1:37.42         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  15th    9:39.55         
 16. Sughroue, Jessa - Female  JR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims           4th    2:15.79         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  15th    9:39.55         
 17. Vogt, Jessica - Female  JR
      #37 Women Shot Put                        4th     14.64m         
 18. Wright, Lacey - Female  SR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims           9th    1:37.06         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)   4th    3:53.33         
===============================================================================
  1. Doane 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims       4th    3:53.33         
        Bramhall, Rachel FR       Holtmeier, Sydney SO     
        Wright, Lacey SR          Farquharson, Sandrae SO  
        Klein, Erin SR                                     
  2. Doane 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      15th    9:39.55         
        Schutt, Casarah JR        DeWispelare, Marissa FR  
        Moore, Marissa SO         Sughroue, Jessa JR       
 
                                 DORD - Dordt                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bonnema, Katie - Female  SR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims           5th    1:34.99         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)   3rd    9:27.51         
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)     3rd   12:17.57         
  2. Broersma, Marisa - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (8)   3rd    9:27.51         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)     3rd   12:17.57         
  3. Byl, Kayla - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)   3rd    9:27.51         
      #35 Women Distance Medley Prelims (7)     3rd   12:17.57         
  4. De Vries, Abby - Female  JR
      #29 Women 1 Mile Run                     19th    5:11.56         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)   3rd    9:27.51         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)     3rd   12:17.57         
  5. Heidema, Christy - Female  SR
      #36 Women Triple Jump                    17th     11.26m         
  6. Koerner, Lillie - Female  JR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims          17th    2:18.59         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)   3rd    9:27.51         
      #35 Women Distance Medley Prelims (8)     3rd   12:17.57         
  7. Lewis, Kelsey - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)   3rd    9:27.51         
  8. Opp, Lauren - Female  JR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         18th   18:16.53         
  9. Van Zee, Justine - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)   3rd    9:27.51         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)     3rd   12:17.57         
 10. Visscher, Jordyn - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (7)   3rd    9:27.51         
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)     3rd   12:17.57         
 11. Wilgenburg, Siera - Female  SO
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         26th      59.55         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)     3rd   12:17.57         
===============================================================================
  1. Dordt 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims       3rd    9:27.51         
        Bonnema, Katie SR         Byl, Kayla SO            
        Koerner, Lillie JR        Lewis, Kelsey FR         
        Van Zee, Justine FR       De Vries, Abby JR        
        Visscher, Jordyn FR       Broersma, Marisa SO      
  2. Dordt 
      #35 Women Distance Medley Prelims         3rd   12:17.57         
        De Vries, Abby JR         Visscher, Jordyn FR      
        Broersma, Marisa SO       Van Zee, Justine FR      
        Wilgenburg, Siera SO      Bonnema, Katie SR        
        Byl, Kayla SO             Koerner, Lillie JR       
 
                             EAOR - Eastern Oregon                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Booth, Kadie - Female  SR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         20th      58.85         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  11th    3:58.95         
  2. Current, Kendall - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (7)  11th    3:58.95         
  3. Fagen, Talitha - Female  SO
      #38 Women Pole Vault                      2nd      3.70m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)  11th    3:58.95         
  4. McBride, Harley - Female  FR
      #40 Women High Jump                       9th      1.68m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)  11th    3:58.95         
  5. McGee-Woolbright, Carlondra - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  11th    3:58.95         
  6. Olivo, Irene - Female  JR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims          17th    1:38.52         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  11th    3:58.95         
  7. Sullivan, Megan - Female  SO
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         23rd      59.26         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  11th    3:58.95         
===============================================================================
  1. Eastern Oregon 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      11th    3:58.95         
        Sullivan, Megan SO        Olivo, Irene JR          
        McGee-Woolbright, Carlond Booth, Kadie SR          
        McBride, Harley FR        Fagen, Talitha SO        
        Current, Kendall FR                                
 
                              EMBR - Embry-Riddle                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Dixon, Kandice - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  14th    4:00.94         
  2. Green-Anderson, Halle - Female  SO
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          20th       7.83         
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       11th       8.92         
      #39 Women Long Jump                       5th      5.82m         
  3. Kendrick, Kristina - Female  SR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         22nd      59.09         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  14th    4:00.94         
  4. Levine, Marina - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  14th    4:00.94         
  5. Moscoso, Maite - Female  FR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk            3rd   14:51.60         
  6. Staker, Ellie - Female  JR
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims          2nd    2:54.32         
      #29 Women 1 Mile Run                      2nd    4:57.67         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  14th    4:00.94         
  7. Woodard, Reta - Female  SR
      #41 Women Weight Throw                    3rd     18.21m         
===============================================================================
  1. Embry-Riddle 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      14th    4:00.94         
        Dixon, Kandice SO         Staker, Ellie JR         
        Kendrick, Kristina SR     Levine, Marina FR        
 
                                FRIE - Friends                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Keck, Kaitlyn - Female  SO
      #36 Women Triple Jump                    29th     10.93m         
  2. Renken, Rachel - Female  SR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims         14th   10:30.09         
  3. Vailas, Angeline - Female  FR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims           9th       7.69         
 
                                 GOSH - Goshen                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Dunn, Abby - Female  SO
      #32 Women 3000 Meter Race Walk            6th   15:08.11         
  2. Gray, Kayla - Female  FR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk           16th   16:45.82         
  3. Moyer, Michelle - Female  JR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk           19th   17:05.38         
 
                               GRIA - Graceland                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Byrd, Alisha - Female  FR
      #36 Women Triple Jump                    29th     10.93m         
  2. Ruckman, Sara - Female  SO
      #27 Women 800 Meter Run Prelims           3rd    2:15.36         
  3. Thomas, Shannon - Female  SO
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         31st      59.89         
 
                               GRAN - Grand View                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Albert, Lindsay - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)   9th    3:58.25         
  2. Ayers, Dede - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)   9th    3:58.25         
  3. Carden, Kelley - Female  FR
      #40 Women High Jump                      15th      1.65m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)   9th    3:58.25         
  4. Duax, Ragan - Female  SO
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         27th      59.68         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)   9th    3:58.25         
  5. Frank, Colleen - Female  SR
      #41 Women Weight Throw                   13th     16.80m         
  6. Jones, Amber - Female  SO
      #41 Women Weight Throw                   22nd     16.11m         
  7. Krebs, Jena - Female  SO
      #41 Women Weight Throw                   12th     16.96m         
  8. Nielsen, Jasmine - Female  JR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)   9th    3:58.25         
  9. Stouffer, Hannah - Female  FR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         19th      58.82         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)   9th    3:58.25         
 10. Veiock, Val - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       11th     13.71m         
      #41 Women Weight Throw                   14th     16.75m         
===============================================================================
  1. Grand View 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims       9th    3:58.25         
        Stouffer, Hannah FR       Duax, Ragan SO           
        Ayers, Dede SO            Nielsen, Jasmine JR      
        Albert, Lindsay FR        Carden, Kelley FR        
 
                           HANN - Hannibal-LaGrange                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Garwood, Kristen - Female  SO
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         10th   17:54.60         
  2. Newton, Breanna - Female  SR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims          5th   10:13.78         
 
                                HAST - Hastings                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Dahlke, Kalynn - Female  FR
      #40 Women High Jump                      13th      1.66m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)  18th    4:01.49         
  2. Gaspers, Audrey - Female  SR
      #42 Women Indoor Pentathlon              14th       3136         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  18th    4:01.49         
  3. Gowen, McKayla - Female  JR
      #41 Women Weight Throw                   20th     16.32m         
  4. Johnson, Ali - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)  18th    4:01.49         
  5. Leichleiter, Michelle - Female  JR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          13th       7.75         
      #38 Women Pole Vault                      4th      3.63m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  18th    4:01.49         
  6. Maag, Jennifer - Female  JR
      #37 Women Shot Put                        2nd     14.94m         
      #41 Women Weight Throw                    4th     17.72m         
  7. Megenhardt, Anna - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (7)  18th    4:01.49         
  8. Mills, Courtney - Female  SO
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         16th      25.71         
      #36 Women Triple Jump                     2nd     12.29m         
      #39 Women Long Jump                       9th      5.66m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  18th    4:01.49         
  9. Parnell, Porche - Female  JR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         15th      58.35         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  18th    4:01.49         
 10. Shomaker, Lauren - Female  JR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims          8th   17:41.99         
===============================================================================
  1. Hastings 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      18th    4:01.49         
        Leichleiter, Michelle JR  Gaspers, Audrey SR       
        Mills, Courtney SO        Parnell, Porche JR       
        Johnson, Ali FR           Dahlke, Kalynn FR        
        Megenhardt, Anna FR                                
 
                               HUIN - Huntington                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Sparks, Christine - Female  FR
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims         13th    3:02.37         
 
                              INI2 - Indiana Tech                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Armbrister, Shayne - Female  JR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims           7th    1:36.95         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)   1st    3:44.21         
  2. Bowie, Darice - Female  JR
      #36 Women Triple Jump                     1st     12.56m         
  3. Brooks, Chloe - Female  SR
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims          6th      24.98         
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims          2nd      55.63         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)   1st    3:44.21         
  4. Condron, Laura - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)   5th    9:30.99         
  5. Conger, Brenna - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)   5th    9:30.99         
  6. Cooper, Tia - Female  SO
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims           3rd       7.52         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         15th      25.66         
  7. Cooper, Tyra - Female  SO
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         12th      25.56         
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         11th      57.91         
  8. Dixon, Zalika - Female  SR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims        5th       8.83         
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims          5th      56.35         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)   1st    3:44.21         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)   5th    9:30.99         
  9. Flake, Kirsten - Female  JR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims          3rd      55.93         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)   1st    3:44.21         
 10. Ford, Andrea - Female  JR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims        5th       8.83         
 11. France, Shayla - Female  JR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims           8th       7.66         
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims        2nd       8.59         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims          3rd      24.55         
 12. Gaines, Cherie - Female  JR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims           6th    2:16.47         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)   5th    9:30.99         
 13. Hosey, Justice - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)   5th    9:30.99         
 14. Jones, Mashea - Female  FR
      #36 Women Triple Jump                    13th     11.30m         
      #39 Women Long Jump                      28th      5.39m         
 15. Lamb, Becca - Female  SR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         11th   17:56.70         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)   5th    9:30.99         
 16. Lawson, Courtney - Female  FR
      #36 Women Triple Jump                     5th     11.82m         
 17. Meredyk, Taylor - Female  JR
      #38 Women Pole Vault                      8th      3.53m         
 18. Murray, Stacia - Female  SR
      #36 Women Triple Jump                     3rd     11.99m         
      #39 Women Long Jump                      14th      5.58m         
 19. Pannell, Lauren - Female  FR
      #40 Women High Jump                      15th      1.65m         
 20. Perry, Brittnee - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (7)   1st    3:44.21         
 21. Rashid, Malika - Female  SO
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims           5th       7.55         
      #39 Women Long Jump                      12th      5.61m         
 22. Smith, Austina - Female  JR
      #40 Women High Jump                      22nd      1.64m         
 23. Smith, Chauntiel - Female  JR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         11th      57.91         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)   1st    3:44.21         
 24. Thomas, Jewel - Female  JR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims           5th       7.55         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims          8th      25.14         
 25. Thompson, Patricia - Female  FR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          13th       7.75         
 26. Waheed, Mariama - Female  JR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims        8th       8.88         
 27. Watley, Ashley - Female  JR
      #39 Women Long Jump                       3rd      6.03m         
 28. Watt, Emaryne - Female  SR
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         11th      25.53         
      #39 Women Long Jump                      13th      5.60m         
 29. Wilson, April - Female  FR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         10th      57.60         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)   1st    3:44.21         
 30. Woods, Brianna - Female  FR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims           3rd       7.52         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims          1st      24.41         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (8)   1st    3:44.21         
===============================================================================
  1. Indiana Tech 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims       1st    3:44.21         
        Armbrister, Shayne JR     Dixon, Zalika SR         
        Brooks, Chloe SR          Flake, Kirsten JR        
        Wilson, April FR          Smith, Chauntiel JR      
        Perry, Brittnee FR        Woods, Brianna FR        
  2. Indiana Tech 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims       5th    9:30.99         
        Lamb, Becca SR            Conger, Brenna SO        
        Condron, Laura JR         Gaines, Cherie JR        
        Hosey, Justice FR         Dixon, Zalika SR         
 
                            INI3 - Indiana Wesleyan                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bantz, Emily - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  16th    4:01.07         
  2. Benware, Talia - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  16th    4:01.07         
  3. Ewert, Kayla - Female  SR
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)     6th   12:20.71         
  4. Gaesser, Angel - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)   6th    9:31.52         
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)     6th   12:20.71         
  5. Hamilton, Lauren - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)   6th    9:31.52         
  6. Hofer, Jordan - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)   6th    9:31.52         
  7. Huffman, Tina - Female  SR
      #37 Women Shot Put                       29th     12.80m         
  8. Kamp, Julie - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)     6th   12:20.71         
  9. Leslie, Holli - Female  SO
      #36 Women Triple Jump                    17th     11.26m         
 10. McBeath, Sarah - Female  FR
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)     6th   12:20.71         
 11. Miller, Allix - Female  JR
      #39 Women Long Jump                      19th      5.49m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  16th    4:01.07         
 12. Schultz, Christy - Female  FR
      #39 Women Long Jump                       7th      5.69m         
 13. Trevithick, Allison - Female  SO
      #40 Women High Jump                       8th      1.69m         
 14. Wharton, Isabel - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)   6th    9:31.52         
 15. Williams, Hannah - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  16th    4:01.07         
===============================================================================
  1. Indiana Wesleyan 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      16th    4:01.07         
        Williams, Hannah FR       Bantz, Emily FR          
        Benware, Talia SO         Miller, Allix JR         
  2. Indiana Wesleyan 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims       6th    9:31.52         
        Gaesser, Angel SO         Hamilton, Lauren FR      
        Hofer, Jordan SR          Wharton, Isabel SO       
  3. Indiana Wesleyan 
      #35 Women Distance Medley Prelims         6th   12:20.71         
        Ewert, Kayla SR           Gaesser, Angel SO        
        Kamp, Julie SO            McBeath, Sarah FR        
 
                               JAME - Jamestown                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Brown, Taylor - Female  JR
      #40 Women High Jump                      24th      1.63m         
  2. Glass, Michelle - Female  JR
      #40 Women High Jump                      26th      1.62m         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)   4th    9:30.49         
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)    17th   12:36.41         
  3. Goff, Samantha - Female  SO
      #29 Women 1 Mile Run                     14th    5:09.98         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)   4th    9:30.49         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    17th   12:36.41         
  4. Grooters, Brooke - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)   4th    9:30.49         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)    17th   12:36.41         
  5. Jackson, Tiffany - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)   4th    9:30.49         
      #35 Women Distance Medley Prelims (7)    17th   12:36.41         
  6. Lysne, Christa - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)   4th    9:30.49         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    17th   12:36.41         
  7. Reyes, Aleona - Female  JR
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims         10th    3:01.42         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)   4th    9:30.49         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    17th   12:36.41         
  8. Schumacher, Kayla - Female  SR
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    17th   12:36.41         
===============================================================================
  1. Jamestown 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims       4th    9:30.49         
        Jackson, Tiffany FR       Grooters, Brooke FR      
        Lysne, Christa FR         Goff, Samantha SO        
        Reyes, Aleona JR          Glass, Michelle JR       
  2. Jamestown 
      #35 Women Distance Medley Prelims        17th   12:36.41         
        Goff, Samantha SO         Schumacher, Kayla SR     
        Lysne, Christa FR         Reyes, Aleona JR         
        Grooters, Brooke FR       Glass, Michelle JR       
        Jackson, Tiffany FR                                
 
                                 JUDS - Judson                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Cavender, Rachel - Female  FR
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)    14th   12:28.55         
  2. Ciochon, Meaghan - Female  SR
      #29 Women 1 Mile Run                     10th    5:07.05         
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    14th   12:28.55         
  3. Esunis, Melissa - Female  SR
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)    14th   12:28.55         
  4. Lindsley, Paige - Female  SR
      #35 Women Distance Medley Prelims (7)    14th   12:28.55         
  5. Miller, Sarah - Female  JR
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    14th   12:28.55         
  6. Nystrom, Gabby - Female  JR
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    14th   12:28.55         
  7. Wagner, Jordan - Female  SO
      #27 Women 800 Meter Run Prelims          11th    2:17.58         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    14th   12:28.55         
===============================================================================
  1. Judson 
      #35 Women Distance Medley Prelims        14th   12:28.55         
        Wagner, Jordan SO         Ciochon, Meaghan SR      
        Nystrom, Gabby JR         Miller, Sarah JR         
        Cavender, Rachel FR       Esunis, Melissa SR       
        Lindsley, Paige SR                                 
 
                            KSWE - Kansas Wesleyan                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Lenard, Keara - Female  FR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk           17th   16:51.86         
 
                                LANG - Langston                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Howard, T'Ara - Female  FR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          12th       7.73         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)   6th    3:57.49         
  2. Johnson, Darion - Female  SO
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         18th      25.92         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)   6th    3:57.49         
  3. Rudel, Ravenn - Female  SO
      #26 Women 600 Meter Run Prelims           4th    1:34.49         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)   6th    3:57.49         
  4. Scott, Sydney - Female  FR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         14th      58.22         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)   6th    3:57.49         
  5. Sheets, Adrienne - Female  FR
      #36 Women Triple Jump                    33rd     10.90m         
  6. Williams, Darian - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)   6th    3:57.49         
  7. Young, Cameisha - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)   6th    3:57.49         
===============================================================================
  1. Langston 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims       6th    3:57.49         
        Rudel, Ravenn SO          Johnson, Darion SO       
        Scott, Sydney FR          Williams, Darian FR      
        Young, Cameisha FR        Howard, T'Ara FR         
 
                              LEID - Lewis-Clark                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Coleman, Kaytlyn - Female  SO
      #37 Women Shot Put                       14th     13.54m         
      #41 Women Weight Throw                    1st     18.92m         
  2. Cundy, Rachel - Female  FR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims          8th   10:17.55         
  3. Leighton, Chelsey - Female  SR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         22nd   18:20.74         
 
                         LIND - Lindenwood-Belleville                          
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Stanley, Mistiree - Female  SO
      #36 Women Triple Jump                     7th     11.64m         
 
                             LIKY - Lindsey Wilson                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bland, Amanda - Female  JR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk           14th   16:32.78         
  2. Brickson, Reini - Female  SR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk            9th   15:39.02         
  3. Brown, Janice - Female  FR
      #36 Women Triple Jump                    32nd     10.91m         
      #39 Women Long Jump                      29th      5.38m         
  4. Green, Jourdann - Female  SO
      #32 Women 3000 Meter Race Walk           11th   16:00.45         
  5. Stevens, Kimberley - Female  FR
      #36 Women Triple Jump                     9th     11.55m         
 
                             MAI2 - Marian (Ind.)                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Borchelt, Lauren - Female  SR
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    13th   12:27.00         
  2. Crane, Courtney - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    13th   12:27.00         
  3. Dudley, Anna - Female  FR
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)    13th   12:27.00         
  4. Kuntz, Ann - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    13th   12:27.00         
  5. Nichols, Lindsay - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    13th   12:27.00         
===============================================================================
  1. Marian (Ind.) 
      #35 Women Distance Medley Prelims        13th   12:27.00         
        Borchelt, Lauren SR       Nichols, Lindsay SO      
        Crane, Courtney SO        Kuntz, Ann SO            
        Dudley, Anna FR                                    
 
                               MCPK - McPherson                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Barton, Arryana - Female  SR
      #36 Women Triple Jump                     6th     11.66m         
      #37 Women Shot Put                       21st     13.39m         
  2. Bush, Brooke - Female  FR
      #37 Women Shot Put                       26th     12.88m         
  3. Kinnamon, Kaley - Female  FR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          23rd       7.85         
  4. Pleasant, Sharica - Female  SR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          17th       7.80         
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       20th       9.07         
      #42 Women Indoor Pentathlon              16th       3127         
 
                                MIDL - Midland                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Garrison, Samantha - Female  SR
      #38 Women Pole Vault                     14th      3.48m         
  2. Hoesing, Megan - Female  SR
      #37 Women Shot Put                       20th     13.40m         
      #41 Women Weight Throw                   18th     16.41m         
  3. Knight  Papaioannou, Kayla - Female  FR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       29th       9.29         
  4. McPheters, Malika - Female  FR
      #36 Women Triple Jump                    15th     11.27m         
      #39 Women Long Jump                      25th      5.43m         
 
                                MITN - Milligan                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Grindstaff, Lauren - Female  SR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         19th   18:17.67         
  2. Segrave, Hannah - Female  FR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims          13th    2:18.13         
 
                            MIMO - Missouri Baptist                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Alfonzo, Natalia - Female  FR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk            7th   15:13.42         
  2. Barakou, Ioulia - Female  FR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk            2nd   14:42.51         
  3. Josephs, Molly - Female  SO
      #32 Women 3000 Meter Race Walk            4th   14:52.19         
  4. Kiernan, Courtney - Female  FR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk           13th   16:22.24         
  5. Nalty, Ashleigh - Female  SO
      #40 Women High Jump                      24th      1.63m         
  6. Zalba, Mereth - Female  SO
      #32 Women 3000 Meter Race Walk            1st   14:40.79         
 
                            MIM2 - Missouri Valley                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Niemeir, Sarah - Female  JR
      #29 Women 1 Mile Run                     20th    5:11.66         
 
                                MONC - Montreat                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryland, Charnay - Female  JR
      #36 Women Triple Jump                    25th     11.09m         
 
                              MORN - Morningside                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Cooperwood, Neeia - Female  JR
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims          4th      24.81         
      #39 Women Long Jump                       4th      5.94m         
  2. Figge, Tori - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  12th    9:38.00         
  3. Hall, Shelby - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  12th    9:38.00         
  4. Hart, Anna - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  12th    9:38.00         
  5. Petsche, Jen - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  12th    9:38.00         
  6. Pothast, Tori - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  12th    9:38.00         
===============================================================================
  1. Morningside 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      12th    9:38.00         
        Figge, Tori FR            Hall, Shelby SO          
        Pothast, Tori FR          Petsche, Jen SO          
        Hart, Anna SO                                      
 
                              MOSD - Mount Marty                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Davis, Caitlin - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  30th    9:54.58         
  2. Fedor, Sadie - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  30th    9:54.58         
  3. Hudelson, Jordyn - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  30th    9:54.58         
  4. Mayfield, Karen - Female  FR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         28th   18:34.77         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)  30th    9:54.58         
  5. O'Malley, Mandy - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  30th    9:54.58         
  6. Rietveld, Berkley - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  30th    9:54.58         
  7. VanDenBerg, Abbey - Female  JR
      #36 Women Triple Jump                    20th     11.19m         
      #39 Women Long Jump                      24th      5.45m         
===============================================================================
  1. Mount Marty 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      30th    9:54.58         
        Davis, Caitlin FR         Hudelson, Jordyn SO      
        Rietveld, Berkley FR      O'Malley, Mandy FR       
        Fedor, Sadie SO           Mayfield, Karen FR       
 
                              MOIA - Mount Mercy                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanson, Kayla - Female  JR
      #41 Women Weight Throw                   23rd     16.09m         
  2. Mosbach, Liz - Female  SO
      #26 Women 600 Meter Run Prelims          13th    1:37.61         
      #39 Women Long Jump                      15th      5.56m         
 
                              NOWA - Northwest U.                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. McDaniel, Ericka - Female  SO
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         24th      59.27         
 
                          NOIA - Northwestern (Iowa)                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Gildersleeve, Dawn - Female  SR
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims         11th    3:01.86         
  2. Spranger, Lauren - Female  SO
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         17th      58.57         
  3. Stevens, Abigail - Female  SO
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       27th       9.27         
      #42 Women Indoor Pentathlon              11th       3176         
  4. Walhof, Megan - Female  JR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         16th      58.52         
 
                            FLAN - Northwood (Fla.)                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellis, Alexandra - Female  FR
      #40 Women High Jump                      15th      1.65m         
  2. Johnson, Mariah - Female  JR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims        9th       8.89         
      #36 Women Triple Jump                    13th     11.30m         
 
                            NOTX - Northwood (Tex.)                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Abbott, Markie - Female  FR
      #40 Women High Jump                       9th      1.68m         
  2. Wright, Tray - Female  SO
      #26 Women 600 Meter Run Prelims          12th    1:37.58         
 
                            OKLA - Oklahoma Baptist                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Coffey, Amelia - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)   3rd    3:50.58         
  2. Coroiescu, Denise - Female  SO
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       18th       9.05         
  3. Dent, Miranda - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)     2nd   12:00.77         
  4. Fritz, Katelyn - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)     2nd   12:00.77         
  5. Graham, Kelsey - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)   1st    9:24.26         
  6. Grandstaff, Kati - Female  SO
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims          7th    2:59.38         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)   1st    9:24.26         
  7. Hall, Shakera - Female  FR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims        4th       8.72         
  8. Helker, Hannah - Female  JR
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims          1st    2:50.14         
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims          1st   16:50.97         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)   1st    9:24.26         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)     2nd   12:00.77         
  9. Herbert, Halie - Female  JR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims          12th    2:17.88         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)   1st    9:24.26         
 10. Jones, Akela - Female  SO
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims           2nd       7.49         
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims        1st       8.30         
      #37 Women Shot Put                        6th     14.16m         
      #39 Women Long Jump                       1st      6.15m         
      #40 Women High Jump                       1st      1.87m         
      #42 Women Indoor Pentathlon               1st       4194         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (7)   3rd    3:50.58         
 11. Jones, Mykia - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)   3rd    3:50.58         
 12. Kannady, Paige - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       12th     13.58m         
 13. Levy, Jura - Female  SR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims           1st       7.44         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims          5th      24.84         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)   3rd    3:50.58         
 14. Marical, Aspen - Female  JR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       19th       9.06         
 15. Mayfield, Abby - Female  FR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         30th      59.83         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)   3rd    3:50.58         
 16. Meigs, Kenney - Female  JR
      #40 Women High Jump                      11th      1.67m         
 17. Miller, Kysha - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)   1st    9:24.26         
 18. Montgomery, Emily - Female  SO
      #42 Women Indoor Pentathlon              10th       3200         
 19. Moore, Taylor - Female  SR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims           3rd    1:34.25         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)   3rd    3:50.58         
 20. Taylor, Brennan - Female  JR
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)     2nd   12:00.77         
 21. Warfield, Whitney - Female  SO
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims          5th    2:58.14         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)   1st    9:24.26         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)     2nd   12:00.77         
 22. Warrior, Stacy - Female  SR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims          1st      55.40         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)   3rd    3:50.58         
 23. Watkins, Clarissa - Female  JR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         32nd      59.90         
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)     2nd   12:00.77         
===============================================================================
  1. Oklahoma Baptist 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims       3rd    3:50.58         
        Moore, Taylor SR          Mayfield, Abby FR        
        Levy, Jura SR             Warrior, Stacy SR        
        Coffey, Amelia SO         Jones, Mykia SO          
        Jones, Akela SO                                    
  2. Oklahoma Baptist 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims       1st    9:24.26         
        Herbert, Halie JR         Warfield, Whitney SO     
        Grandstaff, Kati SO       Helker, Hannah JR        
        Graham, Kelsey SO         Miller, Kysha FR         
  3. Oklahoma Baptist 
      #35 Women Distance Medley Prelims         2nd   12:00.77         
        Fritz, Katelyn SO         Watkins, Clarissa JR     
        Warfield, Whitney SO      Dent, Miranda SO         
        Helker, Hannah JR         Taylor, Brennan JR       
 
                            OLIL - Olivet Nazarene                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Blucker, Amy - Female  SO
      #37 Women Shot Put                        7th     14.05m         
      #41 Women Weight Throw                    7th     17.60m         
  2. Brown, Karley - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)   9th    9:37.40         
  3. Carman, Rachel - Female  SR
      #39 Women Long Jump                      17th      5.54m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)   7th    3:57.57         
  4. Casey, Olivia - Female  JR
      #39 Women Long Jump                      26th      5.41m         
  5. D'Angelo, Laura - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)   7th    3:57.57         
  6. Fayne, Jacqueline - Female  JR
      #36 Women Triple Jump                    26th     11.00m         
  7. Goedhart, Kamaria - Female  JR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)   7th    3:57.57         
  8. Gold, Kalla - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)   9th    9:37.40         
  9. Kirkland, Peyton - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)   7th    3:57.57         
 10. Lafemina, Angelica - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)   9th    9:37.40         
 11. Lawson, Taneka - Female  SO
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         28th      59.69         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)   7th    3:57.57         
 12. Lippencott, Kylie - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)   9th    9:37.40         
 13. Ortiz, Alexandra - Female  JR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)   7th    3:57.57         
 14. Pilat, Bethany - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)   9th    9:37.40         
 15. Ray, Sarah - Female  FR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims          4th   17:35.58         
 16. Trank, Christy - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)   9th    9:37.40         
===============================================================================
  1. Olivet Nazarene 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims       7th    3:57.57         
        D'Angelo, Laura FR        Kirkland, Peyton SO      
        Ortiz, Alexandra JR       Goedhart, Kamaria JR     
        Carman, Rachel SR         Lawson, Taneka SO        
  2. Olivet Nazarene 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims       9th    9:37.40         
        Brown, Karley FR          Gold, Kalla SO           
        Lippencott, Kylie JR      Trank, Christy SR        
        Lafemina, Angelica FR     Pilat, Bethany SO        
 
                               RIOG - Rio Grande                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Worsham, Nikki - Female  FR
      #32 Women 3000 Meter Race Walk           20th   17:13.71         
 
                             ROMT - Rocky Mountain                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Eich, Bailey - Female  JR
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    12th   12:26.82         
  2. Hart, Rachael - Female  JR
      #29 Women 1 Mile Run                     12th    5:07.40         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    12th   12:26.82         
  3. Raymond, Jessica - Female  FR
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    12th   12:26.82         
  4. Richter, Ana - Female  SR
      #29 Women 1 Mile Run                     13th    5:07.65         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    12th   12:26.82         
===============================================================================
  1. Rocky Mountain 
      #35 Women Distance Medley Prelims        12th   12:26.82         
        Hart, Rachael JR          Eich, Bailey JR          
        Raymond, Jessica FR       Richter, Ana SR          
 
                             SIMI - Siena Heights                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Byron, Taylor - Female  SR
      #37 Women Shot Put                        9th     13.92m         
      #41 Women Weight Throw                    8th     17.45m         
  2. Johnson, Elaine - Female  SO
      #38 Women Pole Vault                      7th      3.55m         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  19th    9:43.59         
  3. Johnson, Jalesia - Female  SO
      #39 Women Long Jump                      15th      5.56m         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  19th    9:43.59         
  4. Johnson, Lateshia - Female  SO
      #37 Women Shot Put                       18th     13.45m         
  5. Johnson, Marissa - Female  FR
      #40 Women High Jump                      13th      1.66m         
  6. Knannlein, Arika - Female  JR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims          16th    2:18.41         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  19th    9:43.59         
  7. Marquart, Stephanie - Female  SO
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims        7th       8.87         
  8. Nordby, Brianna - Female  SR
      #37 Women Shot Put                       22nd     13.20m         
      #41 Women Weight Throw                   10th     17.10m         
  9. Peckel, Brianna - Female  FR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims          15th    1:38.06         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  19th    9:43.59         
 10. Renshaw, Kasey - Female  SO
      #41 Women Weight Throw                    5th     17.66m         
 11. Ridal, Mariah - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  19th    9:43.59         
===============================================================================
  1. Siena Heights 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      19th    9:43.59         
        Johnson, Elaine SO        Peckel, Brianna FR       
        Ridal, Mariah FR          Knannlein, Arika JR      
        Johnson, Jalesia SO                                
 
                                  SOKA - Soka                                  
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Daley, Rachel - Female  SR
      #40 Women High Jump                       7th      1.70m         
 
                            SOOR - Southern Oregon                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Abbott, Aspen - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  12th    4:00.00         
  2. Barrett, Tierra - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  12th    4:00.00         
  3. Bedsole, Rachele - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  12th    4:00.00         
  4. Maguin, Amelia - Female  JR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         13th      58.21         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  12th    4:00.00         
===============================================================================
  1. Southern Oregon 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      12th    4:00.00         
        Barrett, Tierra FR        Bedsole, Rachele FR      
        Abbott, Aspen FR          Maguin, Amelia JR        
 
                           SWES - Southern Wesleyan                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. King, Amber - Female  SO
      #36 Women Triple Jump                    22nd     11.18m         
      #39 Women Long Jump                      20th      5.48m         
  2. Maggio, Jessica - Female  SO
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       25th       9.20         
 
                              SOLA - Southern-NO                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bennett, Orenthia - Female  SO
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims          6th      56.43         
  2. Joseph, Mackola - Female  SR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims           7th    2:16.65         
  3. Robinson, Leonie - Female  SO
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          16th       7.79         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         10th      25.48         
 
                          SOKS - Southwestern (Kan.)                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Chapin, Maddie - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  20th    9:44.62         
  2. Collier, Bailey - Female  FR
      #40 Women High Jump                       5th      1.72m         
  3. Hollenback, Cassie - Female  SO
      #28 Women 1000 Meter Run Prelims         14th    3:02.62         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  19th    4:01.90         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  20th    9:44.62         
  4. Hunt, Cori - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  20th    9:44.62         
  5. Maffei, Allie - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)  19th    4:01.90         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  20th    9:44.62         
  6. Schoenhofer, Ashley - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  20th    9:44.62         
  7. Sheppard, Christine - Female  SR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  19th    4:01.90         
  8. Sisneros, Taylor - Female  SR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  19th    4:01.90         
  9. Wenrick, Ashlee - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  19th    4:01.90         
 10. Wilson, Kayla - Female  FR
      #39 Women Long Jump                      20th      5.48m         
===============================================================================
  1. Southwestern (Kan.) 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      19th    4:01.90         
        Sheppard, Christine SR    Wenrick, Ashlee SO       
        Hollenback, Cassie SO     Sisneros, Taylor SR      
        Maffei, Allie SO                                   
  2. Southwestern (Kan.) 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      20th    9:44.62         
        Chapin, Maddie SR         Schoenhofer, Ashley SO   
        Hunt, Cori SR             Hollenback, Cassie SO    
        Maffei, Allie SO                                   
 
                              SPMI - Spring Arbor                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Curtis, Amanda - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  23rd    9:47.78         
  2. Donker, Rebecca - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  23rd    9:47.78         
  3. Dracht, Danae - Female  SR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         16th   18:14.96         
  4. Fredrick, Sarah - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  23rd    9:47.78         
  5. Lehman, Mary - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  23rd    9:47.78         
  6. Rogers, Vanessa - Female  JR
      #38 Women Pole Vault                      3rd      3.67m         
===============================================================================
  1. Spring Arbor 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      23rd    9:47.78         
        Donker, Rebecca SR        Lehman, Mary JR          
        Fredrick, Sarah SR        Curtis, Amanda JR        
 
                              STAM - St. Ambrose                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Aberle, Amanda - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)  23rd    4:04.80         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  13th    9:38.35         
  2. Beckett, Katie - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  13th    9:38.35         
  3. Camp, Courtney - Female  SO
      #40 Women High Jump                      26th      1.62m         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  13th    9:38.35         
  4. Cowell, Ali - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)  23rd    4:04.80         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)  13th    9:38.35         
  5. Devore, April - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  23rd    4:04.80         
  6. Goehrke, Tara - Female  JR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  23rd    4:04.80         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (7)  13th    9:38.35         
  7. Gray, Trineisha - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (7)  23rd    4:04.80         
  8. Guinnane, Dominique - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  13th    9:38.35         
  9. Lampe, Sara - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  23rd    4:04.80         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (8)  13th    9:38.35         
 10. Smith, Molly Jo - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  23rd    4:04.80         
 11. Waller, Hannah - Female  FR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       26th       9.21         
 12. Woodall, Nicole - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (8)  23rd    4:04.80         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  13th    9:38.35         
===============================================================================
  1. St. Ambrose 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      23rd    4:04.80         
        Devore, April SO          Lampe, Sara FR           
        Goehrke, Tara JR          Smith, Molly Jo FR       
        Aberle, Amanda SO         Cowell, Ali SO           
        Gray, Trineisha SO        Woodall, Nicole FR       
  2. St. Ambrose 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      13th    9:38.35         
        Woodall, Nicole FR        Camp, Courtney SO        
        Guinnane, Dominique JR    Beckett, Katie SR        
        Aberle, Amanda SO         Cowell, Ali SO           
        Goehrke, Tara JR          Lampe, Sara FR           
 
                           STFR - St. Francis (Ill.)                           
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bond, Samantha - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  10th    9:37.65         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)     5th   12:19.99         
  2. Borel-Donohue, Julia - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  10th    9:37.65         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)     5th   12:19.99         
  3. DeLuca, Meridith - Female  SO
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         16th   18:14.96         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (7)  10th    9:37.65         
      #35 Women Distance Medley Prelims (7)     5th   12:19.99         
  4. Edeko, Isi - Female  FR
      #36 Women Triple Jump                    20th     11.19m         
      #39 Women Long Jump                      31st      5.35m         
  5. Halford, Hilary - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  10th    9:37.65         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)     5th   12:19.99         
  6. Hoy, Kaitlin - Female  JR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         15th   18:14.55         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (8)  10th    9:37.65         
      #35 Women Distance Medley Prelims (8)     5th   12:19.99         
  7. Johnson, Brooke - Female  JR
      #29 Women 1 Mile Run                      5th    5:03.26         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)  10th    9:37.65         
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)     5th   12:19.99         
  8. Martin, Brooke - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       24th     13.03m         
  9. Rimington, Chelsea - Female  SR
      #37 Women Shot Put                        1st     15.02m         
 10. Rodriguez, Daryll - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  10th    9:37.65         
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)     5th   12:19.99         
 11. Safforld, LaCrissa - Female  JR
      #37 Women Shot Put                       14th     13.54m         
 12. Stainback, Jabria - Female  FR
      #36 Women Triple Jump                    29th     10.93m         
 13. Suttman, Erin - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  10th    9:37.65         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)     5th   12:19.99         
===============================================================================
  1. St. Francis (Ill.) 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      10th    9:37.65         
        Rodriguez, Daryll SO      Bond, Samantha SR        
        Borel-Donohue, Julia SR   Suttman, Erin SR         
        Halford, Hilary SR        Johnson, Brooke JR       
        DeLuca, Meridith SO       Hoy, Kaitlin JR          
  2. St. Francis (Ill.) 
      #35 Women Distance Medley Prelims         5th   12:19.99         
        Suttman, Erin SR          Rodriguez, Daryll SO     
        Bond, Samantha SR         Halford, Hilary SR       
        Borel-Donohue, Julia SR   Johnson, Brooke JR       
        DeLuca, Meridith SO       Hoy, Kaitlin JR          
 
                               STXA - St. Xavier                               
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Correa, Courtney - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (8)  27th    9:51.41         
  2. Galvez, Anna - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  27th    9:51.41         
  3. Jeffers, Autumn - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (7)  27th    9:51.41         
  4. Martin, Dana - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)  27th    9:51.41         
  5. McDermid, Lexi - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  27th    9:51.41         
  6. Rosario, Leslie - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  27th    9:51.41         
  7. Shares, Ashley - Female  SR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         21st   18:19.44         
  8. Wallace, Jordan - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  27th    9:51.41         
  9. Watkins, Nicole - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  27th    9:51.41         
===============================================================================
  1. St. Xavier 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      27th    9:51.41         
        Rosario, Leslie SR        Galvez, Anna JR          
        Wallace, Jordan JR        Watkins, Nicole FR       
        McDermid, Lexi SO         Martin, Dana SO          
        Jeffers, Autumn FR        Correa, Courtney FR      
 
                                STER - Sterling                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Burgess, Amber - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  28th    9:51.65         
  2. Caffrey, Madison - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  28th    9:51.65         
  3. Farrell, Alyssa - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  28th    9:51.65         
  4. Garrett, Kimberly - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  28th    9:51.65         
  5. Myers, Beth - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  28th    9:51.65         
  6. Stanford, Ashley - Female  SO
      #36 Women Triple Jump                    19th     11.23m         
===============================================================================
  1. Sterling 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      28th    9:51.65         
        Burgess, Amber JR         Caffrey, Madison FR      
        Farrell, Alyssa JR        Myers, Beth SO           
        Garrett, Kimberly JR                               
 
                                 TAYL - Taylor                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Carver, Grace - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)   8th    9:36.00         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)    16th   12:33.33         
  2. DeHaan, Kaitlin - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  22nd    4:03.76         
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    16th   12:33.33         
  3. Dunah, Kehlay - Female  JR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  22nd    4:03.76         
  4. Hawks, Jane - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    16th   12:33.33         
  5. Meyer, Anna - Female  FR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims         12th   10:27.34         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)   8th    9:36.00         
      #35 Women Distance Medley Prelims (7)    16th   12:33.33         
  6. Norris, Jenna - Female  JR
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    16th   12:33.33         
  7. Oleson, Sarina - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)   8th    9:36.00         
  8. Phillips, Abigal - Female  FR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  22nd    4:03.76         
  9. Price, Erin - Female  SR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  22nd    4:03.76         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (6)   8th    9:36.00         
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)    16th   12:33.33         
 10. Riley, Kerigan - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)   8th    9:36.00         
 11. Rogers, Tanya - Female  SR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)  22nd    4:03.76         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)   8th    9:36.00         
 12. Schmeltz, Elaine - Female  JR
      #29 Women 1 Mile Run                     11th    5:07.08         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    16th   12:33.33         
 13. Schroder, Hannah - Female  FR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         20th   18:18.67         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (7)   8th    9:36.00         
      #35 Women Distance Medley Prelims (8)    16th   12:33.33         
 14. Steinbeck, Allison - Female  JR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         27th   18:34.32         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (8)   8th    9:36.00         
===============================================================================
  1. Taylor 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      22nd    4:03.76         
        Price, Erin SR            Phillips, Abigal FR      
        Dunah, Kehlay JR          DeHaan, Kaitlin SO       
        Rogers, Tanya SR                                   
  2. Taylor 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims       8th    9:36.00         
        Oleson, Sarina SO         Carver, Grace SO         
        Riley, Kerigan FR         Meyer, Anna FR           
        Rogers, Tanya SR          Price, Erin SR           
        Schroder, Hannah FR       Steinbeck, Allison JR    
  3. Taylor 
      #35 Women Distance Medley Prelims        16th   12:33.33         
        Hawks, Jane SO            DeHaan, Kaitlin SO       
        Norris, Jenna JR          Schmeltz, Elaine JR      
        Carver, Grace SO          Price, Erin SR           
        Meyer, Anna FR            Schroder, Hannah FR      
 
                             TXWE - Texas Wesleyan                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Felipe, Brenda - Female  FR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims         10th   10:21.68         
 
                           TRIL - Trinity Christian                            
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Bos, Anna - Female  JR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims          3rd   17:32.61         
  2. Disselkoen, Jessica - Female  SO
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    15th   12:31.34         
  3. Dykstra, Emily - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  24th    9:48.60         
      #35 Women Distance Medley Prelims (7)    15th   12:31.34         
  4. Jourdan, Ashley - Female  FR
      #29 Women 1 Mile Run                     22nd    5:13.51         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    15th   12:31.34         
  5. Kalous, Courtney - Female  FR
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    15th   12:31.34         
  6. Schwab, Hannah - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  24th    9:48.60         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)    15th   12:31.34         
  7. Spotts, Anna - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  24th    9:48.60         
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)    15th   12:31.34         
  8. VanDyk, Justine - Female  SR
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    15th   12:31.34         
  9. VanTol, Leah - Female  SO
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  24th    9:48.60         
 10. Zaremba, Kasey - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  24th    9:48.60         
===============================================================================
  1. Trinity Christian 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      24th    9:48.60         
        Schwab, Hannah SR         Spotts, Anna FR          
        Zaremba, Kasey JR         VanTol, Leah SO          
        Dykstra, Emily SO                                  
  2. Trinity Christian 
      #35 Women Distance Medley Prelims        15th   12:31.34         
        Jourdan, Ashley FR        VanDyk, Justine SR       
        Kalous, Courtney FR       Disselkoen, Jessica SO   
        Schwab, Hannah SR         Spotts, Anna FR          
        Dykstra, Emily SO                                  
 
                                VANG - Vanguard                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Davidson, Jordan - Female  FR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims           7th       7.62         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)  10th    3:58.61         
  2. Davis, Kiana - Female  FR
      #36 Women Triple Jump                     4th     11.88m         
      #40 Women High Jump                      11th      1.67m         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)  10th    3:58.61         
  3. Drennan, Alison - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  17th    9:40.93         
  4. Estell, Marline - Female  JR
      #27 Women 800 Meter Run Prelims          19th    2:20.50         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)  10th    3:58.61         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  17th    9:40.93         
  5. Finch, Sarah - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  17th    9:40.93         
  6. Goynes, Joi - Female  JR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)  10th    3:58.61         
  7. Nelson, Kapree - Female  SR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims         18th      58.77         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)  10th    3:58.61         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)  17th    9:40.93         
  8. Porter, Bayleigh - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  17th    9:40.93         
===============================================================================
  1. Vanguard 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims      10th    3:58.61         
        Goynes, Joi JR            Davidson, Jordan FR      
        Estell, Marline JR        Nelson, Kapree SR        
        Davis, Kiana FR                                    
  2. Vanguard 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      17th    9:40.93         
        Drennan, Alison FR        Porter, Bayleigh FR      
        Finch, Sarah FR           Estell, Marline JR       
        Nelson, Kapree SR                                  
 
                                 WARN - Warner                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Ligon, Angelique - Female  JR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          19th       7.82         
  2. Nicolas, Lisa - Female  SO
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          11th       7.72         
 
                             WAOR - Warner Pacific                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Avery, Christi - Female  SR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          17th       7.80         
  2. O'Dell, Deborah - Female  SR
      #40 Women High Jump                      26th      1.62m         
 
                            WAYL - Wayland Baptist                             
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Adams, Shani - Female  FR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims           1st    1:32.51         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)   2nd    3:46.47         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)   2nd    9:24.61         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)     8th   12:21.75         
  2. Browner, Alexis - Female  FR
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims          2nd      24.51         
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims          8th      56.99         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)   2nd    3:46.47         
  3. Cejas, Melissa - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)   2nd    9:24.61         
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)     8th   12:21.75         
  4. Ferguson, Gortia - Female  SR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims           9th       7.69         
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         13th      25.58         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)   2nd    3:46.47         
  5. Gittens, Kesley - Female  SO
      #26 Women 600 Meter Run Prelims          10th    1:37.20         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)   2nd    3:46.47         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)   2nd    9:24.61         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)     8th   12:21.75         
  6. Gonzalez, Michelle - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)   2nd    9:24.61         
  7. Hannah, Kristy - Female  SR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims           8th    1:37.00         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)   2nd    3:46.47         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (5)   2nd    9:24.61         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)     8th   12:21.75         
  8. Jerotich, Sarah - Female  SO
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims         11th   10:23.78         
  9. Lopez, Selene - Female  SO
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims          5th   17:36.43         
      #35 Women Distance Medley Prelims (6)     8th   12:21.75         
 10. McKnight, Caitlin - Female  FR
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          22nd       7.84         
      #39 Women Long Jump                      10th      5.65m         
 11. Quiah, Angie - Female  JR
      #24 Women 200 Meter Dash Prelims         17th      25.78         
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims          9th      57.31         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)   2nd    3:46.47         
      #35 Women Distance Medley Prelims (7)     8th   12:21.75         
 12. Walton, Lakeisha - Female  JR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (7)   2nd    3:46.47         
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)     8th   12:21.75         
===============================================================================
  1. Wayland Baptist 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims       2nd    3:46.47         
        Adams, Shani FR           Browner, Alexis FR       
        Ferguson, Gortia SR       Gittens, Kesley SO       
        Hannah, Kristy SR         Quiah, Angie JR          
        Walton, Lakeisha JR                                
  2. Wayland Baptist 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims       2nd    9:24.61         
        Adams, Shani FR           Cejas, Melissa JR        
        Gittens, Kesley SO        Gonzalez, Michelle FR    
        Hannah, Kristy SR                                  
  3. Wayland Baptist 
      #35 Women Distance Medley Prelims         8th   12:21.75         
        Adams, Shani FR           Cejas, Melissa JR        
        Gittens, Kesley SO        Hannah, Kristy SR        
        Walton, Lakeisha JR       Lopez, Selene SO         
        Quiah, Angie JR                                    
 
                                 WEBB - Webber                                 
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Coty, Kelsey - Female  SR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (3)  29th    9:53.95         
  2. Dennard, Charrie - Female  FR
      #36 Women Triple Jump                    11th     11.42m         
  3. Fredrick, Rachel - Female  FR
      #40 Women High Jump                      15th      1.65m         
  4. Nygren, Lauren - Female  JR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (4)  29th    9:53.95         
  5. Pierce, Bre'Shea - Female  FR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims           6th    1:36.17         
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (2)  29th    9:53.95         
  6. Smith, Breann - Female  SO
      #22 Women 60 Meter Dash Prelims          15th       7.78         
  7. Whitfield, Kathi - Female  FR
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims (1)  29th    9:53.95         
===============================================================================
  1. Webber 
      #34 Women 4x800 Meter Relay Prelims      29th    9:53.95         
        Whitfield, Kathi FR       Pierce, Bre'Shea FR      
        Coty, Kelsey SR           Nygren, Lauren JR        
 
                                WECA - Westmont                                
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Adams, Alexandria - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (5)   5th    3:55.75         
      #35 Women Distance Medley Prelims (3)    19th   12:37.47         
  2. Collier, Amber - Female  SR
      #35 Women Distance Medley Prelims (5)    19th   12:37.47         
  3. Collier, Becky - Female  FR
      #40 Women High Jump                       3rd      1.75m         
      #42 Women Indoor Pentathlon               5th       3433         
  4. Collins, Kelly - Female  FR
      #30 Women 3000 Meter Run Prelims          9th   10:21.62         
  5. Hodges, Elysia - Female  JR
      #26 Women 600 Meter Run Prelims           2nd    1:32.74         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (4)   5th    3:55.75         
  6. Holding, Kristan - Female  SO
      #39 Women Long Jump                      30th      5.37m         
      #42 Women Indoor Pentathlon               8th       3286         
  7. Johnson, Ali - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (6)   5th    3:55.75         
      #35 Women Distance Medley Prelims (1)    19th   12:37.47         
  8. Koopmans, Kaylin - Female  SO
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (2)   5th    3:55.75         
  9. Meyers, Jessica - Female  SO
      #29 Women 1 Mile Run                     15th    5:09.99         
      #35 Women Distance Medley Prelims (4)    19th   12:37.47         
 10. Patmore, Lorien - Female  JR
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (1)   5th    3:55.75         
      #35 Women Distance Medley Prelims (2)    19th   12:37.47         
 11. Phipps, Taryn - Female  FR
      #25 Women 400 Meter Dash Prelims          7th      56.92         
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims (3)   5th    3:55.75         
===============================================================================
  1. Westmont 
      #33 Women 4x400 Meter Relay Prelims       5th    3:55.75         
        Patmore, Lorien JR        Koopmans, Kaylin SO      
        Phipps, Taryn FR          Hodges, Elysia JR        
        Adams, Alexandria SO      Johnson, Ali SO          
  2. Westmont 
      #35 Women Distance Medley Prelims        19th   12:37.47         
        Johnson, Ali SO           Patmore, Lorien JR       
        Adams, Alexandria SO      Meyers, Jessica SO       
        Collier, Amber SR                                  
 
                              WIIA - William Penn                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Foster, Meaghan - Female  SO
      #37 Women Shot Put                       28th     12.82m         
 
                             WIM2 - William Woods                              
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Emme, Madeline - Female  JR
      #23 Women 60 Meter Hurdles Prelims       12th       8.94         
  2. Sanders, LeeAnna - Female  JR
      #31 Women 5000 Meter Run Prelims         26th   18:31.33